Červen 2011

Better Than Me

6. června 2011 v 22:11 | Lightie |  Jednorázovky
K téhle povídce mě inspirovala jedna písnička od méně známé skupiny Hinder. Vím, avatar může vypadat krapet depresivně a proto vás to může tak trochu zastrašit, když chcete mít teď před prázdninami dobrou náladu =D Ale jak říká moje přísloví: "Nesuď povídku podle avataru." xDD ovšem to skončí Happy Endem, jako většina mých povídek =] Takže se není čeho bát, sice to na začátku může být trochu zamračený, ale vše se nakonec vyjasní. Doufám, že se povídka bude líbit a zanecháte nějaký komentář, děkuji.

Chlebíšek, můůůj chlebííšeeek xD

5. června 2011 v 21:29 | Lightie |  Diary
Hello my little crazies,
Tak se vám zase ozývám, dneska byl bomba den =] Přijela starší ségra i se svým snoubencem a jejich synem. Takže byla zase sranda. Ovšem jsem dneska nejvíc bodovala já, protože jsem byla jaksi nenažraná =D Tak mi švagr začal říkat "žrout" načež jsem mu vyhrožovala, že ho zmlátím a vyhodím ho z okna ven xD
Pak jsme venku stáli a na stole byli chlebíčky, tak jsem k nim přišla a jeden si vzala, to se švagříček začal zase uculovat xD Jen jsem se výhružně podívala a přestal. Pak jsem si vzala druhej chlebíček... pak třetí... a čtvrtej ? A švagr na mě:"To víš, že jo. Si dej. Jsi ve vývinu." a já záchvaty smíchu z toho, že mi padaly z těch chlebíčků pořád rajčata (grrr, to mě jako nakrklo, rajčátka mijuju xD) a když jsem si vzala poslední chlebíček, tak jsem pronesla:"Kolik jsem jich vlastně sežrala?" :D Prostě jenom moje chlebíšky, mojeee xDD
No a pak jsem také bodovala s tím, že jsem se neustále hlavou flákala do tyče od slunečníku xDD No prostě jsem to dneska maximálně zabíjela.
Zejtra zase škola. Chjoooo =( No, co se dá dělat. Nějak to přežiju ;)


btw. Taky taková jedna momentka =)
Ranní rozcvička s Alexem xD

5. června 2011 v 9:50 | Lightie |  Diary
Good morning to all,
Jak se máte? Já celkem dobře - jen jsem nakrknutá, že je už neděle =/ Každopádně jsem se ráno vzbudila hezky. Zapoměla jsem si vyndat večer sluchátka z uší a tak jsem hned po ránu slyšela písničky od Elliot Minor ♥. Pak jsem si šla pustit jejich video blog, ale nechala jsem doběhnout video na cover Looking Back on today. A musela jsem se hned začít smát jedný momentce, kde Alex "tančí", tak jsem z toho udělala obrázek (viz. pod článkem). Pak jsem napodobovala, co ten šílenec vlastně dělal, proto se článek jmenuje:"Ranní rozcvička s Alexem xD"
Jinak nevím co budu dneska dělat. Nejspíš zase psát. Vrací se mi dneska už kamarádka z chaty, tak se jí nemůžu dočkat (Taky se nemůžu dočkat povídek, který mezitím napsala na chatě. Tak je nejspíš přepíše do pc a pošle mi je.)

btw. Vážně se mi trošku začíná v hlavě rýsovat nová kapitolová povídka =]


Boreeed

4. června 2011 v 23:02 | Lightie |  Diary
Zdravím všechny, kteří ještě jsou na pc xD,
Tak myslím, že jsem se dneska na blogu celkem činila. Ozvala jsem se celkem třikrát (počítám tento článek) + ta jednorázovka Sleeping Beauty =] Neměla jsem co dělat, tak jsem jí napsala no. A Teddy za to stál xD Co budu dělat teď? Fakt nevím, protože se nudim. Uspala jsem brášku, táta je také u pc a mladší ségra čučí na telku. Mamka se ze třídního srazu vrátí až bůhví kdy, tak si asi půjdu pak nějak lehnout, ale zatím se mi spát nechce. Dneska nás nečekaně navšitívili moje starší ségra se švagrem a jejich synem. Božééé ten je tak sladkeeeej xD A hádejte co ? Jmenuje se Tadeáš, ale říkaj mu Teddy, fakt všichni co se jmenujou Teddy jsou roztomilí či co? xD No, nechám to být. Teď zařizujou vše okolo jejich svatby, tak se už nemůžu dočkat až pomůžu ségře vybírat šaty =] Teď se asi půjdu koukat na video blog Elliot Minor pro zasmání :) A tady jsem vystřihla Dandyho vyjukaný ksichtíky xDD Zatím jdu, tak bye

btw. Nechtěla jsem kvůli tomuhle psát nový článek, tak to vecpu sem: Znovu spřáteluji, jsou volná dvě místa, to jen pro zájemce =]
Sleeping Beauty

4. června 2011 v 22:28 | Lightie |  Jednorázovky
Tak jak jsem říkala, uvažovala jsem už delší dobu nad nějaké další jednorázovce. Konec konců, naposledy jsem nějakou psala v březnu (You Remind Me pro TerryChris, jestli si to pamatujete) a to je docela velká doba, takže nebylo od věci nějakou napsat. Jak jsem již několikrát říkala - povídky o Us5 už moc nečekejte, tudíž tahle povídka je o Edovi "Teddym" Hethertonovi z Elliot Minor. Snad se vám bude líbit, tahle jednorázovka mě napadla, když jsem s ním našla obrázek, kde spí (viz.avatar). Snad se bude líbit =]

What I'll to do now?

4. června 2011 v 12:53 | Lightie |  Diary
Hello everybody,
Tak se vám zase ozvývám =] Dneska je venku dost vedro, tak nahodím plavky a půjdu se ven asi opalovat, anebo spíš blbnout v mini bazénku s mladším bráškou, mohla by bejt sranda =) Nevím co dneska přidám ještě... Možná se znova ozvu, přidám písničky, grafiku, možná zkusím něco napsat, třeba jednorázovku :) Uvidí se. Tak já jdu. Bye.

btw. Tohle je jedna momentka z video blogu EM, docela jsem se u toho tlemila xD

Hey, what's up?

4. června 2011 v 9:31 | Lightie |  Diary
Dobré ráno mí přívrženci xD,
Jak se máte? A jak si užíváte soboty? Já se docela nudím, protože nemám s kým jít ven, moje nejlepší kamarádka odjela na chatu a s nikým jiným se mi fakt ven nechce (možná proto, že ona je tady jediná normální?) Přemýšlela jsem, že bych se domluvila s jednou mojí kamarádkou a jela za ní, jenže budu muset dneska hlídat celej den brášku (mamka jede na třídní sraz). Takže myslím, že to mě zaměstná až až. Ale myslím, že se budu zase hádat s mladší ségrou =/ Páč ona je ten typ, kterej mi nebude chtít pomáhat a bude radši lítat venku a když jí něco řeknu odvětí:"Nejsi moje máma!" a zdrhne. Ach jo, co si jen počnu? No, nějak to ten den přežiju.

Teď asi půjdu kreslit, nebo přemýšlet nad nějakou povídkou, třeba i jednorázovkou, co byste na to řekli? =] Anebo si půjdu taky pustit video blog Elliot Minor, abych se zase zasmála :D No nic, tak já jdu. Snad dneska ještě něco přidám ^^


Kapitola 3.

2. června 2011 v 14:55 | Lightie |  I must to be better
Tady máte třetí a zároveň poslední díl této kratičké povídky. Snad jste si někteteří přečetli dva předchozí díly a zda se vám líbily, tak si můžete přečíst i tento závěrečný. Lucy a Dan se sbližují, o čemž Adele začíná mít tušení. Jaké to ale všechno nabere obrátky se nechte překvapit. Doufám, že se vám díl bude líbit a bude se vám dobře číst. Můžu říct, že je trochu delší, než předchozí dvě kapitoly. No, zbývá mi popřát vám jen hezké čtení a požádat vás o komentáře a ještě jednou vám poděkovat =)

Kapitola 2.

2. června 2011 v 14:20 | Lightie |  I must to be better
Takže tuhle povídku přidám nejspíš celou ještě dneska =) Tady máte třetí díl, ze tří, nebo čtyř :) Tak snad se vám bude líbit. Vím, že jsou kapitoly krátký, ale kdybych to dala do jednorázovky, tak je to prozměnu zase moc dlouhý a zdá se mi to dlouhý i na dva díly, tak jsem to rozdělila na tři. Neberu to jako můj nový projekt, protože je to jenom předělávka mojí starý povídky. Ale sem tam mi hlavou probleskne nějaký ten nápad na kapitolovku. Možná časem nějakou sepíšu. Nechte se překvapit. No, tady máte tu kapitolu. Pls o komenty ♥

Kapitola 1.

2. června 2011 v 14:00 | Lightie |  I must to be better
Takže tu přináším první díl mojí staré-nové povídky. Proč staré? Víte, psala jsem jí, když mi bylo tak... 12? A na to, že jsem jí psala v tý době, tak byla docela dobrá (až na ty hrubý chyby etc.) tak jsem se rozhodla jí zrekonstruovat. Kdyby někomu přišla podobná, tak je možný, že jste jí četli na mém starém blogu, kdy jsem ještě fungovala pod přezdívkou 'Nashijo Uchiha' =) Upozorňuji, že povídka bude mít tři, anebo čtyři díly. Ještě uvidím, jak to rozdělím :) Tak vás moc prosím o komentáře a samozřejmě děkuji a přeji příjemné čtení.

I must to be better

2. června 2011 v 13:48 | Lightie |  I must to be better

Dokončená

Lucy Rudolph studuje na umělecké škole se svou nejlepší kamarádkou Denise Van Leto, se kterou se baví již od základní školy.
Jednou rádno vstane, den jako každý jiný - to ale ještě neví, že to co se v ten den stane jí přetočí celý život vzhůru nohama.
Potká sympatického Dana Hethertona, který je bohužel stále v přítomnosti modelky Adele Rice, která vůbec není hodná slečna, jak se na první pohled zdá.
Dan se nezdá v její přítomnosti příliš šťastný a když se začne v jeho okolí vyskytovat i Lucy, cosi se v něm pohne a uvědomí si, že být s Adele není to, co potřebuje.
Přečtěte si krátkou, trojdílnou povídku o školních dramatech.
Je to předělávka mé staré povídky, takže snad se vám bude líbit.

P.S. S tím coverem jsem si dala práci, konečně jsem také na nějakém coveru já xD Teda aspoň má část

Kapitoly


Hate weather for now

1. června 2011 v 18:32 | Lightie |  Diary
Hello people,
Uáááá, u nás je tak ošklivo =( Proto se dneska konal ten dětský den s těma stanovištěma uvnitř školy a ne venku na hřišti (což mě jen tak mimochodem více méně nakrklo), ale jinak pohodový den :) O matiku to bylo fajné (kupodivu), páč tahle láta je lehká a zvládám jí. Tak jsem se o hodinu celkem i hlásila, až pak učitel řekl:"Lucka se dneska hlásí, to je dobře, tak povídej." a vyvolal mě k příkladu, kterej jsem vyřešila správně (bod pro mě xD). Tak snad z páteční písemky dostanu jedničku na tuhle látku, horší to bude už se závěrečnou (na tu se budu muset hoooodně šprtat). Chtěla bych si to hrozně ještě vytáhnout na dvojku, z matiky mi vychází trojka =(
No nic, toť asi vše. Tak byee.

btw. Všimli jste si, že jsem vyčenžovala záhlaví? xD Elliot Minor rulles ♥ No, jenom jsem vyměnila záhlaví, tak to nebudu počítat jako new lay, to bych byla blázen :)

Vyměněné ikonky