Duben 2011

Uááááá

30. dubna 2011 v 10:16 | Lightie |  Diary
... I'm fine - really :D
Lidi já s těma povídkama fakt nevím. Nebojte, budu se snažit psát dál, ale já nevím. Ohledně povídek s Us5 jsem nějaká vycuclá. Zato teď píšu s kámoškou povídku o něčem jiným a nápady... To může znamenat jen jediný. Že zase a opět se mi mění názory na moje povídky. Možná bych měla přijít s něčím novým - neotřepaným. Možná budu rekonstruovat většinu svýho blogu. Nebojte, kluky z Us5 pořád mám ráda, jen už nejsem taková, že jako šílenec kontroluju o nich každou zmíňku a řeším to všechno okolo nich. Konec konců - Us5 byla značná část mýho dětství. Dostávalo mě to akorát do depresí a kámoška ze mě byla totálně nešťastná. Teď když se na to tak podívám, tak mi to přijde... takový... divný. Jako mám je pořád ráda, ale je tu mnoho dalších věcí, které jsou důležitější. Asi to je tím, že prostě rostu... měnim se. Jak jednou řekla moje starší ségra. Klukům sbohem nedávám :D Jen mýmu šílenýmu já, který mi přišlo trochu jako fanatik :) Čekejte změny :)


Happy Easter!

25. dubna 2011 v 10:20 | Lightie |  About blog
Tak jsem tu abych vám popřála Veselé Velikonoce :)
Já je sice ráda nemám (asi kvůli tomu, jak mě vždycky seřezali kluci), ale vy si zasloužíte, abych vám popřála, ať si to o ně užijete :) Dneska jedu k babičce asi na celý den, takže se uliju z dalšího ztřískání :D Muhahaha.
Jenom doufám, že mě moc neseřezá malej bratránek. Bude mu teprvě šest, ale má dost velkou sílu. Damn it. :D No, tak si tenhle den užijte. Love, Lucy.


Kapitola 9.-Zmíňka

22. dubna 2011 v 20:52 | Lightie |  Choreography of life III.
Alright, jak jsem slibovala. Tady to je. Nevěděla jsem, zda to vůbec napíšu dneska, ale musela jsem se k tomu nějak přinutit. Je mi líto, že se povídky nehrnou jako dřív, ale já nechci být jen zalezlá na compu, ale i venku s kámoškou a učit se a vytáhnout si známky, je to důležitý. Snad budu mít někdy víc času (a nápadů) tak vám to snad vynahradím. Každopádně snad se vám díl bude líbit. Prosím o komentáře. Děkuji moc ♥
Mam vás ráda :)

Hey

22. dubna 2011 v 19:56 | Lightie |  Diary
Tak jsem tady po delší době :D
Trochu nečekané, že? Nevím nevím, zda budu psát. Ještě uvidím :) Ráda bych, jenže nemám nápady. Divnýýýý.... Jsem v poslední době pořád jenom venku, že na nic jinýho snad nebyl čas =( Dneska jsem byla hrozně smutná, nakonec se to ale vylepšilo :) Takže se mám fajne. No, jdu se teda pustit do nějaký tý mojí povídky, abych některým z vás udělala radost :) Zatím bye bye.


My gosh

18. dubna 2011 v 15:11 | Lightie |  Diary
Není čas, není čas!
Opět článek jen o tomhle :D Sry, že sem fakt nechodím, ale z tý matiky jsem dostala čtyřku =/ Takže proto nejsem na pc. Na známkách jak mně, tak i rodičům dost záleží, takže budu muset dost zabrat. Navíc venku už je hezky a komu se chce dřepět u počítače doma? Mně teda ne, proto radši chodím ven s kámoškou. Jo a nějak mi nejde icq, takže kdybyste mě tam někdo chtěl zkontaktovat, tak to asi nepůjde xDD No, to je jedno. Jsem ráda, že jsem se sem propašovala na chvilku. Povídky fakt nevim kdy budou... Víc asi neřeknu. Zatím hoy.


Same day like every other

14. dubna 2011 v 13:09 | Lightie |  Diary
Hello people,
víte jak jsem říkala, že jsem včera byla na tý horolezecký stěně? Hezky jsem si všecjhno rozležela a bolí mě sebemenší pohyb =D Ještěže nám dneska místo těláku šoupli další matiku. No a dostáváme se k hlavnímu tématu, proč sem nic dneska nepřibude. Kvůli tomu, že z matiky píšeme zítra čtvrtletku a já na ní chci být připravená a neschytat blbou známku, protože mi celkově škola přijde důležitější jak blog (neberte si to zle). Budu muset zabrat, jestli chci mít dobrý vysvědčení, aby mě pak vzali na pedagogickou školu, kam chci jít. No dobře, tak já zase jdu. Šprtat se. Tak bye bye.


I hate it

13. dubna 2011 v 17:30 | Lightie |  Diary
Máááálo času, moc málo času dámy (a pánové?) :D
Omlouvám se, že tu často nejsem, ale fakt toho mám dost. Blíží se další čtvrtletí a já musím zabrat, jestli si chci vytáhnout známku z matiky, proto sem moc nechodím. Na povídky nejsou nápady, tak se omlouvám. Každopádně mám docela dobrou náladu (až na rýmu a bolest hlavy a to zku*vený počasí) tak jsme dneska byli na tý horolezecký stěně. Byla to bomba, jenom mě bolí celý tělo, ale mohli bychom tam jet ještě někdy :) Bylo to fajn si užít srandu zase s lidma ze třídy. Co vy? Jak se pořád máte? Doufám, že mi odpustíte, že k vám moc nechodím =( Důvody znáte.


Good morning darlings

10. dubna 2011 v 10:02 | Lightie |  Diary
Hey people,
tak jsem dneska naladěná na správnou vlnu. Jdu s kámoškou ven, venku hezky svítí sluníčko, v televizi teď dávaj MTV Live - Green day, takže mě doprovází k tomu dobrý písničky =D Včera jsem jinak koukala na Video Blog Elliot Minor (oblíbená skupina mojí kámošky En ^^) A musím říct, že ti kluci jsou fakt šílení. Každopádně jsme se s kámoškou rozhodly napsat s nima povídku s názvem "Junk Heap" xD V překladu:"Smětiště". Neberte to jako nějakou skládku, ale prostě název povídky, kde najdete všechno, takovej Mix ;) Ještě nevím, jestli to budeme někam zvěřejňovat, to bych se s ní musela domluvit, ale nevím no :) Plánuju novej layout s Adamem Lambertem ;)


Depresion

9. dubna 2011 v 13:20 | Lightie |  Básničky

Takže tu máme další novou básničku, kterou jsem se rozhodla zveřejnit. Opět jsem měla depku, když jsem jí psala, takže další smutná =( No je asi měsíc stará, jenom jsem jí sem nedala, připadala mi divná, teď jsem se koukla na sešit, kam jsem jí psala a rozhodla se jí sem dát :) Co na ní říkáte? Možná vám může přijít povědomá, páč jsou všechny moje básně na stejný brdo ale hlavně proto, že ten začátek jsem upravovala a dala do básničky Sad love story :)

pixels
Girl sitting in dark place
and she hiding her face.
In her is only emptiness,
only thing what she feel is sadness.
Everyone betrayed her,
why isn't no one to her fair?
On her face are tears,
no one can't understand her fears.
pixels

I want to go outside!

8. dubna 2011 v 15:24 | Lightie |  Diary
Hey people,
jsem vážně naštvaná, protože jsem nemocná a venku je tak hezky =/ Jedna moje dobrá kámoška zrovna dneska chtěla jít ven, protože se bude stěhovat pryč a i když myslím, že by mě máma na hodinu ven pustila, tak mi kámošky, který pro ní chtěly dělat rozlučku neozvaly. No měla to na starosti jedna, se kterou si moc nepadneme do oka, ale to neřešte. Mrzí mě, jestli pro mě dneska nepřijdou... Protože se s tou kámoškou chci fakt rozloučit. A co vy? Jak je?


Kapitola 25.-Tužby

8. dubna 2011 v 15:19 | Lightie |  Big City Life season 2
Vím, vím, trochu jsem se s dalším dílem opozdila =D ... No snad vám to teď vynahradím. Připravuju třetí řadu. Toto ale letí... Chm... No, Lucy s Richiem nadále zůstávaji kamarády, ale jak Lucy, tak Richie mají tužby, které se bojí vyslovit. Chtějí vrátit čas. Být zase ten pár jako v Chicagu. Ovšem se bojí tohle někomu prozradit. Napadlo mě, že by zase byl dobrý projednou díl z pohledu Richieho. Tak si to snad trochu užijete.
A následuje moje známá věta: "Prosím o komentáře a děkuji moc ♥"

Kapitola 8.-Návštěva

7. dubna 2011 v 20:00 | Lightie |  Choreography of life III.
No kdopak asi přišel na nečekanou návštěvu, možná si teď uděláte představu, kdo by to mohl být, ale myslím, že na toho, kdo je navštíví nepomyslíte =D No, uvidíme, uvidíme. Každopádně já tu v popisu nic vyzrazovat nebudu. Dneska mám dobrou náladu narozdíl od včerejška... takže jsem se rozhodla napsat další díl. Pevně doufám, že se vám bude líbit a budete s ním aspoň trochu spokojení snad vás nenaštvalo to s tím překazením romantiky v minulém díle xD no a už jsme zase u toho mého klišé - prosím o komenty ♥ Kuju!

Good Night sweeties

5. dubna 2011 v 22:35 | Lightie |  Diary
Takže vám jdu popřát dobrou noc. Doufám, že jste aspoň trochu rádi za ten nový díl BCL, protože i tohle je na mě docela výkon :D Mno, jinak se dneska nic neděalo. Zůstala jsem doma, protože mi bylo nevolno. Zejtra už jdu do školy, tak si jdu lehnou lidičky. Tak pro ty, které si půjdou už lehnout: Good Night and Sweet Dreams <3


Kapitola 24.-Podezření

5. dubna 2011 v 22:32 | Lightie |  Big City Life season 2
Jsem hrozně hrdá, že jsem se konečně dokopala k tomu napsat další díl, protože se mi do něho nechtělo. No, v minulé kapitole se usmířili docela rychle, že? Co taková náhlá změna? Není divu, že je to podezřelé jak Lucy, tak Terry. Bohužel Lucy je z toho všeho tak poblouzněná, že je zpátky u Richieho, že si nevšímá drobných změn, co nastaly od doby, co se viděli. Jak tohle celé dopadne? No to uvidíte, když si to přečtete. Opět tu sedím za klávesnicí a žebrám o komentáře. Děkuju ♥

Tamtadadááá

4. dubna 2011 v 22:00 | Lightie |  Diary
Nebojte, zatím jsem se ještě nezbláznila =DDD Jen jsem se chtěla ozvat, to co jsem psala minule o té škole je pravda, nepolevují, naopak nám na krk hází víc a víc úkolů. Prosím nemažte si mě z Affs jen proto, že jsem dlouho nebyla na vašich blocích. Mám na to své důvody. Škola, problémy s rodinou, pomalej pc, kterej se seká, když jdu na vaše stránky atd... Snad mě to aspoň trošku omlouvá a vy jako velice chápaví lidé to respektujete :) Díky moc ;) Tak dobrou noc. Bye bye.


Kapitola 7.-Odreagování

4. dubna 2011 v 21:57 | Lightie |  Choreography of life III.
Promiňte, že tu tak často nebývám. Kvůli škole, rodině a kamarádům nemám čas na blogování a na psaní, ale jakmile budu mít čas, tak se tu tomu budu věnovat. Nebojte. Sorry, že píšu zase ChoL ale do BCL zatím nemám žádné nápady, tak snad ještě chvilku vydržíte :))) Každopádně tohle bude můj poslední článek dneska, jsem totiž z tý školy ještě docela dost vysílená. Kdo by nebyl, i když jsem spala asi devět hodin doma.
Prosím o komentáře, děkuju ♥

Kdo taky nespal?

2. dubna 2011 v 21:02 | Lightie |  Diary
Ahojte lidi,
sry že jsem se neozvala už dřív, jsem doma už od devíti od rána, jak jsme "spali" v tý škole. No řeknu vám, že byla strašná sranda, protože já a moje tři kámošky jsme spaly v tělocvičně, kde krom nás nikdo nebyl. Mělo to ale i své nevýhody, páč v noci je škola dost strašidelná a ředitelka s ostatníma dětma spala až na druhým konci. Bomba, fakt jo. Navíc jsem teď TOTÁLNĚ vysílená, protože jsem nespala 29 hodin. Jak to? No, včera byl pátek, šlo se do školy, že jo. Takže jsem vstávala v šest, jelikož jsme měli od sedmi. S holkama jsme v sobě měly energy drink a bály jsme se, takže jsme nemohly usnout. Už bylo asi pět ráno, tak jsme si řekly, že to už vydržíme. V šest tuhle sobotu to byl den, kdy jsme nespaly a pak jsem si šla doma lehnout asi až v jedenáct. Komický ráno :D Nevěděla jsem kde jsem, co dělám, co tu dělám. Snídala jsem doma a táta na mě:"No ty vypadáš strašně. Jdi si lehnout." (to mi řekl asi kvůli tomu, že jsem skoro spadla hlavou do mýho hrnku s čajem xDD Taky že jsem pak šla a spala jsem až do osmi. Devět hodin. Jsem trochu vyspalá no, ale stejnak si pak ještě půjdu lehnout později, abych se zase naladila na svůj starej režim spánku.

Vyměněné ikonky