Říjen 2010

Choreography of life

31. října 2010 v 22:44 | Lightie |  Choreography of life
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz

R O Z E P S A N Á


Druhá série povídky 'Choreografie života' přichází s novým názvem. Je to prostě přeložené do angličtiny. Choreography of life!
Kdo četl první sérii, tak s Lucy Andersonovou a kluky z US5 mohl prožít pohádkový kousek prázdnin. Ale všechno musí jednou skončit a Lucy se rozhodla vrátit se zpátky k přátelům do LA. Po příletu do Los Angeles nastalo pár radikálních změn. Ku příkladu - rodiče jí nechali bydlet samotnou ve vile jejího otce a sami se přestěhovali do domu její matky, do domu v Kanadě. Lucy je proto ráda, že má dům pro sebe a ručí jen za sebe. Rodiče jí každý měsíc posílají nějaké peníze na jídlo a ostatní věci, ale i ona si musí nějak přivydělávat a tak se vrátila k řemeslu občasnému hlídání dětí. Samozřejmě stále je jako choreografka na základní škole. Po prázdninách začala chodit již do třetího ročníku pedagogické školy společně s jejími přáteli Denise 'En' a Jaredem. Ve škole nastávají taky různé změny. Například - o Lucy má zájem jeden kluk. A jelikož vám tohle můžu prozradit, protože to bude už v prvním díle, tak s ním začne chodit :) Ještě však netuší, že její přítel Cameron je žárlivý a proto když se neohlášeně objeví kluci z US5 ve městě a budou bydlet v jejich sídle nedaleko domu Lucy, tak bude Cam neskutečně vyvádět. Obzvlášť, když se Lucy setká s Richiem, se kterým si po celou tu dobu co se neviděli, psala a byla s ním nejvíce v kontaktu. Ach ano, ty spletité vztahy. Počkejte si a čtěte :) Aspoň se dozvíte, jak se to všechno rozmotá.

Kapitoly
Halloween

31. října 2010 v 21:15 | Lightie |  Jednorázovky
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
Již podruhé píši článek na téma týdne. No článek... Dneska jsem se rozhodla napsat povídku. Myslím, že je to na místě, když je ten Halloween ne? Navíc jsem dneska měla náladu psát, ale spíš nějakou novou neprozkoumanou povídku, tak píši tuhle jednorázovou. Halloween, den kdy se lidi mají bát, chodit koledovat a převlékat se za různá strašidla. A jelikož bych to jinak nebyla já, tak jsem tam musela přimíchat US5 =D ... Přeci si zaslouží být aspoň v mé povídce o Halloweena spolu ne? No, doufám, že si povídku přečtete a zanecháte nějaký ten komentář. Ať už kritiku, nebo pochvalu. Na tom nesejde ;)
P.S. Ta ta holka na avataru se jmenuje Lucy Hale, v povídce má jaksi představovat mě, ale jelikož nemám žádnou fotku, kde bych nevypadala jak debil, tak jsem tam dala svou oblíbenou herečku, která se shodou okolností Lucy jmenuje :D

Happy Halloween to ALL!

31. října 2010 v 17:48 | Lightie |  About blog
Jak jsem slibovala, tady je taková maličkost pro všechna má affiliates, ale přeji stejně tak i ostatním, co třeba navštěvují pravidelně můj blog, jen svůj nemají, anebo třeba i těm, kteří tu jsou poprvé a omylem sem zavítali =) Nevím co jiného bych k tomu dodala, snad jen pro affs: Doufám, že se vám obrázek líbí a ještě dodám všem:

Veselý, ale i strašidelný Halloween vám přeje Lightie =)

©Lightie Haunted-destiny.blog.cz

I will be there at night

31. října 2010 v 13:06 | Lightie |  Diary
Jo jo, dostanu se sem někdy večer nebo v noci. Dneska totiž jdu za hodinku s kámoškou ven na pouť a nejspíš se vrátím až večer. No uvidím, ale hodlám si to dneska aspoň užít na té pouti, když se u nás Halloween moc neslaví xD Což mě přivádí k tématu: Počkejte do večera a vyrobím něco podobného jako když jsem vám vyráběla něco k letním prázdninám, až na to, že to bude na téma Halloween. Speciálně napíšu článek, kde vám přeji hezký Halloween, ale až večer =D Tak se mějte zatím famfárově :-* (Ne já vůbec nejsem zblblá z Františka z kouzelný školky, na kterou se kouká mladší bráška xD)

Kapitola 29.-Konec?

29. října 2010 v 19:04 | Lightie |  Choreografie života
Avatar Choerografie Života
Nebojte se, konec rozhodně není. Konec možná, ale první řady =)
Četla jsem podle komentářů, že chcete aby Lucy zůstala, no nechte se překvapit jak to s ní bude =) Musela jsem se taky odhodlat napsat poslední díl první řady. Tohle je moje první povídka s US5. Takže to pro mě něco málo znamená. Když jsem si četla první díl, našla jsem tam hned několik chyb a uvědomila jsem si, že jsem se musela hodně učit, než jsem začala psát aspoň začátečnicky =D Doufám, že si tento díl užijete. Docela mě mrzelo, že jsem to nevytáhla na kulatý číslo 30, ale co se dá dělat, vážně jsem nevěděla, co bych do toho jednoho dílu nacpala =) Předem děkuji, jestli si to přečtete a jestli přihodíte nějaký ten koment <3

Chapter 7.-Lodní bitva

29. října 2010 v 13:49 | Lightie |  Lucy's Evil Plan
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
Už jsem se do toho taky musela vložit a napsat další díl =D Jak jste si všimli, píšu to střídavě z pohledu Richieho a Lucy, docela mě teda naštvalo, že zrovna tahle kapitola bude vyprávěná z pohledu Lucy, protože by mě spíš zajímalo, jak by to popsal Richo, ale co, když už jsem se rozhodla takhle, tak to taky tak napíšu. I kdyby to nebylo záživný, no ono to nebude záživný tak jako tak, ale co se dá dělat. Schyluje se nám k lodní bitvě. Lucy, Misha, Denise, Cameron a Connor versus Izzy, Mikel, Richie, Jay a Chris.
Kdo se stane vítězem? To se dozvíte jen tady =)

Kapitola 20.-Vězení

28. října 2010 v 14:25 | Lightie |  Big City Life
©Lightie Big City Life av.
Už bylo taky načase, abych napsala další kapitolu že? =D Jo já vím.
Myslím, že jsem se na to teď totálně vykašlala, ale pokusím se vám to nějak vynahradit. Taky musím už začít psát Lucy's Evil Plan... No nic, vraťme se k Big City Life.
Rodiče se vrací z jejich malého výletu a jsou v šoku, když zjistí, co Bobby doma mezitím udělal. Přece bych to nebyla já, kdybych do toho aspoň trochu nenamočila Lucy. Ačkoli tento díl je z pohledu Richieho. Taky se mu už konečně musím dostat pod kůži =D No, takže moc děkuji za to, jestli kliknete na 'celý článek' a jestli přidáte komentář <3

Autumn holidays!

27. října 2010 v 14:06 | Lightie |  Diary
... Finally.
Už mi ta škola začínala solidně vadit. Každopádně teď máme až do pondělí volno + je tady posvícení, takže paráda. Půjdu tam nejspíš s kámoškou, bude zase sranda (pokud jí dostanu na autodrom, říká že jsem moc velkej drifter xDD) Asi bych už také měla začít psát co? Dlouho tu nebyla povídka Lucy's Evil Plan a pak taky BCL a ChŽ. S tím se musí něco udělat. Začnu nějak potom psát. Víte, já jsem teď zažraná do povídky, co musím psát do školního časopisu, takže není nějak čas, ale na tohle si čas najdu =)

Tak dneska z toho asi taky nic nebude =(

25. října 2010 v 21:26 | Lightie |  Diary
I'm soo sorry.
Promiňte, ale dneska vůbec nestíhám. Dobře, šla jsem a přidávala komentáře na nějakých blocích, ale jináč na články není moc času. Zítra musím do školy a naštěstí se učíme jen tři hodiny. Nultá, první a druhá. Chjo, nultá... Musim zase vstávat v šest =/ No takže jsem vážně happy heleďte xD A to je snad zrovna příroďák, matika a angličtina. No tu matiku vůbec nechci. No nevadí, nějak se to přežije, pak jdeme do tělocvičny na různá stanoviště a budou k nám chodit děti z nižších ročníků a plnit úkoly na daném stanovišti. No uvidíme, co z toho vyleze. Snad to bude ok. Tak se zatím mějte. Sweet dreams.

Bye bye for a while

24. října 2010 v 22:04 | Lightie |  Diary
Takže lidičky. Jdu si už nejspíš lehnout. Zítra musím do školy, není mi dobře a musím na těláku cvičit (fakt, že jsem nadšená hele xD) no, takže ode mě tu už nic dnes nejspíš nečekejte. Dnešek ušel, byl fajn. Tak doufám, že takový bude i zítřek. No, takže se tu s vámi loučím a zítra zase sayonara =* Mějte se a ahoj ;)

Avatars 1.3

24. října 2010 v 12:32 | Lightie |  Avatars
Slibovala jsem avatary? Tak tady jsou =) Docela jsem si s tím pohrála, protože se krapet nudím, ale tak snad se vám budou líbit. Není už co k tomu dodat. Snad jen: Copy with source (jako vždy)

P.S. Promiňte, že tam nejsou US5, které jsem vám slibovala. Ale dneska mám v plánu udělat tak tři avatary jen s nimi, tak mi to snad odpustíte =)

©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz

Today I will...

24. října 2010 v 11:22 | Lightie |  Diary
... go to visit my grandma =)
K babičce musíme jet dneska všichni. Ale asi nějak odpoledne. Docela se tam i těším, dlouho jsem je neviděla (no jasně, naposledy před týdnem xD) Ale i tak, tam docela chci na návštěvu. Si zase s dědou pokecám o obrazech a malování, třeba mi dá zase nějaký typy a budu moct zase tvořit =) Jinak půjdu asi teď ještě dělat grafiku. Mám v plánu nějaké avatary. A jak jsem říkala, včera jsem celou noc poslouchala moje oblíbené skupiny a tak hodlám udělat pár avatarů s nimi (nebojte, přihodím tam i jeden s US5 =D) Tak já zase jdu, jdu otvírat gimp a zkusit nový brushe (už makám na svém zimním layoutu) tak zatím ahoj :-*

Back in the old times

23. října 2010 v 22:08 | Lightie |  Diary
No, čemu já říkám 'staré časy' xD Tomu období, kdy jsem byla totálně zažraná do Stmívání a nejvíc zabouchnutá do Edwarda Culllena xD Taky o tomhle měl původně být blog. Jenže jsem si znova obnovila tehdy vzpomínky na US5 a hle, hned byl blog na jiné téma. Jen jsem si nedávno zase vytáhla knížku Stmívání a začala jí číst (to ta bolest hlavy a bolení v krku. Určitě to má nějaký vliv na přemýšlení o minulosti) no a vzpomněla jsem si, jaký jsem měla tehdy hudební vkus a do toho jsem se teď vrátila. US5 samozřejmě zůstávají navždy, ale mimo jiné zase poslouchám nádherné písničky od Chrise Daughtryho a dál poslouchám skupiny jako Three Days Grace, Red, Fall out boy, Evanescence, Flyleaf a Sunrise Avenue. Bože, jak jsem na ně mohla zapomenout? =D Tak jsem si šla právě oživovat vzpomínky a zase vyhrabala starou složku v počítači s jejich písničkami <3

Hodnocení blogu od Báry Vackové =)

23. října 2010 v 21:29 About blog
Řekla bych, že mi bylo neprávem skoro dáno i víc bodá než bych čekala, ale vážně moc děkuji. Potěšilo mě to =)

Blog : Lightie
Design- 10/10 :) Krásnej
Menu- 10/10 :)
 Články- 10/10 :)
Celková vzhled- 10/10

Body: 40/40 :) Krásnej blog ;) 

Ještě jednou: Thank you so much
P.S. Kdyby chtěl taky někdo ohodnotit blog od Báry, tak klikněte tady: http://mrsky-tupik.blog.cz/1010/hodnotim-blogy

I am really sorry, for this...

23. října 2010 v 20:51 | Lightie |  Diary
Nemyslím si, že pitomé promiň to zpraví a ani si nemyslím, že to zpraví tento článek, ale zkusit se to musí. Mrzí mě jistá věc, co jsem provedla. Chovala jsem se jako idiot a naprostej debil, který nebere ohledy na druhé a za to se všem omlouvám. Tedy všem, kterých se dotkl jeden komentář. Ti, kterých se to dotklo vědí o čem mluvím. Jelikož to nechci ani rozebírat, tak chci jen říct velké OMLOUVÁM SE. A ještě něco... VÍCEKRÁT SE TO NESTANE
Říkala jsem, že tento článek vážně zveřejním. A i když je to úplně na hov*o, tak se o to aspoň snažím, aby to za něco stálo.

A tak oficiálně prohlašuji: Ještě jednou se omlouvám dotyčným lidem. Už nikdy nebudu mluvit za nikoho jiného, než za sebe. Opravdu. Tamto se stalo poprvé a naposledy. Nikdy jsem nic takového neřekla. Takže nedoufám v to, že mi odpustíte, ale doufám v to, že aspoň pochopíte, jak mizerně se kvůli tomu cítím. =(

Myslím, že jsem řekla vše, co jsem říct chtěla.

Movie star

20. října 2010 v 20:00 | Lightie |  Other graphic
Tak jsem se zase jednou nudila a upravovala bezcílně jeden obrázek. Není to ani avatar, ani blend... prostě se to nedá zařadit do žádné kategorie, je to prostě upravenej obrázek =D Musela jsem udělat něco podle sebe. Sice se mi to moc nelíbí ale co. Byla nuda =) Tak vám to sem dávám. Richie přece říkal, že by si chtěl zahrát ve filmu ne? =D


Kapitola 19.-Pozvání

20. října 2010 v 16:22 | Lightie |  Big City Life
©Lightie Big City Life av.
Takže zase jeden díl po delší době... Víte jsem nemocná (zase... prokletá slavá imunita. Prej že actimel pomáhá, to vidím xD) takže proto nemám co dělat a píšu, možná je to taky tím, že jsem taky konečně jednou popadla knížku a začala číst, tak mám asi nabitou slovní zásobu. Nebo je to taky radostí z toho, že jsem dala do pořádku windows media player =D (nešly mi přehrávat filmy...) No tak se můžu aspoň večer koukat z postele na filmy. Uvidíme uvidíme. No tak zpět k povídce. Co bude dál? Jak se vyvine mejdan, co uspořádal Bobby? Chcete to vědět? Tak to se dozvíte jen tady =)
P.S. Vyskytne se film Noční můra na Elm street (jediný horor, který se mi líbí)

Thank you :)

20. října 2010 v 16:02 | Lightie |  Diary
Zase mi všichni děláte radost =)
Chtěla jsem jen napsat článek jako poděkování za pěkné komentáře u povídek. Fakticky mi dáváte sílu v nich pokračovat. Díky moc =) Dneska bych měla přidat Big City Life. Měl vyjít už včera, ale nějak jsem to nestihla. Ten díl nebude nic moc, ale nedáte nic za přečtení, když se budete nudit =D No, takže já se vrhnu na to psaní a ještě jednou:"Jste úžasní." ^^

Kapitola 28.-Princ

19. října 2010 v 20:17 | Lightie |  Choreografie života
Avatar Choerografie Života
Ne, tomu názvu se nedivte =D
Já jsem jen zblblá z té divadelní hry, co budu hrát ve škole a představuji prince. Podobně jako Lucy tady v tomhle díle. No spíš jí tak někdo nazve =D Ale to neřešte. Jak to teda všechno bude? Odletí nakonec Lucy zpátky do LA? A co Richie? Jak to bude s ním? Bude v pořádku do dalšího koncertu? A co ostatní? Zvládnout to bez nich? Uvidíme, uvidíme. Jestli si to chcete přečíst, tak si přečtěte tuto kapitolu. Děkuji za sledovanost =D A děkuji za komentáře. A vůbec děkuji za přečtení a že mi dáváte možnost to pořád psát a ne nazmar :)

Prostě nestíhám...

18. října 2010 v 23:18 | Lightie |  Diary
Já nevim, prostě mám v poslední době až moc málo času. Chápete to někdo? Vůbec nevim, jak jsem mohla minulý rok přidávat tolik článků, když jsem chodila do školy. Ještě ani nemám úkol z matiky + zítra z ní píšeme pak taky píšeme z přírodopisu a z toho jsme taky myslím měli úkol, který nemám a taky píšeme na odpoledkách z Výchovy ke zdraví. Je toho moc na práci, prostě mě omluvte, já už fakt nevím co mám dělat, i ty povídky nestíhám, prostě je toho na mě moc =( Omlouvám se.
Vyměněné ikonky