Kapitola 7.-Odezva

15. prosince 2010 v 20:25 | Lightie |  Choreography of life
©Lightie Haunted-destiny.blog.cz
Ták, opět po delší době :) Ale to je jedno, hlavně že tu je =D Mám-li být upřímná, tak se mi do té povídky vůbec nechtělo. V poslední době bych se nejradši zabila za svou lenost a nedostatek času. I když to s tím časem už není zcela moje vina =D Vraťme se opět radši k příběhu :)
Lucy s ostatními už odjeli zpátky domů do LA. Starý dobrý domov. Ovšem Lucy stále mrzí, že se ani nestihla s Richiem pořádně rozloučit a také jí mrzí to, že Cameron naslibuje vše možný, ale nic z toho nedodrží. Co dodat? Snad jen to, že vám přeji hezké čtení.


Odezva

Tak a jsem zase tady - v LA. Já a Cam jsme se sice udobřili, ale pořád tu něco nehrálo. Moc jsme spolu nemluvili. Bylo mi jasné, že i když řekl, že už se nebude chovat majetnicky, tak to nemyslel vážně. On a přestat? To je zcela nemožné. V poslední době v našem vztahu panují docela jiné pocity než láska. Ale i tak doufám, že se to brzy vrátí do normálu.
Na druhou stranu ten výlet vážně za něco stál. Znovu jsem se viděla s Richiem a dost jsem se tam bavila. Tedy až na tu hádku poslední den s Cameronem, ale to se nepočítá. Sakra proč já vždycky odbočím od tématu? Mluvím o Richiem a automaticky se mi do hlavy vkrade Cameron. Ale to už je asi nějaký šestý smysl či co. V úterý jsem jako vždy jela do školy a den mi připadal úplně stejný jako ostatní. Všechny dny se mi pletly a proč? To jen proto, že se v nich nedělo nic zajímavého. Hned po škole jsem radši utekla ze spárů Camerona a musela jít na základku vyučovat holky nějaké nové kroky do naší sestavy. Doufám, že s nimi budou aspoň souhlasit a když ne, tak si je vylepší. Jsou šikovný. Ani na En a Jareda jsem dneska neměla čas. Čím dál víc jsem měla míň času. Škola, randění, tancování, kamarádění - to všechno si vyžadovalo mou péči. V posledních dnech jsem byla vážně mimo. Až to jednou mé přátele naštvalo a donutili mě si s nimi vyjít ven. Šli jsme do naší oblíbené cukrárny. Já s En jsme si daly shake a Jared nějaký kafe.
,,Tak povídej Luce, co se děje?" Naklonil se blíž Jared přes stůl.
,,Nic proboha." Bránila jsem se. A navíc i kdyby se něco dělo, tak nevím co to je.
,,Něco jo, vždyť s námi ani nemluvíš a dlouho jsi nebyla s Cameronem venku." Pomáhala mu ve výslechu En a já si povzdychla. Cameron.
,,Nevím vůbec jak to s námi je." Uhnula jsem od nich pohledem.
,,Co se stalo?" Zeptali se oba starostlivě.
,,Já nevím. Od tý hádky v Chicagu něco nehraje." Promnula jsem si oči.
,,Myslíš, že se rozejdete?" Zamumlal Jared.
,,Ne! Nikdy! Já Camerona miluju." Ta představa mi rvala srdce, to že bych se od něj měla odloučit. Ačkoli je žárlivý a majetnický, tak k sobě pořád něco cítíme.
,,Jsi si tím jistá?" Pozvedla En obočí. Tomuhle jsem nerozuměla. Jak jestli jsem si jistá? Proč se na to ptají? Proč bych s ním jinak byla, kdybych si tím nebyla na sto procent jistá?

,,No jasně, že jo." Odfrkla jsem si, protože to na co se mě zeptala byla vážně triviální.
,,Já jen, že to tak občas nevypadá." Stála si za tím pevně En. Ale radši jsem to nechala být.
,,Dobře, odlehčíme téma dál od kluků." Přesekl to Jared a podíval se na nás.
,,Okej, neříkala jsi, že jsi vyvěšovala plakáty na nějaký konkurz?" Optala se mě znovu En.
,,Jo myslím že to bylo na nějakou školní hru. Nevím jak se to jmenuje, ale napsal to někdo ze studentů." Usrkla jsme si svého shaku.
,,Co říkáš? Půjdeš tam?" Nabídl mi Jared a sám se napil svýho kafe.
,,V žádným případě, už tak mám dost práce." Usmála jsem se.
,,Zkusím to s tebou. Potřebuješ myslet na něco jinýho, než na problémy s Cameronem, na tancování a na Richieho." A zatvářila se, jako kdyby jí vylítlo něco, co nechtěla aby řekla.
,,Na Richieho?" Zdůraznila jsem poslední věc.
,,Neříkej mi, že ani s ním nejsi v kontaktu." Udělala na mě ty svoje oči.
,,Vlastně..." Ani jsem to nedokončila a Jared si povzdechl.
,,Bože. Vy jste hrozní." Zasmál se, ,,On čeká, že se ozveš ty a ty zas čekáš, že se ozve on." Mávl nad tím rukou.
,,Jak můžeš vědět, že čeká na to samý?" Zvědavě jsem po něm hodila pohled.
,,Jsem kluk, já o tom něco málo vím." Zamrkal a hrdě se poplácal po hrudi.
,,Jo aha, takže najednou je z našeho Jareda expert na vztahy." Zasmála se En. Rozhodně to nebyl špatný nápad s nimi jít sem. Je to super se zase usmívat a nemyslet na všechno ostatní.
,,Ale zpět k tématu, půjdeš taky na ten konkurz? Když tam půjdu já? A možná donutíme i Jareda. Tak co, i kdybychom dělali kompars, tak se ulijeme z učení ne?" To byla docela lákavá nabídka.
,,No tak dobře. Za to nic nedám. Jen se musím kouknout o čem to vlastně je." Souhlasila jsem s menším úsměvem na tváři. V cukrárně jsme se později ani o žádných problémech nezmínili. Maximálně jsem si všimla, že Jared po En pořád pokukuje. Že by to co k ní cítil pořád nevyprchalo? Teď když je Connor pryč a rozešli se spolu, možná by měl šanci. Z přemýšlení mě vytrhlo až jméno 'Edward Minton'.
,,Kdo to je?" Ozvala jsem se já a Jared se tvářil trošku nervózně.
,,Nový kluk. Včera přišel do hodiny zeměpisu, kam chodím taky. Je vážně milej. Dokonce jsme si i pokecali." Mrkla jsem se rychle na Jareda a on jen sklesle koukal do mobilu. Chudák.
,,A?" Ptala jsem se dál. Musím o tom vědět víc.
,,Nic zvláštního. Asi budeme dobří kamarádi."
,,Jen aby ne něco víc." Poznamenal Jared a i když se přitom usmíval, tak to vyznělo spíš jako varování. No tak, nedávej ty city tak najevo Jarede. Teď by se mu hodila rada od Izzyho. Nakonec jsme se z cukrárny ještě vydali na naše oblíbené dětské hřiště a blbli jsme na prolejzačkách. Domů jsem se dostala až k večeru. Ten den ale stál za to. Jen co jsem přešla práh hlavních dveří, tak mi zapípala sms. Podívala jsem se od koho. Od Richieho. Samozřejmě. Chtěla jsem si jí přečíst, ale jakmile jsem zmáčkla tlačítko, tak mi začal volat Cameron. Copak se snad domlouvají kdy mě mají bombardovat na mobil? Protočila jsem oči a s radostí jsem přijala hovor. Byla jsem nadšená, že oba dva se ozvali. Že jsem dostala konečně nějakou odezvu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné ikonky