Kapitola 5. - Pan producent Hunter

31. května 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Takže další díl, už pátá kapitola, celkem to letí co? No, myslím si, že název kapitoly hovoří za vše že :D Na koho asi dívky narazily ;) takže asi žádné překvápko neni :D Ale na konci se odehraje menší scénka mezi Bellou a Jayem, tak snad se bude líbit ;) Tahle kapitola je kratší, ale nic moc mě do ní už nenapadalo, takže jsem to tady zalomila, příští kapitola bude (doufejme) už o něco delší :D Tak připravte oči, pohodlně se usaďte a dejte se do čtení. Samozřejmě mi jako vždy uděláte radost nějakým tím svým názorem. Děkuji předem ^^


Pan producent Hunter

"Víte, já takhle obcházím kluby a nacházím různé talenty. Jenže nikdy bych nečekal, že někoho jako jste vy, mám přímo před nosem." Zasmál se od srdce. Holky ho nechaly mluvit dál, čekaly na pointu jeho proslovu.
"No, tak k věci. Víte, vy holky, vy máte na něco většího než jen vymetat příležitostně večírky, vy všechny jste rozené pro obrovské arény. Jestli chcete, mohl bych vám pomoci k tomu nakročit. Vlastním malé studio, které je přímo u mě doma, takže jestli chcete natočit demo, stačí říct - rád budu spolupracovat a mí kolegové hudebníci nejspíše také. Rozhodnutí je na vás. Mohla by se tak zvýšit vaše popularita. Co říkáte?" Zeptal se jich, ale holky oněměly už jen při slovech "natočit demo".

Chvilku bylo trapné ticho, až si pan Hunter myslel, že snad mluvil čínsky. Nakonec mu ale v kapse začal vibrovat mobil.
"Ano?" Přijal hovor, bylo to naléhavé. Byl to zaměstnaný muž, měl i více prací okolo.
"Dámy, omluvte mě, ale je to naléhavé. Tady máte mou vizitku, zatím nashle." Podal jim kartičku s jeho jménem, které bylo napsáno ozdobným zlatým písmem a pod tím bylo psáno: "Producent, ředitel firmy Sunshine Industries." A dále jen telefonní číslo.
"Tak tohle bylo divný." Okomentovala to Bella.
"Vidíte jaká věc se může přihodit v jedné vteřině?" Zaradovala se Michelle, "Budeme mít demo!" vykřikla radostně.
"Ještě jsme se nerozhodly holky." Byla na pochybách Christen, musela si vždycky všechno pečlivě rozmýšlet než něco podnikla.
"Ale no tak Chris, přece to někdy přijít muselo. Není tohle to, o čem jsme snily? Že konečně potkáme někoho, kdo nám pomůže udělat první krok ke slávě? Jen si to představ, demo, pak přijde spousta nabídek na účinkování různých akcí, možná se nám podaří protlačit i na nějakej ten festival a na festivalech jsou moderátoři z různých televizí a rádií, to je pro nás obrovská šance, pak budou rozhovory, první nabídky na samostatné koncerty, photoshooty a nakonec třeba i na nahrání cédéčka. Co když je to konečně ten osud, co nás čeká? A my bychom ho nechaly jen tak odplout?" Přemlouvala jí Lexi a očividně se jí to dařilo. Vlastně měla pravdu. Člověk se musí naučit trochu riskovat.

"Buď to vyjde, nebo ne." Přidala se Nicol, "Ale každopádně člověk musí zkusit všechno pokud je to šance, jak dosáhnout svých snů a cílů." Dodala. Nakonec Christen holky zviklaly.
"No dobře, zítra mu zavoláme a domluvíme se s ním." Pověděla holkám, které se zaradovaly. Pak už si jen užívaly večírku a nadšeně rozprávěly o tom, jak bylo vystoupení úžasné a jak jsou rády, že se jim přihodilo něco takového s panem Hunterem.
Když večírek pomalu skončil, tak si holky našla Michellina matka, aby je odvezla postupně domů. Poslední odvážela domů Bellu, která se už těšila jen na horkou sprchu a svou měkkou postel.
"Nashle a ahoj Michell." Mávla své kamarádce a Michellině mamce. Už chtěla jít domů, ale to z domu vedle vyšel Jay. Její soused.

"Ahoj." Pozdravila ho plaše.
"Ahoj Bello," Oslovil jí s úsměvem, "Prej jste to dneska rozbalily na večírku tvojí mámy." Zazubil se ještě víc.
"Jak to víš?" Napadlo jí jako první věta. Třeba Richie přece jen donášel.
"No, Richieho táta je přece šéf té firmy, takže ten má o všem přehled, co se bude dít na večírku, ten to řekl Richiemu a Richie nám. Byl pěkně otrávenej z toho, že tam musí jít." Rozpovídal se, "Teda ne kvůli vám, vy jste snad byl jediný důvod, co ho tam dokázalo přinutit jít." Usmál se pro sebe. Jay měl dneska dobrou náladu.
"Proč myslíš? Copak on je náš největší fanoušek nebo co?" Proti své vůli Bella opětovala Jayův úsměv. Nechápala, co proti němu ostatní holky mají. Možná si o něm myslí, že je jako ostatní kluci ze skupiny, ale nebyl. Kdysi jí hodně pomohl. Kdyby to byl přeci nějakej hajzl, tak jí přece neodveze do nemocnice a domů po tom, co jí omylem srazil autem, když byla bouřka a on neviděl na cestu. A ještě by se o ní tak hezky nestaral. A už vůbec by se s ní nezačal tak rychle kamarádit.
"No, to zrovna ne, ale když něco chce, jde si tvrdě za tím, myslím, že víš na koho od vás narážím." Povytáhl vědoucně jeho obočí a Belle to hned došlo. No jasně, Christen, to jediné, co Richie nemá.
"Samozřejmě." Odvětila mu moudře.
"No, tak já už tě nechám jít, pokecáme o tom představení zítra. Dobrou noc." Popřál jí a Bella jako omámená šla k hlavním dveřím svého domu. Její mamka se chvilku vyptávala, zatímco její táta usínal na gauči u televize. Když jí Bella všechno vylíčila, mohla si konečně dát tu sprchu a unaveně spadla do postele. Okamžitě usnula.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christen | Web | 31. května 2012 v 18:16 | Reagovat

Ten díl byl skvělý no nejvíc ten závěr...:-) Ale líbilo se mi jak si Christen tu nabítku promýšlela i když nelíbí se mi že ji holky přemluvili sice je to pěkný že jim Christen ustoupila jenže i to by mohlo mít fatální následky.. Ale ten závěr byl krásný myslím že se bude líbit stejně jako mě...:-) No jinak jde vidět že Bell a Jay myslí stejně když oba ví koho Richie nemá...xDDD Už se těším na pokráčko sem zvědavá co se tam dále odehraje..
PS. Jinak ten díl je krátkej na tebe netradiční...xDD Musíš to příště vylepšit já sice dlouhý povídky nemám ráda ale tuhle bych četla i kdyby byla na 10 A4...xDDD

2 Bella | E-mail | 31. května 2012 v 18:22 | Reagovat

Woow ten díl je prostě úžasný jen mě mrzí že je tak krátký :-( Ale ten závěr byl skvělý moc se mi líbil hlavně to jak si napsala jak jsme se s Jayem seznámili ale musím souhlasit s Chri že s Jayem myslíme stejně :-D :-D Těším se na další pokráčko jsem zvědavá co se v povídce dál vyvine :-)

3 Mrs. Luce Hetherton | E-mail | Web | 31. května 2012 v 18:23 | Reagovat

[2]: Jsem ráda, že se závěr líbil, už bylo taky načase vás dva tam šoupnout, nějakou tu scénku spolu xD Jo jo, díl je krátkej z nedostatku nápadů na tuhle kapitolu,do příště se polepším ;) A děkuju moc :)

4 Christen | Web | 31. května 2012 v 18:27 | Reagovat

Simtě pořád neděkuj...xDD Jinak mě by to dlouhý nepřošlo já vždy lituju když už se dostávám ke konci...xDDD No doufám že jako další kapitola bude delší!!xD No mohla by si mě by to tvoje rozepsání vůbec nevadilo... Tvl a že já to nevím...xDD Ne dělám si srandu ale jde vidět že jsou všichni chytří a jen jeden to nechce vidět a tak se snaží...xDDD A marně jež to se mi na tom nejvíce líbí...xDDDDDD

5 LexiChris Aff :-) :-* ♥ | E-mail | Web | 31. května 2012 v 20:41 | Reagovat

Wau boží díl, opět a zase :-). Nejlepší byl ten závěr to se musí uznat a to jak jsem Christen přemlouvala aby tu nabídku vzala.Ale opět jsi Christen vystihla přesně, je fakt že ta si vždy všechno pečlivě promyslí než udělá tu danou věc.To je prostě Christen:-). Jde vidět,že jí už trochu znáš:-)...Jinak mě sice mrzí, že je tento díl je tak krátký, ale věřím, že v příštím díle povídka bude delší.Jinak opět se klaním hluboko:-). Tento díl je nádherný :-)

6 Michelle" | E-mail | Web | 2. června 2012 v 13:43 | Reagovat

Konečně jsem se dokopala k tomu to přečíst :) Hezký dílek.Nevím proč ale vždy u tvých povídek sedím s debilním úsměvem od začátku až do konce xD Jen tak dál. :)

7 CandicQ | Web | 5. června 2012 v 21:30 | Reagovat

super povíídka opravdu mooc super dílek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné ikonky