Misunderstanding

8. června 2011 v 21:36 | Lightie |  Jednorázovky
Taková jedna absolutně hrozně velká příšerná pitomost, kterou snad nestojí ani za to číst xD Jako dávám jí sem, protože je to jeden z mých výtvorů, ale přemýšlím, jestli to pak nesmažu, protože je to fakt blbost. Napsaná v rychlosti a totální hovadina vymyšlená 14letou puberťačkou xD Ta povídka mě napadla, když jsem si četla historii z ajska mě a mojí nejlepší kámošky En. No, kdo chce zabít čas, tak si to teda může přečíst, ale berte to s nadhledem, vážně to není dobrý a ještě jednou - je to ptákovina :D


Misunderstanding

Já a moje nejlepší kamarádka jsme si zrovna psaly na chatu. Byl to podvečer, někdy koncem dubna. Začala jsem před pár týdny chodit s Danem Hethertonem, který je jeden z nejlepších přátel mého staršího bratra Alexe, tak jsem se s ním vlastně poznala. Alex, Dan a ještě Ed, Teddy a Ali tvoří skupinu Elliot Minor. Bývala jsem tehdy často na zkouškách, kam jsem brala i Ennie, tudíž byla jen otázka času kdy si někdo z nich nás dvou všimne.
Kluci z Elliot Minor se často scházeli u En doma, jelikož Ed u ní byl většinu času a odmítal se od ní hnout. Což přinutilo kluky dojít za Edem, když chtějí udělat skupinovou poradu. Já byla jak odstřihnutá, proto mým centrem dění byl chat s Ennie, která neměla co dělat, když kluci probírali věci okolo skupiny.
"Pošleš mi sem Dana prosím?" Napsala jsem na chatu.
"Jasně, vyřídím mu to." Přišla mi hned zpráva od Ennie.
"Díky, díky." Slušně jsem poděkovala a vyčkávala, než Dan přijde. Když hodina neubíhala, psala jsem Ennie, jestli už Dan vyrazil. Napsala mi, že už jak dávno. Bylo mi to velmi divné a začínala jsem o něj mít strach.
"Neboj, kdo by si troufnul na kluka s bicákama jako má on?" Uklidňovala mě po chatu En.
"Ale i tak se o něj bojím." Dala jsem najevo svoje pochyby, najednou mi do pokoje přišla mamka s větou:"Lucy, zavolej Alexovi, ať přijde okamžitě domů. Já a táta jedeme na ten důležitý společenský večírek. Alex tě bude hlídat." nakazovala mi.
"Mami, je mi patnáct. Umím se o sebe postarat sama." Procedila jsem skrz zuby.
"Žádné odmlouvání. Chci ho mít doma. Nechci odjet s vědomím, že ty jsi tady sama, ty pochybný existence venku a Alex si lítá někde s kámošema." Protestovala. No jo, starostlivá mamka. S povzdechem jsem začala na klávesnici psát následující větu: "Ennie, můžeš prosím vyřídit Alexovi, že má přijít domů? Nakazuje to máma. Taky se mi to nelíbí, ale co se dá dělat." dokonce jsem si i povzdechla, když jsem to odesílala.
"Alex tu už také není..." Dostalo se mi odpovědi. Zježily se mi vlasy na hlavě, "Když o tom tak mluvíme, odešel ve stejnou chvilku jako Dan." přišlo mi hned poté. Na sucho jsem polkla.
"Tak co? Přijde?" Ptala se nedočkavě mamka. Nevěděla jsem, jak jí uklidnit.
"Jasně, už je na cestě." Zalhala jsem, ale nesměla jsem se jí podívat do očí, jinak by má lež nefungovala.
"Tohle je vážně divný... Mám strach. Nemám je jít hledat?" Napsala jsem.
"Neplaš, ti dva jsou určitě v pohodě. Před chvilkou s Alexem Ed volal. Ale byla to jen chvilička a podle toho, co Ed říkal, tak Alex řekl něco v tom smyslu jako: Nerušit." Tohle mýmu bratříčkovi bylo povedené.
"Tak se asi někde opíjí." Napsala jsem rychle.
"Anebo... No radši nic." Dostalo se mi odpovědi od Ennie.

"Anebo co?" Vyzvídala jsem dál. Upřímně mě to zajímalo.
"Víš, nějak v poslední době Alex s Danem mizí pořád spolu..." Nakousla téma.
"Bůhví co zase kujou." Protočila jsem nad tím oči.
"O to nejde... Já nechci urážet nějak tvého bratra Luce, ale sama sis všimla, že Alex se chová vůči ostatním klukům jinak než je zvykem." Nevěřila jsem tomu, co právě napsala, "Navíc sama jsi mi říkala, že vždycky když k tobě Dan v noci přijde tak je nějakej 'nažhavenej'." přišlo vteřinu poté.
"Počkat... Narážíš na to, že by můj bratr mohl být gay? A Dan bisexuál?" Vykulila jsem oči na monitor. Stupidní chvilka, já vím. Ale tehdy jsem ze všeho byla tak vykolejená, že u Alexe by mě už takovéhle zjištění ani nepřekvapilo. A když mi říkala En, že pořád mizí s Danem, co si od toho můžu asi tak odvodit?
"Co když to je pravda?" Nevím proč, ale její odpovědi jsem se začala smát.
"Musím to s Danem řádně probrat. Protože jestli je bisexuál - to by mi ani tak nevadilo, ale jestli by měl něco s mým bratrem..." Zatajila jsem dech, když jsem psala na klávesnici odpověď.
"Je to zvláštní no, ale nedělejme ukvapené závěry. I když si to barvitě umím představit." Najednou na mě padla nějaká deprese. Nevím proč. Co když je to pravda? Najednou jsem slyšela bouchnout hlavní dveře. Napsala jsem Ennie, ať chvilku vydrží a šla jsem se podívat. Samozřejmě tam stál Alex a po jeho boku Dan.
"Zdar, tak tě jdeme hlídat, mamka mi psala smsku." Chechtal se Alex, jen jsem protočila oči.
"Můžu se vás na něco zeptat?" Odmlčela jsem se a kluci přikývli, "Tak za prvé - dozvídám se, že spolu nějak často mizíte pryč. Za druhé - Alexi, o tobě všichni ví, že se tak trochu vůči ostatním klukům chováš 'jinak' a za třetí - Dan je pokaždé nažhavenej když přijde pak ke mně, jako kdyby ho něco vyprovokovalo. Jaké máte vysvětlení?" Netrpělivě jsem poklepávala nohou, zatímco kluci vybuchli smíchy.
"Ty jsi tak naivní sestří." Řekl skrz smích Alex, "To si jako myslíš že jsem gay?" smál se dál, "Ježiš, tohle můžete vymyslet fakt jenom vy. Máte moc bujnou představivost holky." poklepal si na čelo, když už se uklidnil.
"Jak tě to mohlo napadnout zlato?" Vykulil se na mě Dan a pak ke mně okamžitě přiběhl.
"Tak promiň no, ale co si o tom mám myslet." Nafoukla jsem se.
"Snažím se víc skamarádit s Alexem, když je to tvůj brácha, aby si nemyslel, že jsem nějakej parchant co tě tahá za nos, ale že bych se s ním chtěl skamarádit až tak, jak říkáš..." Začal se zase otřásat smíchy.
"No dobře, teď když o tom tak přemýšlím - vážně to byla blbost." Začala jsem se smát s ním.
"Velké nedorozumění." Pokrčil rameny a šel za mnou do mého pokoje, "Jo a ohledně tý 'nažhavenosti'," naznačil ve vzduchu uvozovky, "To ve mně vyprovokuješ ty a ne tvůj brácha." zasmál se a začal mě vášnivě líbat. Teď když se nad tím zamyslím - byla to ta největší hloupost, kterou jsem si mohla odvodit. Jak jsem mohla být tak pitomá?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 En | 8. června 2011 v 21:44 | Reagovat

Tak tímhle jsi to dost zabila xD

2 Lightie-Affs | E-mail | Web | 8. června 2011 v 21:46 | Reagovat

[1]: xD Díky díky =D Já věděla, že se budeš smát =Đ

3 RoMaNkA - Affas | Web | 9. června 2011 v 16:34 | Reagovat

Jůů to jsem ráda že to pro tebe znamená i pro mě a neboj prachy určitě budou...:-)

4 RoMaNkA - Affas | Web | 9. června 2011 v 20:45 | Reagovat

Jůů to jsem ráda že tě to opravdu u srdíška hřeje a vidíš tvrdíš že ti to nikdo nežíkáý ale já věřím tomu že to není pravda a i kdyby já ti to budu připomínat ještě dlouho.... :-)

5 Majda | Web | 10. června 2011 v 20:21 | Reagovat

Ahojky ;)
Začla jsem s novým blogem, nevím, jestli jsi tam už byla, ale jestli ne, tak bych byla ráda, kdybys přišla a kdyžtak nechala koment ;) Na mým starým blogu se kdyžtak dozvíš, proč jsem se rozhodla založit nový...
Děkuju♥
majda

6 Šklíba | Web | 14. července 2011 v 20:38 | Reagovat

Procedila jsem skrz zuby. =D =D =D to mě dostává jinak jestli si myslíš že je to pitomost  tak to není jen mě překvapilo to vášnivé líbání =D jako že to přišlo tak rychle =D ale jinak krásná povídka =)) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné ikonky