Září 2010

~Na kutě~

30. září 2010 v 22:38 | Lightie |  Diary
Je dost nezvyk chodit si lehnout tak brzy. Na mě teda brzy :D Ale nedá se nic dělat. Zítra je škola. Už aby byly aspoň ty Vánoce <3 Jak já se na ně neskonale těším. Dneska jsem docela hodně psala. Takže si třeba na Choreografii života počkejte až o víkend, protože fakt nevím, kdy jí zase budu psát. Ale nacházející díl bude snad fajn. Dost mi s tím pomohla jeden čas kámoška a za to jí jsem vděčná ♥ x))) Takže já už asi mizím, dobrou noc. Zítra se zase ozvu :)

Kapitola 18.-Zodpovědnost

30. září 2010 v 22:34 | Lightie |  Big City Life
©Lightie Big City Life av.
Kapitola věnována speciálně pro Denisku :) :D
Nemohla se dočkat a tak abych jí moc nenapínala, tak jsem nakopla mozek a něco vymyslela. Velkou zásluhu nad tím má coca cola, kterou právě piju :D Kofein mno. Ale na tom nesejde. Jelikož jsem nedávno psala minulý díl, tak si nemusíme připomínat co se stalo minule že? Ne? To jsem ráda :D Nechtělo by se mi to vypisovat. No tak už dost keců, pro ty kteří jsou napjatí jak elektrické vedení tu čeká nová kapitola s názvem Zodpovědnost. To pochopíte, proč se to tak jmenuje :) ZASE prosím o komentáře :) Thank you :) =*

Chapter 5.-Fight

30. září 2010 v 21:49 | Lightie |  Lucy's Evil Plan
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
Když jsem napsala nový díl Choreografie života, i Big City Life, tak nesmím vynechat tohle. Sice se mi do toho moc nechtělo, protože jsem neměla nápady (které nemám ani teď) ale uvidíme co z toho vyleze :D Třeba to bude aspoň trošku zajímavý. Minulý díl této povídky jsem to sekla zrovna v tom napínavém :D (aspoň si to myslím)... Jak by se to teď mohlo jinak jmenovat než Fight? Ale nedočkáte se jediného souboje. Protože v dalších dílech bude i trošku jiný a tentokrát nebudou lítat rány, ale něco jiného :). Počkejte si a uvidíte. Jestli vás to aspoň trochu zaujalo, tak si tento díl přečtěte a nebylo by od věci přidat komentář, abych věděla, jak na tom s povídkami jsem :) Díky moc.

.::At home::.

30. září 2010 v 14:26 | Lightie |  Diary
Jj, jsem už doma ze školy. Ve škole byla nuda... Ale taky sranda :D Tak co byste chtěli, když sedím vedle svojí nejlepší kámošky a jsme už prostě optimistické osoby :) Dneska není nic moc na práci. Snad jen úkoly. Jo ty si jdu teď udělat. A z matiky jsem z minulýho testu dostala 1/2, takže good ;) Zítra píšeme znovu. Tak se budu chvilku učit. I když prakticky není co. No jistota je jistota. Pak půjdu asi na twitter, facebook, skouknu Glee (wohoo konečně druhej díl druhý řady. Dost jsem se těšila) a nakonec půjdu pokecat s kámoškou na ICQ. No takže jako každej den. Toť můj plán. Zatím se mějte. Pa :)

Kapitola 17.-Kamarádství

29. září 2010 v 22:20 | Lightie |  Big City Life
©Lightie Big City Life av.
... I'M BACK AGAIN! :D
Jo, zase píšu. Jsem moc moc moc ráda, že píšu :D Protože mám tuhle povídku ráda (jelikož se začíná rozjíždět) a nechtěla jsem vás nechat čekat moc dlouho (vás jedince, co to čtete xD) Je to delší doba, co jsem napsala předešlý šestnáctý díl a tak si pojďme připomenout (jako u ChŽ) co se předtím stalo. Lucy a Richie se zase shledali po půlroce, co byl Richie na turné s US5. I přesto, že odjel rozhádaný, tak se přes tu dobu leccos změnilo. Lucy si zvykla na Chicago a jakž takž na to, že je on její soused. Místo toho věčného odsekávání se Lucy napravila a souhlasila s Richieho nabídkou ohledně kamarádství. Jak se to asi vyvine? To si přečtete pouze zde. Prosím o komentáře :) Snad mi prominete, že jsem vás nechala čekat.

Bolej mě záda :D...

29. září 2010 v 19:46 | Lightie |  Diary
... A blog to samozřejmě zase musí vědět xD
Ne vážně, jsem úplně zmožená z těláku. Našemu učiteli dělá asi náramně dobře, když nás vidí úplně zabitý xD Sem tam dneska skoro vrhla a bylo mi tak blbě, že jsem doma pak i ležela a nic nejedla, jenom pila. Ale už jsem v pohodě. A ta škola mě už štve. Zejtra možná nejspíš píšeme z matiky (uvidím) a máme ještě k tomu od sedmi, takže zase vstávat v šest. Ale co se dá dělat. Aspoň že nebudeme mít tělocvik. A tohle jsem ještě chtěla říct. Podívejte se na tento blog : http://vampire-diaries-the.blog.cz/ proč? Protože je to moje nové Aff, Elena :) Blog je nádherně graficky upravený, no prostě super. Po delší době tu máme další affko co? ^^ To je ale dobře. No nevadí, jen jsem se vám ZASE chtěla ozvat. Nelezu vám už na nervy? :D Ne? To se divim xD

Hello people :)

28. září 2010 v 13:49 | Lightie |  Diary
Ahojky, hlásí se vám znuděná adminka :D
To víte mno, venku je bouřka, pořád mi padá internet a tak není divu že to člověka naštve =/ Dneska nemam nic moc na práci. Úkoly do školy mam hotový, mám i připraveno, v domě totální ticho. Už jsem si udělala v pc pořádek... No takže nuda. Na facebooku se u mě nic neděje. Možná napíšu něco na twitter, možná budu dneska přidávat na blog, možná budu psát, možná budu dělat grafiku... :D Není toho možná nějak moc? No nejspíš to bude tím, že si nejsem ani jedním jistá. No tak já si jdu najít nějakou zábavu. Zatím :)

Hajííí :)

26. září 2010 v 23:22 | Lightie |  Diary
:D Ne, já nejsem skutečně v pohodě.
Možná na mě působí to idiotský počasí. Právě jsem si dopila horkou čokoládu a půjdu s mp4 a knížkou Harrym Potterem zalehnout do postele. Nebo si možná pustím nějaký film? No uvidím, nebo budu tak unavená, že hned usnu a ani nebudu mít šanci něco z toho uskutečnit. No aspoň se mi snad bude něco hezkýho zdát. Doufám. Tak já mizím. Pa ♥ =*

Kapitola 26.-Návrat?

26. září 2010 v 23:18 | Lightie |  Choreografie života
Avatar Choerografie Života
Jsem docela ráda, že jsem se konečně donutila napsat tenhle díl. Neměla jsem na to v poslední době ani chuť a ani náladu, především jsem neměla čas. Takže jsem sama překvapená, že píšu :D Dávám to tentokrát za vinu písničky Be my Girlfriend jak jinak než od US5 xD.
Tak si pojďme připomenout co se v poslední době událo.
Lucy je stále naštvaná na kluky, proto co měli za řeči když ji viděli s Richiem venku. Koho by to nenaštvalo, že ano? Bohužel teď musí spolupracovat na taneční zkoušce. Takže doufám, že se vám bude díl líbit :) Opět prosím o komenty ( je ta věta už otravná?) :D

Zítra do Prahy... :)

26. září 2010 v 19:20 | Lightie |  Diary
Ahojky všichni =)
Tak se zase po delší době ozývám :) Zítra je pondělí a já nejdu do školy. Jedu do Prahy (jako nechápu, proč nám radši nedali ředitelský volno..) Totálně se mi tam nechce, protože je mi docela špatně a navíc je tak hnusně, že to ani snad neni možný. Nejsem sama, komu se tam nechce :D Tak komu by se chtělo bloudit po autobusech, v metru atd... Ještě k tomu bude kosa. Ale co, pořád lepší než se učit, navíc pak je v úterý státní svátek. Takže pohoda ^^ Jen jsem sem chtěla něco přidat. Možná dneska budu dělat nějakou grafiku, protože se celkem nudím. Takže se zatím mějte :)))

EDIT : Nakonec nejedu, promluvila jsem si o tom s mámou a ta říkala, že má být ještě hůř než dneska a já mám rýmu a kašlu. Říkala že by to bylo akorát tak o angínu, protože zná mojí slabou imunitu asi stejně jako vy :D Je mi jen líto, že moje kamarádka jet musí a není na tom o nic líp :(, ale potom zase pokecáme :) 

Řetězák 0.3

24. září 2010 v 19:12 | Lightie
CO TĚ ROZPLÁČE?
1. Který film? Momentálně skoro každej :D (to ta puberta)
2. Která písnička? Je jich docela hodně, ale většinou mě rozbrečí písnička Rain od US5
3. Pohádání s kým? Přáteli, rodinou...
4. Které místo? Ehm... Hřbitov?


CO TĚ DOKÁŽE ROZESMÁT?
1. Který film? Vampire Suck, Scary Movie a mnohem víc :)
2. Která písnička? Ty který sama vymyslim, nebo předělam xD
3. Které místo? Domov, nebo kdekoliv s kámoškou :)
4.Jaká osoba? Nejlepší kámoška Denisa :)

JAKÉ ČTYŘI VĚCI DĚLÁŠ DOMA, KDYŽ SE NUDÍŠ?
1. sem na
PC
2. Píšu povídky, nebo básničky
3. Čtu si (Twilight sága, nebo něco takovýho :D)
4. Učim se anglický texty písničkek ^^

DO JAKÝCH ČTYŘ OBCHODŮ NEJRADĚJI CHODÍŠ?
1. New Yorker
2. C&A
3. Knihkupectví (Jakýkoli :D)
4. Deichmann

JAKÉ ČTYŘI CIZÍ ZEMĚ BY SI NEJRADĚJI NAVŠTÍVILA?
1. USA
2. Anglie
3. Německo
4. Francie

JAKÉ ČTYŘI PŘEDMĚTY VE ŠKOLE ZE SRDCE NENÁVIDÍŠ?
1. Matiku
2. Tělocvik
3. Fyziku
4. Chemii

JAKÉ BLOGY BUDOU POKRAČOVAT?
Kdokoli ;) :)

OMLUVA PRO VŠECHNY CO BY CHTĚLI LAYOUT

24. září 2010 v 14:20 | Lightie |  About blog
Lidičky, dneska jsem dostala dvě otázky, jestli udělám layout... :(
Chtěla bych vám sdělit toto a je mi to moc líto: Designy nedělám, jen jsem jeden udělala SB a tím končím. Jinak jsem nikdy neměla v plánu dělat designy. Vážně se vám moc moc moc omlouvám :( Sama teď vůbec nemám čas, musím dohánět školu atd... A ještě k tomu dělat designy, fakticky se ještě jednou moc omlouvám =( Grafiku mám ráda, ale udělat layout vyžaduje nějakou tu pozornost a práci a hlavně čas a dobrý zdroje. Což já nemám, takže j zázrak, když nějaký ten dess udělám pro sebe. Moc mě to mrzí, ale opravdu to nejde. Snad mě chápete.

Rozpis přezdívek :D

24. září 2010 v 12:29 | Lightie |  Diary
Ehm.. No takže... Tady máte mých pár přezdívek, co jsme vymyslely za celý čas s kámoškou :)

Saskina97 - No comment :D Začínala jsem šílet s anime :)
Bejbinka-angel - Nick na blog.cz, když jsem dělala svůj blog o anime :D
Nashijo Uchiha - vůbec moje první přezdívka (postižená anime mánií :D)
Nuttela - To vzniklo ani nevim proč :D Nejspíš proto, že v tý době si kámoška vzpomněla na mě, zrovna když se koukala na Nuttelu, když nakupovala :D
Camille Gailard - Ne! Není to podle těch cigaret :D To je totiž moje francouzký jméno xD Který jsem používala jako student školy čar a kouzel. Pentagramus.com :)
Lightie - Moje nynější a stááálá :) Vznikla z toho, že moje jméno pochází z jména Lucius, což znamená světlý a světlo je v aj Light, jenže to mi přišlo divný a tak jsem se pojmenovala Lightie (čti Lajtý) :D
Lucy - Tak mi řikaj skoro všichni :D (teď)
Bambi - To ani neřešte :D To je prostě moc xD Vzniklo to z oblíbený scény z Glee ;)
Fuckerman - Áááá moje oblíbenééé xDDD Vzniklo na tělocviku, kdy jsem místo Puckerman z Glee řekla Fuckerman z Glee :D A od tý doby se tak jmenuju :)

Ovšem moje pravý jméno je Lucka a já si toho docela dost cením, protože vidíte kolik přezdívek se z toho dá odvinout? Pokud máte někoho jako je moje kámoška :D

Ve škole :D

24. září 2010 v 11:35 | Lightie |  Diary
Právě jsem ve škole. Vám asi napověděl název co? No je jen pár minut do zvonění. Nejspíš :D Nemam hodinky. Další hodinu jdeme na pc znova a nevim jestli o Němčinu. Dneska jsme pomáhali se sběrem a tak jsme neměli matiku (supeeeer) :D Včera byla děsná sranda... Nebudu rozepisovat, byste nepochopili xD Takže dneska pohoda. Navíc je pátek :) V pondělí jedeme do národního divadla a v úterý je státní svátek. Konečně bude trochu času ^^ Omlouvám se za zpoždění všech povídek. Sice je to už ohraný, ale nemám čas, náladu a ani nápady :( Promiňte
-XoXo Bambi xD

Kelly Clarkson - If I can't have you

22. září 2010 v 21:12 | Lightie |  Hudba
Tak mě napadlo, že jsem do téhle rubriky dlouho nic nepřidala. A tak vám sem dávám písničku od Kelly Clarkson, kterou momentálně ráda poslouchám. Líbí se mi text, melodie a hlavně způsob jak to Kelly zpívá. Prostě krása. Jeden můj velký idol :)Jak žiju?

20. září 2010 v 22:37 | Lightie |  Diary
Hey Guys :)
No tak jak žiju. Mám se relativně dobře, pokud nepočítám školu. Je toho na mě v poslední době moc a totálně nestíhám =( Dneska byl tělák a já zjistila, že jsem v běhu nejpomalejší ze třídy jo? Víte co to je? :D No co, jsem taková 'elita' xD To je jedno. Docela se těším na zítřek, až na to, že vstáváme v šest, tak bude premiéra prvního dílu druhý řady Glee. A hned den potom to přeloží. Bože já se tak těším :D A vsadím se, že moje kámoška taky. My jsme s tím nějak posedlý :D:D:D Ale není se čemu divit :) Jdu si stáhnout nějaký písničky, hodit je do mp4 a spát, abych zítra ráno vstala.

XoXo yours Bambi :Đ (Toho si nevšímejte, speciální pozdrav s kámoškou xDD Ne, já vůbec nejsem dneska nějaká rozjetá xD) Tak já už fakt jdu. Pa =* ♥

Izzy's photos

20. září 2010 v 22:33 | Lightie
Já to sem prostě musela dát. Díky Romče vím, že se musí zadat jen odkaz na Galerii kde ty fotky Izzyho jsou. Jsou úplně nový a naprosto a totálně mu to tam sekne :D To musím uznat i já. Řekla jsem si, že je načase něco přidat do Gallerky na mým blogu, protože je až nechutně chudá a taky byl čas dát něco na blog :)

Odkaz na galerii je  

ZDE


Bezzubá bába :D Kecám xD

18. září 2010 v 14:46 | Lightie |  Diary
Právě jsem si vytrhla zub :D
Jako bolelo mě to od včerejška, ale až teď jsem si to byla schopná vytrhnout. A můžu vám říct, že to bolelo jak něco, protože jsem pak zjistila, že jsem na tom zubu měla kaz :D Blééé... Což je u mě divný, protože si zuby čistím přímo ukázkově xD (říká zubařka) No to je jedno. Teď se jdu koukat na Glee, psát a pak nejspíš půjdu na ICQ, nějak zanedbávám psaní si s kámoškou =D
A bráška měl dneska narozky. Dva roky :) Velkej chlap to je. Dostal takový bezva autíčko a dort, kterej sem mu pomohla sfouknout ^^ I když bráška neumí číst, tak mu musím popřát i tady:"Vše nejlepší Jiříčku! Přeje tvoje střelená ségra :D" :)

Blend Chris Colfer

18. září 2010 v 0:56 | Lightie |  Blends
Ahojky všichni :)
Dlouho jsem se neozvala co? No, měla jsem toho moc. Škola, písemky, rodina atd... (+ seriál Glee na kterým jsem momentálně moc závislá :D Do konce tohoto týdne přeloží poslední dva díly první série! A v následujícím týdnu budou překládat druhou řasu *YAHOO* :D)
No a vlastně díky Glee jsem narazila na jednoho bombastickýho herce ^^ Chrise Colfera v Glee hraje homosexuálního Kurta Hummela, kterej vás v jednu chvíli přinutí se smát na celý kolo a v další chvíli vás dožene k pláči :( (Mně se to stalo několikrát) xD No takže snad se vám tento blend líbí. Jako dlouho jsem nedělala blend co? :D
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz

Hnusný počasí :/

15. září 2010 v 14:52 | Lightie |  Diary
Hey guys!
Tak jsem přišla v půl druhý ze školy. Měli jsme poslední hodinu tělák. Víc snad říkat nemusím. Snad jen OMG! :D No dneska jsem schytala asi tři, ne-li víc, rány míčem. Ale byla i sranda :) Takže celkem fajn. Zítra máme třídní schůzky. Povídala jsem si s mámou a ta říkala, že když tam musíme jít s rodiči a jsme už v osmý třídě, tak že se bude mluvit o školách. No nevím jak to dopadne, ale aspoň uslyším, co o mně bude učitelka říkat. Zítra asi nebudu trošku stíhat :D Zítra do půl jedný, pak odpoledky, pak ty třídní schůzky, pak si dám oddech, ale na blog něco přidám. Dnešek... Ušel. Neměli jsme matiku. Zítra o odpoledky vaříme :) To vidim, zase nějaký pomazánky, ale je to sranda vařit se všema ze třídy xD Jinak... Taky je u vás tak příšerný počasí? U nás pořád leje. Zítra ve škole taky píšeme. Z matiky. Fakt nadšená jsem jako =/... Ale co se dá dělat. A v pátek píšeme v Dějáku. To už snad půjde. No tak já se jdu koukat na glee, pak půjdu nejspíš na ICQ a jako vždy to u mě bývá. Na poslední chvíli se budu učit :D
Vyměněné ikonky