Květen 2011

Children's Day

31. května 2011 v 21:40 | Lightie |  Diary
Zdárek lidi,
Jak se pořád máte? U mě je to fajn (nepočítejme dnešní fyziku, ve který jsem nejspíš zvorala většinu odpovědí v testu =/), zítra myslím, že všichni víte je Den Dětí. Ve škole to bude proto zítra volnější. Sice se učíme snad tři první hodiny (bohužel je mezi nimi i matematika >:O), ale pak nás dají jakožto nejstarší studenty na škole (třída před námi byla natolik 'inteligentní' že prošli jen tři studenti a zbytek propadl, tudíž byla celá třída rozpuštěna a roztoušena do jiných škol. Takže myslím, že už od páté třídy před námi nebyla třída. Takže když vyšla minulý rok devítka, tak jsme se v osmičce stali nejstaršími na škole xD)- na různá stanoviště, kde budeme muset dávat ostatním děckám ze školy razítka, že udělali danej úkol, co mají dělat na stanovšiti. Mohla by to bejt sranda. Každopádně aspoň zabití výuky xD, a darovanému koni na zuby nehleď. No, já jdu. Radši za chvilku vypnu počítač, u nás řádí trochu větší bouřka.
Tak dobrou noc všichni & sladké sny :)A Writing Day

28. května 2011 v 19:02 | Lightie |  Diary
Hello my dear people,

Dneska jsem se opravdu činila. Napsala jsem poslední tři kapitoly ChoL, tím pádem už mám dokončené všechny povídky, co jsem načala na tomto blogu. Dávám si s povídkami na chvilku oraz, ale ti, kteřím se mé psaní líbí (dost bych se divila, kdyby někdo takový existoval), tak si chvilku počkají na nějaké mé nové projekty. Ale varuji vás, pro milovníky Us5 povídek : Ty psát už nebudu.
Proč? Já nevím. Důvod je vlastně takový, že se mi prostě mění názory na věci a i když kluky z Us5 mám ráda, tak teď poslouchám jiný věci, mám taky jiný idoly a tak jsem z nich tak trochu už vyrostla. Teda tím chci říct, že moje povídky o Us5 mi přišly kolikrát až dětské. No, to je jedno. Nebudu to tu rozepisovat. Prostě povídky o Us5 už nejspíš nebudou... Ale ti, kterým to nevadí si mohou přečíst i moje připravované projekty :) Uvidím, zda něco vymyslím. Plánuji hodně psát o prázdniny =))) Já jdu, zatím.


Kapitola 15.-Choreografie života

28. května 2011 v 16:32 | Lightie |  Choreography of life III.
A je to tady. Poslední kapitola Choreography of Life. Nazvala jsem tuto kapitolu 'Choreografie života' ke konci pochopíte proč :) Chtěla bych poděkovat všem lidem, kteří se mnou přetrpěli všechna moje stádia psaní. Od mega dlouhých kapitol s chybami až doteď k přiměřeně dlouhým kapitolám rozdělené na odstavce a téměř bez pravopisných chyb :D Nemožné, psala jsem tuto povídku rok a tři měsíce a už končí. V této kapitole nás čekají ohromné změny a ohromně velký skok do budoucnosti. Snad se za to na mě nezlobíte. Takže naposledy vás v této povídce žádám o komentáře. Tento díl je netradiční tím, že je vyprávěn z pohledu vypravěče :) Kapitola je trochu delší, snad nevadí :) A děkuji vám za vše.

Kapitola 14.-Univerzita

28. května 2011 v 16:27 | Lightie |  Choreography of life III.
Lucy začíná na univerzitě a potkává mnoho zajímavých lidí. I jednoho nejmenovaného chlapce. Kdo to je se dozvíte v tomto díle. Snad si předposlední kapitolu této povídky užijete :) Počítejte s tím, že v této kapitole budu hodně přeskakovat čas a v patnácté ho přeskočím opět hodně. Snad vám to nevadí. Takže připravit oči a můžete číst. Přeji vám příjemné čtení. Prosím o komentáře, děkuji ♥

Kapitola 13. - Zařizování

28. května 2011 v 16:21 | Lightie |  Choreography of life III.
Lucy a Richie se rozešli v minulém díle. Asi mnohé z vás zklamu, ale dohromady se zpět už nedají. Jak rozchod zvládají? To se dozvíte v tomto díle. Opět přeskočíme čas do doby maturit a dalšího školního roku. Lucy se rozhodla jít na univerzitu a Richie dále úspěšně pokračuje ve své kariéře. Jaké další zvraty se stanou? Uvidíte sami. Jsem ráda, že i nadále čtete tuto povídku. Jsem vám vděčná. Prosím o komentáře. Děkuji ♥

Kapitola 12.-To, co nikdo nečekal

27. května 2011 v 18:43 | Lightie |  Choreography of life III.
Jak jsem říkala, nějak tu povídku vymyslím. Plánuju, že napíšu ještě tři díly a už nejspíš konec. Asi vás nepotěším, že to nebude tak úplnej happy end. Ale už mám dost klišetických happy endů, musela jsem vymyslet taky něco originálnějšího. Moje dílo, které se drželo od začátku blogu tady už bude končit :) No, jednou se to stát musí. Nebojte, možná sem časem hodím nějaké ty moje novější projekty, o kterých přemýšlím. A nebude to o US5. (Prostě se mi mění názory na věci a celkově i na kluky z Us5). No dobře, tak tady máte další kapitolu. Přeskočili jsme čas a Richie se vrací z turné. Uvidíte, jaký šok vás čeká v této kapitole. Prosím o komentáře, děkuji ♥

Hih...

27. května 2011 v 17:49 | Lightie |  Diary
Hello to all!

Hm, tak se vám zase ozývám po týdnu, snad jsem vás s tím nenakrkla, alespoň jste si ode mě odpočinuli xD... Jak se máte? Já celej tejden neměla čas. Byla jsem tak trochu zaneprázdněná školou. Musím hodně zabrat, abych si ještě vylepšila nějaký známky ;) Tak vy jakožto rozumní lidé to jistě chápete. Co vy? Co jste dělali celej víkend? Já se pokusím ze sebe vyplodit nějakej ten díl ChoL, i když bych tu povídku už nejradši ukončila, tak ještě počkám. Nějak to vymyslím... Doufám.

btw. Taky u vás byla včera ohromná bouřka? Já jsem viděla hned několik blesků, škoda že nemám foťák, pokusila bych se to vyblejsknout =(
btw2. Omlouvám se všem affiliates za neobíhání, ale prostě mám debilní počítat, kterej se mi seká u každý stránky a když si najedu na ty vaše, tak mi spadne net =(

Kapitola 11.-Když nejsme spolu

20. května 2011 v 16:55 | Lightie |  Choreography of life III.
Lidi fakt se omlouvám, ale vážně do téhle povídky nemám nějak nápady. Už se to prostě nehrne jako dřív. Časy se mění a já nejspíš s nimi. Takže velká omluva. Snad odpustíte. Zpět k povídce. Richie odjel na turné, na které však s ním Lucy nejela z důvodu studia a dalším důvodem byl Cameron, který na to turné odjel též. Proto se díl jmenuje "Když nejsme spolu" pojednává o době, kdy Richie a Lucy žili zade odděleně, každý někde jinde. Ovšem teď se jim to zdá obtížnější kvůli jejich lásce. Prosím vás o komentáře, děkuji.

So...

20. května 2011 v 16:02 | Lightie |  Diary
'Allo my sweeties,

Jak se máte? Jo, taky jsem se dokopala k tomu, abych se ozvala :D Konečně je pátek co? Nemohlaj sem se ho dočkat. Co budete dělat o víkend? Já nejspíš lenošit a chodit ven s kámoškou :) (Viď Ennie?) a co dál? Asi nic... No ci se v průběhu týdne událo zajímavého? Nic moc. Vlastně byl každej den stejnej. Jenom jsem včera byla venku s kamarádkou, jelikož bylo fakt hezky ♥ Akorát mám za dnešek radost, protože za prvý jsme neměli jako nultou hodinu tělák, páč nám odpadl a za druhý jsem dostala další jedničku s Fyziky. Woohoo, už budu mít za chvilku vážně čistou dvojku. Dobrý to pocit ♥ Z Chemie budu mít asi taky jedničku, protože jsem dělala referát navíc... No a teď jenom zabrat v tý matice.

Už jsme taky dostávali papírky, kde si máme zaškrtnout tři volitelný předměty na příští rok. Zaškrtla jsem si Cvičení z matematiky, cvičení z českého jazyka (to kvůli tomu, že nás tam budou připravovat na přijímačky) a samozřejmě nevypustím jazyk, kterej tolik miluju. Takže ještě Angličtina konverzace (Na němčinu jsem se vybodla). Tak doufám, že budu mít aspoň nějaký dobrý vysvědčení :) A taky držím palce vám ;))) Tak já jdu. Bye.


Lucy in the house :D

16. května 2011 v 11:11 | Lightie |  Diary
Hey people,

Tak jsem se včera vrátila domů a teď sedím za compem a hlídám brášku. Máme to ředitelský volno :) Asi nejspíš budu psát ChoL... Ještě uvidím. Nějak se mi do toho nechce, ale musím se k tomu dokopat. A co budu dělat dál? Půjdu na ajsko, snad už tam bude moje kámoška :D Musím jí všechno povyprávět, tak jsem se jenom chtěla ozvat. Jdu. Bye bye.At sister's apartment

15. května 2011 v 11:45 | Lightie
Hi darlings,

Tak se vám ozývám, jelikož mám teď čas. Jsem stále v bytě u starší ségry a momentálně hlídám synovce, aby si mohla skočit do krámu. Ale je to zlatíčko, tak to je fajn :))) Za ten víkend co jsem tady jsem se dost zasmála. A ano, včera jsem měla další dávku Green tea a motala jsem se maximálně :DD Ze mě tady jak ségra, švagr tak i jejich kámoši měli dost xD A v pátek jsme byli venku asi do půl druhý do rána a včera do půlnoci. Ale stálo to za to, nevím zda dneska už pojedu domů, páč mám ještě v pondělí a úterý ředitelský volno. Tak uvidíme prej. Podle toho kdy se vrátíme z Prahy ;)))

btw. Miluju svou sestru přinesla mi energy driiiink :D

Green tea

10. května 2011 v 23:28 | Lightie |  Diary
Hello people,

Takže dneska se ozývám, protože jsem si řekla, že by to bylo i vhod, když mám teď chvilku času, než si půjdu lehnout. Co se stalo dneska zajímavýho? No tak trochu jsem s kamarádkou slavila výročí našeho přátelství. 6. let :) Už je to docela doba. A ani jedinkrát jsme se nepohádaly :) Toho si vážně cením (To víš, En ^^ ♥). A proč se titulek jmenuje Green tea? No zase jsem si ho po dlouhé době koupila a chovala jsem se jak idiot. Možná i hůř než když jsem překofeinovaná :D Musela jsem vypadat buď jako sjetá, nebo ožralá =DDD Dokonce mi to řekli i dva mí známí xD Ale opilá jsem nebyla ;))) xD Nebojte. Já a alkohol? Ne-e. Fuj D:< Ale když Green Tea byl fakt dobrej (♥) si ho koupím zase v pátek k ségře, to bude teprve sranda :Đ (ono stačilo, že jsem dneska dělala takový menší 'reklamy' na green tea. Jsem předváděla jak by mohli vypadat, kdyby v těch reklamách hráli určití lidé xDD) No tak nic, to je asi tak všechno zajímavýho. Jo, taky jsem dostala jedničku z matiky - yahooo. Snad už to bude jen lepší. Budu se snažit. Tak já jdu :)
Murderer! :D

8. května 2011 v 22:15 | Lightie |  Pictures
Já jsem sem tu fotku prostě musela šoupnout :DDDD Je to bubeník ze skupiny Elliot Minor =D Taky jinak ten kluk který je na layoutu :) Tuhle fotku zveřejnil na net a měl u toho komentář:"Labouring... Hard labouring... Not murderer!" tak mě to rozesmálo zvlášť když jsem se podívala na ten jeho výraz ve tváři.
btw. stejnak je ta fotka něčím hrozně krásná... -.-" xD

Yaaay! Funfaiiir!! :D

8. května 2011 v 19:21 | Lightie |  Diary
Hey sweethearts,

Dneska mám úúúžasnou náladu <3 Byla jsem na pouti u babičky, takže to je už docela dobrý :) Pak volala mamce starší ségra, že tam jedou taky, takže to bylo totálně bombový. Páč s ní, s mým švagrem a synovcem je ta největší sranda :D Takže jsme se domlouvali a vezmou si mě na víkend k sobě, bude to fajnééé ;))) Už se na to moc těším. Jinak jsem si na pouti koupila takovou šílenou fialovou paruku, kterou jsem chtěla už moc dlouho, tak jsem s ní blbla :D Ségra si mě okamžitě hned musela vyfotit že joo... takže já se na tý fotce tlemim a ukazuju "stop" :D Myslím, že se to nevyhne facebooku, páč tam dává všechno, takže kdo mě tam má v přátelích, tak ty fotky může někdy vidět :DDD Tak já jdu, zatím se mějte. Bye bye. (jdu poslouchat Blink 182 x3)Kapitola 30.-Svatba

7. května 2011 v 23:30 | Lightie |  Big City Life season 2
A JE TO TADY! Samý vrchol této povídky. Touto druhou řadou končí povídka Big City Life, kterou jsem psala od léta minulého roku. Tím pádem povídku píši skoro rok. Chtěla bych poděkovat všem, kteří tuto povídku četli a prožívali různé šlamastiky společně s Lucy a Richiem. Je to zvláštní pocit ukončit tak dlouhý projekt. Dohromady má povídka 60 dílů a já jsem ráda, že jsem něčeho takového dosáhla. Ještě jednou vám moc děkuji, budu ráda za komentáře i u tohohle dílu. Mám vás ráda, děkuju ♥

Kapitola 29.-Sama doma

7. května 2011 v 23:00 | Lightie |  Big City Life season 2
A je to tady, již očekávaný předposlední díl Big City Life. Lucy a Richie v minulém díle na konci řešili takové... no... ehm... prostě věci, které patří k lásce. Jak název již napovídá - možná se v předposledním díle stane něco převratného xD Ale jako varuju vás - bude to romantika a nic jako to slovo na S podrobně popisovat nebudu ! :D Takže přeji příjemné čtení předposledního dílku Big City Life. Prosím vás o komentáře, děkuju, že přetrváváte dál u této povídky. Moc mě to těší <3

Sum 41 - Still Waiting

7. května 2011 v 20:29 | Lightie |  Hudba
Still fall in love with this ♥ To jsem dneska takhle zase poslouchala písničky na starý mp3 a narazila jsem na složku: Sum 41 atd..., rozklikla jsem jí a začala poslouchat. Sum 41 mě nikdy nepřestali bavit, takže sem dávám písničku, která byla, je a stále bude mým favoritem <3


"So am I, still waiting,
for this world, to stop hating.
Can't find a good reason,
Can't find hope to believe in."

Kapitola 28.-Opět šťastní

7. května 2011 v 8:00 | Lightie |  Big City Life season 2
V minulém díle jste se konečně dočkali usmíření, tak proto teď nese díl název 'Opět šťastní'. Přišlo mi to, že se to tam docela hodí. Konečně se opět ocitáme v Chicagu, ve městě, kde celé dobrodružství Lucy a Richieho začalo. Lucy s shledává opět s Chole a Andrewem a Richie se Saradym a Johnem. Oba samozřejmě tráví čas i se svými rodinami. Ale co by to bylo za pár, aby nebyli taky spolu? Takže se nějakého toho společného času taky dočkáte ;) :) Prosím o komentáře a děkuju za čtení ♥

Kapitola 27.-Ticho

7. května 2011 v 7:00 | Lightie |  Big City Life season 2
Nerada to říkám, ale pomalu se blížíme ke konci této povídky. 30. dílem tato povídka bude končit, jak jsem si to plánovala. Bude to trochu divný, když uzavřu jeden ze svých dlouhodobých projektů. Ale jsem ráda, že jsem s ním vydržela tak dlouho i přes nějaké ty spisovatelské bloky. Takže jsem na tu povídku trochu hrdá :) A jsem ráda za čtenáře, které tato povídka přilákala. No, zpět k ději. Co by to bylo za lovestory bez lásky? Takže očekávejte asi nejspíš uchylování k usmíření mezi naším hvězdým párem Lucy a Richiem.

Kapitola 10.-Finální rozhodnutí

6. května 2011 v 14:39 | Lightie |  Choreography of life III.
Tak jsem se nakonec odhodlala šoupnout sem nějaký ten další díl, když už nic jiného :D Přece se na to tady dneska jen tak nevykašlu tím, že hodím jeden článek a bude to. To zase né. Navíc je víkend, tak jsem musela něco napsat, i když žádné nápady nejsou. No zpět k příběhu. Lucy se dozvěděla šokující novinku od jejího ex - Camerona. Dozvěděla se o tom, že jejich otcové spojili síly a budou spolupracovat na jednom turné. Další šok? To turné má být pro Us5. No čtěte a uvidíte, co se z toho dále vyvine :)
Vyměněné ikonky