Květen 2012

Look alive sunshine

31. května 2012 v 18:32 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Ummm, hello everybody!
Tak co? Jak se máte? Já dneska konečně byla ve škole (celkem pohodička, pořádně jsme se učili maximálně matiku xD), bylo fajn zas vidět nej kámošku, (Viď Ennie?) prostě nejvíc záchvaty smíchu jsem z ní měla :D Jsem jí tam pořád něco kecala do hlavy a ona úplně vykulila oči a udělala nahlas: "PŠŠŠŠT!" a já z toho nevím proč dostala takovej záchvat, že jsem se válela na lavici a ona to ještě dělala opakovaně, i když jsem už nic neříkala xD No to je jedno. Taky jsme dneska byly chvilku venku a tak nějak jsme si vzpomněly na Jaredův (30 seconds to mars) bývalý účes, kterému říkám Los Pelikános :D (jako bylo to stylový číííro ale)
No, ale pochybuju, že by vás tohle zajímalo, to jsem jen tak zavzpomínala s En ;) Co mám pro vás? No - nic moc, akorát to, že začnu co nejdřív psát povídku s mcr.
Doufám, že to bude někdo číst, bylo by to fajn ;) A co říkáte na pár Lucy/Mikey? (viz. obrázek dole) Jáá ho totiž v poslední době úplně žeru xD Takže to tak nějak spáruju nejspíš. Ale jestli vůbec tu povídku tu chcete. Takže hlasujte pod článkem, budu vám vděčná.


btw. Chci to tričko ↑↑↑ :D
Jinak Vám se dám ještě jednu mojí kresbu, kterou jsem barvila včera - byla to makačka, jakože jsem se zapotila (kecam xD kdo se může zapotit držením myši u počítače? xD)
Tady to máte, jmenuje se Electric Diamond (už ne Juicy Diamond, trochu jsem jí pozměnila a jsem docela spokojená ;)) Doufám, že se vám to líbí ^^ baví mě kreslit Killjoys

Tak jo, já už zase mizím, jdu čučet na mcr xD Žijte blaze!
btw. Dance dance! Mikey je tu úplně úžasnej xD a ne, neslintam a vůbec se na tu animaci nekoukam asi po miliontý! xDKapitola 5. - Pan producent Hunter

31. května 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Takže další díl, už pátá kapitola, celkem to letí co? No, myslím si, že název kapitoly hovoří za vše že :D Na koho asi dívky narazily ;) takže asi žádné překvápko neni :D Ale na konci se odehraje menší scénka mezi Bellou a Jayem, tak snad se bude líbit ;) Tahle kapitola je kratší, ale nic moc mě do ní už nenapadalo, takže jsem to tady zalomila, příští kapitola bude (doufejme) už o něco delší :D Tak připravte oči, pohodlně se usaďte a dejte se do čtení. Samozřejmě mi jako vždy uděláte radost nějakým tím svým názorem. Děkuji předem ^^

Beznadějný případ -.-"

30. května 2012 v 11:55 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Už to na mě zase jde... :D
Co? No přeci mcr mánie, vzbudím se a v hlavně automaticky BLIK! Gerard, Frank, Mikey a Ray. A hned si jedu na videa z youtube :D Asi jsem nemocná...jako jsem nemocná stejně, ale jsem nemocná i z nich. Pořád o nich mluvím a máma už jen ten výraz jako: "Bože, sklapni." ale neřekne to, protože nechce být neslušná, já jí znám :D Ovšem nejlepší debaty jsou o nich s tátou. Ten o nich řekl, že je to parta puberťáků, co vydělávaj na holkách jako jsem já xD A já na něj, že už jsou všichni dospělí a zpěvákovi je přes 30. Docela koukal no xD Ale to není důležité.
S touhle mojí malou mánií brzy asi napíšu nějakou povídku :) *hlavou se jí honí podivné myšlenky ohledně Franka, Gerarda a líbání* xD Prostě Frerard 4ever ;)


No nejsou spolu prostě k sežrání? Občas prostě zapomínám, že jsou oba ženatý a maj děti, ale nemůžu si zkrátka pomoct.
Kdybych nějakou tu povídku psala, četli byste to? Jen aby mělo vůbec cenu sem něco takovýho dávat, jako mě by to bavilo, ale kdyby to nikdo nečetl, tak bych to nechala u mě v pc. Tak mi řekněte, jestli tu něco takovýho chcete. (Hlasujte v anketě pod článkem) Samo, že chci napsat ještě povídku o mcr a nějaké hooolce (prostě jsem pravá fangirl no xDD) No, to je asi vše, co jsem chtěla říct.

btw. Víte jak je otravné už dřepět doma? Jako díky mcr přežívám, ale radši bych i snad byla ve škole než snášet tu strašnou rýmu a kašel a bolest v krku :/

No a na konec si dáme nějaké Frerard obrázky :D *hlavou se jí honí nekalé myšlenky* Jsem to ale perverzák -.-"

muhehe... :D říkejte si co chcete, oni dva spolu jsou prostě úžasnýfamóznífantastickýnejlepšíroztomilýsexy atd. :D

Jdu, zatím se tu mějte :) Bye bye


Ajm náát ouukéééj (trast mí!) :D

29. května 2012 v 20:51 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
...I'm not okay (trust me)
Aneb mcr zase útočí :D Chtěla jsem se jen ozvat jak se mam. No, nic moc, pořád kašlu, teče mi z nosu, bolí mě kolikrát hlava, tak jsem si teď vzala prášky, aby to bylo ok, zatím je, ale nevím no, něco na mě prostě leze :/ Což mě neskonale vytáčí. Sice už můžu mluvit, ale - celej den ležím v posteli s hrnkem horkého čaje a snažím se to nějak vypotit mezitím co se koukám na interview, záznamy z koncertů etc. my chemical romance. (It's my drug, deal with it)
Včera jsem se zrovna koukala na "Life on the murder scene" kde mcr popisujou svý začátky a já musím říct že po tom shlédnutí jsem jim totálně propadla. Prostě už jen kvůli tomu jak to všechno berou vážně, prožívaj to, berou to jako svoje poslání. Obdivuju je, fakt.
(A taky jsem se stala závislá na páru Frerard a Mikey je k sežrání♥ xD ale je mi to blbý teď říkat, když vím že všichni maj ženy a Frank s Gerardem dokonce děti xD...ale i tak se povídce nevyhnou! xD) Jen si to musím ještě řádně promyslet.
A co vy? Jak se vůbec máte? A co? Těšíte se na novou kapitolu Unstoppable? A popřípadně na nějaký nový projekty? Fakt mě to zajímá :)
Taky potřebuju už něco nakreslit :3 Jako náčrty a linearts mam, ale jen to naskenovat do pc a vybarvit, jenže jsem nějaká líná a nemám na nic jinýho než na mcr náladu jak je mi blbě :/ Tak uvidím, až mi bude líp.

Teď k názvu článku: Pusťte si tento song a pochopíte ;) A nejlepší scéna je když Frank dává Geemu na tvář pusu (^-^) ale jinak zábavnej klip a celkově dost dobrej song. Já je miluju♥

Jo a na prázdniny hodlám udělat novej lay! Tenhle se mi ale fakt líbí, takže tu do tý doby zůstane, možná dýl? Kdoví, ale to jen abyste to věděli ;)


Kapitola 4. - Vystoupení

28. května 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Tak se vám hlásím s novou kapitolou. Jelikož mě tu pár holek chtělo zmlátit za napínavý konec xDD (vy víte moc dobře o koho jde holky! xD) tak je tu pokračování a vy se dozvíte jak to vystoupení probíhalo. Řeknu vám jen to, že se tam objeví osoba Christen nemilá xD a pár zjištění, no a taky přece jen se musí příběh nějak zamotat, myslím, že v téhle kapitole se to tak nějak odstartuje. Doufám, že se to bude líbt, zanecháte komentář a tak. Přeji příjemné počtení a děkuji všem, co to čtou, bez vás bych to nepsala ;) Díky. (zajímá mě, jestli neustálé děkování je nějaká choroba, protože já jí asi mám xD)

I can't speak

28. května 2012 v 14:37 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello babez,
Tak se Vám taky jednou ozývám. Co je nového? No, nic moc, až teda na to, že jsem celkem nachcípaná, můžu jen šeptat, škrábe mě v krku a bolí mě hlava, rýma jak kráva (což není dobrý znamení), takže jsem dneska zůstala doma, ale jak se znam, tak to začnu přecházet než abych šla k doktorovi.
Navíc od včerejška od večera mam takovou ponurou náladu. (Ach jo) Ale detaily říkat nebudu, není to nic vážnýho, ale prostě mě to rozhodilo no, jsem zvědavá, jestli všechno dobře dopadne.
Taky to může bejt tím, že poslouchám pořád dokola tuhle písničku od mcr (viz. pod článkem) , která mě fakt dojímá (obzvlášť ta část, kde Mikey umírá x( a chudák jeho brácha Gerard, kterej to viděl x((...)
Ale dost už, co dneska přibude na blogu? No tak další kapitola Unstoppable (v 18:00) a nevím, to bude asi pro dnešek vše, teda pokud nebudu mít nějakou kreativní náladu a nenapíšu ještě něco. (Ale pochybuju.)
Jo a ta kreativita mi připomíná, že jsem kreslila a nedala to sem na blog, takže kdyžtak klikněte na celý článek ;)
Zatím se mějte.
Kapitola 3. – Přípravy

26. května 2012 v 22:09 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Ani si neumíte představit jak moc mě Váš zájem o tuhle povídku těší, pokaždé mě ty vaše komentáře, kde mi to chválíte tak nakopnou, abych napsala další díl :3 Děkuji Vám :) Tenhle díl je převážně o přípravách na vystoupení, takže zase takových hlášek tam není, příště ;) Jo a taky jsem si říkala, že budu povídku zveřejňovat třikrát týdně. V pondělí, ve čtvrtek a v sobotu, ano? :) Asi nejspíš v 18:00, přednastavím to, abych to nemusela pokaždé psát znovu a znovu, tak snad souhlasíte. Toť asi vše, přeji příjemné počtení :)

Layout - KILLJOYS MAKE SOME NOISE

26. května 2012 v 20:14 | Mrs. Luce Hetherton |  About blog
Protože jsem momentálně na mcr závislá♥ Takže jsem se tedy rozhodla udělat nový lay, hodně jsem se na něm nadřela, všechno naměřovat a i teď když si všimnete, tak záhlaví moc nesedí :/ Ale líp už to nešlo, tak aspoň takhle. Ale přece jen jsem s výsledkem celkem spokojená :) Lay asi zas dlouho dělat nebudu :D Ten s Elliot minor tu byl nějak třičtvrtě roku, takže to je nezvyk a budou mi chybět, protože se mi lay pořád líbil, ale prostě už to chtělo změnu :D (však mě znáte). Taky jsem udělala dvě nové ikonky. Gerard a taky G. s Frankem (já ty dva dohromady miluju ^^ musim s nima někdy napsat povídku xD) A taky mám novej podpis, tak snad se vám layout líbí a budete sem rádi chodit :)

Kapitola 2. - Běžný školní den

25. května 2012 v 18:57 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Takže, jelikož byla na první kapitolu tak příznivá odezva (ještě jednou díky :D), tak jsem se dokopala k tomu, abych co nejdřív napsala další kapitolu a vy se nenudili. Takže pevně doufám, že i tato kapitola se vám všem účinkujícím (i dalším čtenářům) bude líbit a zanecháte nějaký ten komentář, potěší mě to!♥ No, tak v tomto díle se podle názvu dozvíte to, jak vypadá běžný školní den pro holky z Unstoppable, takže se snad budete bavit. (+Objeví se i kluci z US5 a odhalí se něco z minulosti jejich vztahů s dívkami) ale víc už neprozradím xD Pro více infa si to musíte přečíst :) Přeji příjemnou zábavu!
Případně se omlouvám za chyby :)

To, že je člověk jako přes kopírák...

24. května 2012 v 22:01 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
...není vůbec hezký.
Jenže tohle asi lidi v okolí moc nechápou. :/ Ale co už, koho to zajímá - ahoj :) Jak se máte? A co děláte? Já právě poslouchám písničky od my chemical romance a zase depkařím a nemám ani důvod. Asi se mi kvůli tý písničce přivolaly nějaký špatný vzpomínky, kdoví. Před chvílí jsem dodělala projekt na hudebku (na kterej jsem patřičně hrdá xD) dala jsem si na něm záleže když je o mých drahých mcr (ano, já se zamilovala♥). Zejtra je konečně pátek! Budu se moct pak vyspat, na tohle se asi nejvíc těším :)
Co jste dneska celý den dělali? Já byla s kámoškou venku, prostě sranda jako vždy, zkrátka s ní jsou všechny momenty nezapomenutelný ;) (Viď, Ennie? viz. Socha z ledu xD)
Jinak jsem moc ráda, že se vám líbil úvod a i první kapitola mojí nové povídky Unstoppable :) (nejvíc mě to potěšilo u slečen, které se tam zapsaly, jsem ráda, že jsem nezklamala jejich očekávání, takže děkuji) a děkuji i ostatním, kteří to čtou, protože bez vás všech bych se psaním nejspíš sekla už dávno :)
Nevím čím to je, ale v poslední době jen překypuji nápady na povídky. (A dokonce i pár homosexuálních, hele jako než něco řeknete - neodsuzejte gaye, protože jsou zkrátka skvělí! A nějaký narážky na ně nestrpim.) Třeba na pár Frerad (Gerard + Frank z mcr xD) a taky pár nápadů na povídky na pár Luce/Dan, takže bych mohla konečně něco sepsat xD a když si tak vzpomenu, tak mám v hlavě hodně nevyužitých nápadů, možná že když to nějak poskládám za sebe, mohlo by něco vzniknout, no ale to až dopíšu Unstoppable xD, hezky všechno popořadě ;)
A taky jsem přemýšlela na změnou designu na design s mcr (kolikrát už jsem je v článku zmínila? xD) ale zase se mi tenhle lay nechce moc měnit, protože je divný, že i po tak dlouhý době se mi pořád strašně líbí :D a jsem na něj pyšná xD takže tu asi ještě chvíli pobude. Vidím to tak, že design změním asi až na prázdniny ;)
Taky se už tak těšíte? Já strašně, konečně pohoda! Ale zároveň nervozita z nový školy. (Bojim bojim) Začátky na střední nebejvaj nejlehčí :D Tak snad nějak obstojím :)
Tak tohle byl jeden z mých nudných zápisů do deníku, mějte se famfárově!

btw. Tohle je písnička, kterou teď poslouchám od my chemical romance (zase!) a přivolává mi nějaký vzpomínky x) ale to je jedno, je to krásná skladba. G. prostě do zpívání dává hrozně moc emocí.Kapitola 1. - Příležitost

23. května 2012 v 19:34 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
\(^-^)/ Yaay! Exkluzivně první kapitola ještě ten den, co jsem vydala úvod, jste rádi? :) No, jak víte, tak první kapitoly nebývají mou silnou stránkou. Takže nečekejte nic extra, ale i tak doufám, že se Vám to bude líbit. A ještě jednou děkuji všem děvčatům, že se zapsaly, protože si toho ohromně cením, že chcete být v jedné z mých (podle mě - ne zcela kvalitních xD) povídek, je to pro mě čest :) Děkuji a snad vás nezklamu a povídka se bude líbit.

Unstoppable

23. května 2012 v 7:19 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable

D O K O N Č E N Á

Ú V O D


Pět dívek, pět chlapců, dvě skupiny, které se snaží prorazit do světa showbyznysu a jsou schopní pro to udělat všechno. Christen Smith, Lexi Evans, Michelle Rücker, Nicol Anderson a Bella Taylor je skupina slečen, které jsou spolu kamarádky už od útlého dětství. Vyrůstali spolu, chodili na stejnou školu a dokonce všechny měly obdobné zájmy. Tak jak to u všech nejlepších kamarádek má být - trávili spolu většinu času. Když všem bylo asi patnáct let, rozhodly se založit hudební skupinu "Unstoppable" , kde se mísily všechny hudební styly plus všechny styly tanců. Ostatní kamarádi jim stále říkali, ať se se skupinou snaží dojít dál, ale ony nebyly pevně rozhodnuté svůj život proměnit v život s paparazzi na každém kroku. Takže dál vystupovaly jen na školních, či charitativních večírcích. Až je jednoho dne oslovil majitel nahrávacího studia a nabídl jim, že mohou přijít a nahrát demo. Byl to milý chlapík. A tak dívky souhlasily. Jenže netušily, že když následujícího týdne přijdou do studia, vymetou tam s nim s tím, že nemají žádnou úroveň a že s tímhle se nikam dostat nemohou. Děvčata nevěděla,zda být smutné, ale nakonec převládl vztek na lháře ze studia. Sebraly se a odešly, nechtěly s nimi plýtvat čas. Jenže kdyby se tam vlastně nedostavily, nepotkaly by svou konkurenci. Klučičí skupinu US5 po které holky ze města ječely už teď. Právě šli natočit nový song a dívky vzteky nevyletěly. Rivalita, která se v ten den mezi nimi vyskytla byla ohromná. Jenže to ještě nikdo netušil, že do rukou kluků se dostane demo holek a aby oba prorazili, budou potřebovat jeden druhého. Natočení společného songu, který se stane hitem. Tak se odstartuje velká smršť dobrodružství, tajemství, smutku, pevného přátelství, hudby, tance a samozřejmě lásky.

K A P I T O L Y


Zápis do povídky

20. května 2012 v 17:00 | Mrs. Luce Hetherton |  About blog
Takže jak jsem se již zmiňovala v článku "I have an idea", tak tady je zápis do mojí povídky. Potřebuji pět lidí. Znova opakuji, že beru prvních pět! Ale nezoufejte. Kdyby se vám nepodařilo se zapsat včas, tak mi napište na email TheLucy01@seznam.cz a domluvíme se na vedlejším charakteru. Nějaká menší rolička se už pro vás najde. Takže mi napiště email, kde budou následující body:

1. Jméno postavy
2. Věk
3. Partner + jak jsi se s ním poznal/a
4. Povaha
5. Vzhled

A odešlete ;) Já vám co nejdřív odepíšu, jestli vás tam narvu o to se nebojte :3

Tak a teď dámy moje milé, vy, co máte zájem se stát jednou z pěti hlavních hrdinek. (Jelikož je to povídka o US5 tak pro každýho kluka jedna xD) Tak mi do komentáře odpovězte na následující otázky, to je vše co budu potřebovat, děkuji.

1. Jak se jmenuješ?
2. Jak by ses popsala třemi slovy?
3. Popiš mi co nejstručněji tvou povahu.
4. Jaké máš zájmy, koníčky, co ráda děláš ve volném čase?
5. S kým z US5 by sis přála být a jak chceš, aby váš vztah vypadal? (Třeba jestli nejdřív kamarádství, nebo že se budete nenávidět, ale všechno povede k lásce ovšem. Připomínám, že US5 jsou v povídce v sestavě : Vince, Chris, Richie, Izzy a Jay)
6. Jak jsi se se svým partnerem seznámila?
7. Popiš mi svůj vzhled, všechno co můžeš. Vlasy, oči, postava, dej volný průchod fantazii. Nějaké speciální věci jako tetování? Piercing? Jizva (pokud jizva, tak prosím jak se vám to přihodilo), také jak se oblékaš a tak.

Tak to by bylo všechno, doufám, že pak z povídky nebudete zklamaní a bude se vám líbit ^^
Všem velice děkuji.

You are my inspiration

20. května 2012 v 14:00 | Mrs. Luce Hetherton
Takže jsem se rozhodla napsat další jednorázovku. (Nevím čím to je, zkrátka překypuji nápady, ale není to na několik kapitol, tak to všechno radši nacpu do jednorázovky, navíc se tím člověk dobře na nějakou nadcházející kapitolovku procvičí, nemyslíte?) Tentokrát jsem si řekla, že napíšu konečně taky jednorázovku na pár "Lucy a James" (přece jenom už Lucy v povídkách byla s Freddiem a Danem, sice i jednorázovka s Jamesem byla, ale stejně, neodolala jsem xD) Takže doufám, že se vám bude povídka líbt, snad to nebyla jen ztráta času to psát. Přeji příjemné počtení a prosím o názory :)

I have an idea

20. května 2012 v 13:00 | Mrs. Luce Hetherton |  About blog
Inu, takže, když jsem si psala s mou drahou LexiChris, tak jsem dostala nápad. Totiž ona mě na něj přivedla. Vím, že kdysi byl tenhle blog hlavně o US5 a teď tomu tak není (protože už je neposlouchám), ale vím, že mám ještě pár affs, které US5 mají stále rádi. Takže jsem vám chtěla udělat radost a ještě teda nějakou tu kapitolovku napsat. Jenže je v tom menší háček.

Pamatujete na The Real One? No, tak něco na ten styl by to bylo. Přece jste se mi zapsaly, jak chcete v povídce vypadat, s kým chcete být (tady s kým chcete být z US5) vaše povaha etc. Tak bych udělala něco podobného s touhle povídkou o US5. Vážně bych ocenila, kdyby jste se zapsaly a tudíž by jste byly hlavními hrdinkami mého nového příběhu. Bylo by to fajn, nemyslíte?

Já osobně v tom příběhu figurovat nebudu, tudíž potřebuji všech pět děvčat. Oh a málem bych zapomněla - skupina bude v téhle sestavě - Richie, Jay, Chris, Izzy a Vince (aby byla taky nějaká změna). Ještě to není oficiální, ale ráda bych, kdybyste se pod tenhle článek ozvali. Udělalo by mi to velkou radost.

A popřípadně prosím má affs, které mají blogy s US5, jestli by se nemohli o téhle povídce zmínit na blogu. Jako, že kdyby mi chyběly ještě nějaké dívky, třeba dvě, nebo tři, tak jestli by jste tam nehodili něco jako, že se může zapsat kdokoliv. Ovšem potřebuji jen 5 dívek, ale i to je u mě teď problém sehnat :D (blog už není holt na výslunní jako kdysi) Byla vych vám strašně moc vděčná! Lásky moje♥

No, tak mi sdělujte své názory, kdybyste měli zájem, tak napište koment a já sem pak hodím zápis do povídky :3
Děkuji za pozornost, vaše

3 new artworks

19. května 2012 v 16:40 | Mrs. Luce Hetherton
Ahoj, tak jsem se rozhodla sem dát ty moje nejnovější kresby. Snad se vám budou líbit :3
Více v mé GALERII
Pro další kresby klikněte na "celý článek".

Tak začneme, Lucy a Dan samozřejmě, tohle je jedna scéna z Clair De Lune, kterou ještě ale nemám napsanou, protože to bude až za dlouho, ale mam jí v hlavě, tak jsem to prostě musela nakreslit :D Pojmenovala jsem to: "Shut up Daniel." Udělala jsem to do podoby malého komiksu ;)More than friend

18. května 2012 v 23:58 | Mrs. Luce Hetherton |  Jednorázovky
Tak tady je ta slibovaná jednorázovka. Nevím, měla jsem depresivní náladu, tak jsem se na tom vybila a ten konec je takovej nemastnej neslanej. Jsem už hodně ospalá, takže se mi to nechce už přepisova,t není to nějaký veledílo a nejsem na tu povídku moc hrdá, ale chtěla jsem psát, takže tady něco máte :) Opět můj nejoblíbenější pár Lucy/Dan, snad se vám to bude líbit, začátek trochu smutnej a konec jako vždy happy, co byste u mě jinýho čekali, že :D Tak prosím o komentáře a vaše názory, zajímá mě to. Děkuji moc a přeji příjemné počteníčko ;) btw. První část psána z pohledu Lucy, druhá z pohledu Dana.

Weekend starts sisters (and brothers?)

18. května 2012 v 19:57 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello hello!
Tak se Vám konečně ozývám, to víte, nějak nebyla nálada psát článek na blog, když jsem měla spoustu učení, školu a tak. Jsem unavená, takže jsem ráda, že je konečně víkend :) Vy taky, že jo? Jaký máte plány? Já nic zajímavýho. Co se naskytne, toho se chytnu :D Dneska mám v plánu poslouchat písničky (jsem teď zase závislá na my chemical romance♥ dělam i o nich referát na hudebku xD) a taky chci napsat nějakou tu jednorázovku na oživení :3 A musím sem taky hodit ještě moje nejnovější kresby ;)
A co vůbec, jak se máte? Co jste dneska dělali? Já byla venku s nejlepší kámoškou :) (En, jak jistě víte, hodněkrát jsem jí zmiňovala) a samozřejmě jsem vzala foťák a udělala jsem pár fotek, taky je vám sem dám. Nevím co dál psát, tak se zatím mějte, půjdu se koukat na Top Gear ;)
Bye bye.
(pro fotky klik na c.č.)

Trosečník :D

15. května 2012 v 20:13 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Ahoj všichni,
Tak především se omlouvám za mojí krátkou neaktivitu, doufám, že jsem vám nenahnala strach, že to přece jen s blogem vzdávám :D (to jako vůbec ;D). Jenom nám nešel internet už od čtvrtka, takže až teď jsem se mohla ozvat, snad se na mě nezlobíte. Jinak u mě není nic nového a co u vás? Co pořád děláte? Já dělám stále to samý. Chodím do školy, dělám úkoly, učím se, chodím ven s kámošema, kreslím a čtu Harryho Pottera :D (asi jsem vám neříkala, že se ze mě v poslední době stal fanatik xD) Ale jinak vážně nic moc novýho.
Taky se už tak těšíte na prázdniny? Já strašně, už počítám dny ;) Uvidím co se naskytne jako plán na léto, ale trčet doma nehodlám :D (ale nebojte, na vás si čas najdu, abych vám vše vylíčila)
No, to je asi vše, co jsem potřebovala sdělit.
Jo a ještě ohledně povídek - zrušila jsem přece blog dřív, než bych stačila dopřidávat povídku Replay (teď když se na to tak koukám, tak se cítím špatně, že jsem přidala jen 3 kapitoly -.-" a já mám asi nějakých šest.) Sice povídka ještě není dopsaná ani u mě v pc, ale pokusím se jí co nejdříve dopsat ;), abych mohla tedy přidávat mou další povídku Clair De Lune ;) Tak se snad máte na co těšit a mě samozřejmě vždycky potěšíte svými názory.
Zatím se tu všichni mějte

Teenagers

9. května 2012 v 20:18 | Mrs. Luce Hetherton
Takže tady máte mou další kresbu. (počítejte s tím, že tu budou přibývat teď pořád, protože kreslení je snad jediná věc, kterou dělam fakt každej den xD) Tohle je Sophie a Oliver. Jsou z jedné mojí povídky, co píšu s mou nejlepší kamarádkou (tu ale nebudu nikde zveřejňovat) a tohle vlastně bude "nová generace" protože povídka se vlastně odehrává ve světě Lucy, En, Dana, Eda (však to znáte z mých jiných povídek, kde jsou většinou podobní hlavní hrdinové xD) no a Oliver je vlastně syn Lucy a Dana a Sophie je jeho holka, která je taková rebelka a ze začátku se neměli moc v lásce ;)
Snad se vám to líbí :3

btw. Hrozně mě baví kreslit ty její vlasy >:D (původně je to ale blondýnka ;D) a na týhle fotce to není vidět, ale má modrý oči a Oliver je má šedý.

Vyměněné ikonky