Ed "Teddy" Hetherton

14. srpna 2011 v 19:50 | Mrs. Luce Hetherton
Povím vám něco o mém dalším idolovi. O starším bratrovi Dana Hethertona, o kterém jsem v této rubrice už psala :)

  • Ed Hetherton, nebo-li Teddy se narodil 4.1. 1987, ve znamení Kozoroha v Yorku. Má hnědé oči a hnědé vlasy. Měří okolo 180 cm, stejně jako jeho mladší bratr Dan Hetherton, se kterým hraje ve skupině Elliot Minor.
  • Teddy ve skupině zastupuje roli baskytaristy.
  • Má dalších pět bratrů.
  • Má dva psy: Hetty a Laru.
  • Teddy také rád sportuje. Sice není zas až takový sportovní fanda jako jeho mladší bratr Dan, ale přece jen, je na něm zná, že je také sportovec. Miluje lyžování a mimojiné také vlastní několik medaillí z ruzných plaveckých soutěží.
  • Mezi jeho oblíbené skupiny patří například Blink 182, +44, All American Rejects, Lostprophets nebo třeba také Foo Fighters.
  • Jeho oblíbenými seriály je kupříkladu Futurama.
  • Má rád čínské jídlo.
Zajímavost: Umí jeden krok z Breakdance, anglicky worm, v česku se tomu říká rybička. Tento pohyb umí udělat i další člen Elliot Minor - Ed Minton.
Je pravda, že o Teddym se moc neví, jak jednou sám někdo z Elliot Minor řekl a pak mi to pověděla kamarádka. Teddy plní funkci: Být tiše okouzlující. Vlastně když jsem na Elliot Minor narazila u kamarádky na plakátě, tak jsem si jako první všimla jeho a řekla si, že je docela hezkej a pak jsem sklouzla pohledem na Dana.
Je pravda, že Teddy je vskutku milý, pozorný, roztomilý a dokáže být i pěkně vtipný, jak jsem zjistila z video blogů Elliot Minor, anebo z různých interview (hlavně 5:19 show). Vlastně ani pořádně neznám důvod, proč mám Teddyho tak moc ráda. Není to jen kvůli jeho vzhledu, ale kvůli tomu, jak se chová. Ano, pravda, neznám ho, ale už z toho, co dělá pro fanoušky (stejně jako ostatní kluci z EM), je důkaz toho, že je pozorný.
Teddy toho ve video blogu Elliot Minor moc nenamluvil a ani se moc neobjevoval, ale když už se objevil, tak to stálo za to
Jediný moment, kdy jsem viděla Teddyho naštvaného bylo, když mu Ali (klávesista Elliot Minor) vyholil kousek vlasů na hlavě. Ovšem rozzlobený nezůstal dlouho a pak se tomu sám smál. Proto usuzuji, že se nedokáže na nikoho doopravdy zlobit, anebo aspoň ne nějak dlouho.
Můj idol je to proč? Já nevím, možná je to pro mě také inspirace. Možná proto, že miluju zvuk jeho hlasu, jeho úsměv? Možná pro jeho povahu? Anebo je to také tím, že mi dokazuje to, že pro vybudování nějakých pocitů stačí málo?
Je to prostě součást Elliot Minor, bez něj, jako bez ostatních by to nebylo už ono.
Mám ráda jeho přezdívku. Teddy. Ani neznám pořádný důvod proč mu byla udělena. Ale dokonale na něj pasuje. "Méďa" je vážně tak roztomilej přesně jako on. Ačkoliv nejspíš tu přezdívku on moc v lásce nemá, jak jsem zjistila podle jednoho článku jedné dívky, která měla úžasnou možnost se s kluky setkat. Anebo to možná bylo také hrané. Možná Teddymu přezdívka nevadí, každopádně je to neodlučná součást jeho image, součást jeho samotného. A přece jen - jednoho Eda už ve skupině mají.
Miluju taky, když se na pódiu odváže. Baskytara je přece jen těžší nástroj a on přesto skáče, háže hlavou, poskakuje sem a tam, jako kdyby ten nástroj byl lehký jako peříčko. Miluju, když tak nezávazně blbne. Mám ho zkrátka ráda a nevím, jak jinak ty slova definovat, jak ten pocit definovat, protože ani já sama tomu pořádně nerozumím.
Možná mi také Teddy ukázal, že stačí jen málo slov k tomu, aby si vás člověk oblíbil. A kdybych se s kluky znala, tak právě k němu bych zřejmě měla největší důvěru, protože mimo jiné vypadá i spolehlivě, citlivě. Zkrátka bych řekla, že nejen ve vzhledu je odlišný od svého bratra Dana, i když ten je také moc hodný, ale musíte na to prvně přijít, protože na první pohled to tak vypadat nemusí.
I Teddy je má inspirace.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné ikonky