Červen 2012

Here it is... Holidays 2012

30. června 2012 v 17:25 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello guys,
Tak jak si užíváte prázdnin? A co vůbec? Jaké bylo vysvědčení? U mě bylo stejné jako v pololetí, jen z chemie jsem místo jedničky měla dvojku no :) Ale rozepíšu vám to tady:

Český jazyk a literatura: chvalitebný
Anglický jazyk: Výborný
Občanská výchova: Výborný
Zeměpis: Chvalitebný
matematika: dobrý
Přírodopis: chvalitebný
Fyzika: chvalitebný
Chemie: chvalitebný
Hudební výchova: výborný
Výtvarná výchova: výborný
Pracovní činnosti: výborný
Tělesná výchova: výborný
Informatika: výborný
Konverzace v AJ: výborný
Výchova ke zdraví: výborný
Německý jazyk: výborný

Takže spokojenost :) Po srdceryvném proslovu naší učitelky, po rozdávání dárků třídní, ředitelce a jednomu učiteli následovalo poslední zvonění a pochod ze schodů. Proběhlo mi to před očima jako mžitka, bylo to strašně rychle odbyté, ale v jednu chvíli jsem myslela, že se pozvracím, všichni tleskali, bylo tam dusno a všichni vás sledovali, nepříjemné. Nakonec jsme šli s učiteli na rozlučku, kde jsme se i najedli. Takže se pak šlo domů a nakonec jsem šla ještě ven. Ten den jsem si nejvíc užila, proto doufám, že chápete, že Unstoppable bude chvíli trvat než napíšu další díl. Pfff... Všechno to uteklo tak rychle, celý školní rok... a vůbec... brečela jsem doma, protože mi budou ty lidi nehorázně chybět... :'( I když si třeba někdy stěžuju, nejsou vůbec špatný. Znám je od školky, vyrůstala jsem s nima, vídala je každej den a teď? Bude to strašně divný. Snad si najdu ale na nové škole taky kamarády. Ale na tyhle vážně nikdy nezapomenu.

No ... to asi všechno k tomu včerejšku. Teď povídejte vy, jak to probíhalo u vás? :)

btw. Jestli chcete vidět pár fotek, tak klikněte na celý článek :)

Zatím xx

Kapitola 17. - Pravda

27. června 2012 v 19:52 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Nespíš to vzdávám lidi - nemyslím povídku, ale pravidelné přidávání, jak jste si zajisté všimli, je to můj velký problém. Buď to zkrátka nestíhám, nebo kapitola ještě není zcela dopsaná, nebo vypilovaná k "dokonalosti" a tak nejspíš to pravidelné přidávání ruším. Samozřejmě dám vědět na blog, když vyjde nová kapitola. Nebojte se. Tentokrát mě omlouvá snad to, že jsem tuhle kapitolu hodněkrát přepisovala, aby se líbila, jelikož v téhle kapitole jsou takové základní "zvraty" nebo spíše "okamžiky", tak jsem si dala hodně záležet a proto to tak trvalo. (Za chvíli bude povídka končit, takže proto jsou teď kapitoly i delší.) Takže doufám, že se bude kapitola líbit. Děkuji za vaši trpělivost.

Slavnostní ukončení IX. třídy

26. června 2012 v 18:11 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello people,
Tak se tu hlásím cca hodinu po tom, co jsem přišla domů ze slavnostního ukončení devátého ročníku. Celkově to trvalo asi půlhodiny, ale mně se to zdálo jako chvilka. No, tak děkuji, že jste mi drželi palce, protože jsem v těch podpatkách šla v pohodě (jen se v nich šlo strašně špatně z kopce a do kopce od/k našemu domu) a šaty jsem si pořád musela držet, aby se mi nadzvedávaly. Bylo větrno :D No a jinak jsem si tak narychlo nakulmovala vlasy, napudrovala se, udělala oční linky, řasenku a mohla jsem jít. (Než jsem odešla z domu nastalo máminé: "Nehrb se a jdi pomalu!" ...ale prej mi to jinak podle ní slušelo :D) Bylo to vážně komický, šla jsem se spolužačkou a celou cestu jsme nadávaly jak jsme zvyklý na tenisky a pak máme chodit v takové maškarádě. Přišla se na mě podívat maminka a celou dobu se usmívala. Byla jsem ráda, že nebrečela jako jiné mamky spolužáků od nás ze třídy, je statečná :) Ale byla dojatá, to na ní bylo vidět. No my jsme se tam pochopitelně při tom "nástupu" mohli potrhat smíchy. Holky byly vlevo, kluci vpravo, takže jsme stáli naproti sobě a kolikrát ty jejich pózy - to byste se smáli taky.

Srdcervyné proslovy třídní učitelky a ředitelky nesměly chybět. Bylo vidět, že je jim vážně líto, že už vycházíme. Prý jsme už od první třídy byli skvělými žáky a pevným kolektivem. (S čímž mohu jen souhlasit.) Ale bylo to celkem hezké :) Nejvtipnější část byla asi ta, když jeden z nás měl vystoupit a říct aspoň čtyři věty. Chopil se toho "mluvčí" třídy a vážně obecenstvo skvěle pobavil jeho tónem hlasu a tím, jak byl nervózní, ale on se vůbec nestydí, takže se smál s nimi.
Jinak jsme dostali kytku (slunečnici), kterou jsem pak dala mamce a také jsme dostali "Pamětní list" kde je koláž našich fotek a motto. Pak také studentské...hm..odznaky? (Nevím jak se tomu říká, napovězte :/) a taky každý knížku jako bonus. Já s nejlepší kamarádkou jsme dostaly knihu "Literární toulky světem" kde jsou převážně angličtí autoři - takže mám velkou radost, právě v ní listuji :) V knize je také jeden citát, takové "věnování".

Takže super, mám velkou radost :) Přišla jsem domů, přijela zrovna starší sestra s přítelem, takže jsem jim hned všechno vyprávěla a ukázala. Táta si mě několikrát vyfotil (ale díky mně přežily jen dvě jakž takž obstojné fotky). Jestli chcete vidět víc fotek, klikněte na "celý článek".


Kapitola 16. - Píseň

26. června 2012 v 13:04 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Ano ano, já vím, že jsem s těma omluvama strašná, ale vážně mi není dobře, mám asi teplotu, kašel, rýma, bolest hlavy a tak (což je super když budou za chvíli prádniny co :/) neměla jsem prostě na to tu kapitolku ukončit a šla jsem radši zalehnout, promiňte. Ale myslím si, že vám to tahle kapitola vynahradí, protože je dlouhá, počtete si (připravte oči) a dala jsem si na ní skutečně záležet. Hlavně na té písničce. Takže nekraďte (i když nevím, kdo by chtěl krást takovou slátaninu :D) ale snad se vám to bude líbit, fakt jsem se snažila :) Děkuji předem za komentáře.

A little bit nervous

25. června 2012 v 13:55 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello ladies (and gentlemen?),
Tak se mi to blíží. Už zítra mám to slavnostní vyřazení z devítky. A jak jsem slibovala, přidávám sem tu fotku. (Viz. pod článkem) :) Jsem z toho docela nervózní, přijde se na mě podívat mamka a já si myslím, že budu jako jediná zase vypadat divně. Jak debil, řekněme si to rovnou. Nejvíc se ale bojím toho, že se v těch podpatkách fakt zabiju. Držte mi palce.
Jediná písnička, která mě teď tak nějak uklidňuje, že nemusím mít trému je tahle. Už jsem se zmínila jak miluju All Time Low?


Dneska jsem byla doma. Naše třída jela na turnaj. Kluci to měli jakoby povinný, ale holky, co se jim nechtělo - mohly zůstat doma. Takže si z toho odvoďte závěr. Sportu neholduju a nejspíš taky nikdy nebudu a ještě co bych tam dělala? Jen seděla na lavičce a koukala na pár kluků jak se honí za míčem. Ne, díky.

Jinak vám nenesu žádné novinky. Jenom, že dneska můžete na blogu čekat další díl Unstoppable :) A brzy tu budete moct očekávat i nějakou tu recenzi na novou povídku s my chem. (Už vám jí slibuju dlouho, já vím, ale zkrátka mám spoustu nápadů a nevím jak je smísit do jednoho, aby to pak dávalo smysl.)

Teď mám v plánu kreslit, naskenovat to do pc a KONEČNĚ to vybarvit, protože už zkrátka musím. :D Takže já asi zase radši půjdu. Tak se tu mějte a v 18:00 čekejte Unstoppable ;)
Bye bye xx

btw. Tady máte ty fotky mě... :DDay by day

24. června 2012 v 10:55 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hello sweethearts,
Tak se vám taky ozývám. V poslední době mi přišlo, že sem hlavně přibývá jen povídka a ostatní nic. Takže jsem se stavila sem napsat alespoň pár nudných vět o tom, jak si žiju. Popravdě jsem spokojená. Venku je teplo, cítím ve vzduchu léto, prázdniny, dovolenou, odpoledne strávený s kámošema nebo rodinkou a večery s dobrýma filmama a chuťovkama :D Takže konečně taky přemýšlím nad tím relaxem, který si užiju.

Ale na druhou stranu je tu takový ten pocit, že se mi chce brečet z toho, že lidi, který znám už 12 let, od školky, prošli se mnou základku a já s nima vyrůstala, tak že se naše cesty rozejdou. Nevím, asi mi budou chybět. Hlavně nejlepší kamarádka Ennie. (Ale slíbily jsme si, že naše kamarádství jen tak nezahodíme a budeme za něj bojovat, že jo En?) Takže to je jediný minus tohohle léta. Že se s ostatníma nebudu tolik vídat a v září už budu na jiný škole. A tahle písnička mi akorát připomíná, že všechno končí. (I když je vlastně úplně o něčem jiným.)


To mi připomnělo - na začátek prázdnin začnu psát nějakou tu povídku s my chem. Tak se snad máte na co těšit, budu ráda, když to budete číst, to pro mě je totiž ta největší odměna, kterou za to můžu dostat. Jste bezva lidi!
Taky plánuju ještě kreslit. Už asi týden mi leží v šuplíku jeden komiks s mcr, kterej je asi vtipnej, protože rozesmál i mě a i En, takže snad bude mít na DA úspěch a potěším mcrmy :D
Samozřejmě, že ho dám i pak sem, to se nebojte ;)

Co jinak mé plány? Dneska jedu na oběd k babičce, pak domů, to nevím co budu dělat (nejspíš skončím u psaní). Zítra bych měla jet na fotbalový turnaj se třídou (jen jako obecenstvo, já a sporty - to nejde dohromady). Ale mně a ani kámošce se do toho moc nechce, protože nejsme cáklý fanynky fotbalu. :D Takže se uvidí, prý to není povinný, ale nevím no. V úterý jdeme na jednu hodinu do školy, abychom kantrorům dali kytky a pak máme slavnostní ukončení devátého ročníku na obecním úřadu. Kluci v kvádrech, holky šaty a podpatky. No, to to dopadne :D Jestli si dneska půjčím od dědy foťák tak se vyblejsknu a hodím sem foto ;) Ve středu jedeme se třídou na Zličín do metropole nakupovat, ale nevím co bych si měla koupit, nejspíš se tam zase s En zašijeme v knihkupectví a u jídla. (Něco se říkalo o kině, ale to se mi teda dvakrát nechce :/..) No a na čtvrtek prý něco ještě vymyslíme, abychom prý nemuseli smrdět ve škole, jak to říká naše třídní :D A v pátek nám všechno končí. :'( Byly to pěkný léta tady. Sice někdy byly slabý chvilky a to všechno, ale jsem ráda, že jsem to mohla prožít s touhle třídou, budou mi chybět. Ale život jde dál, přece je ještě uvidím, jen ne tak často. Ale nesmím to tak hrotit, snad si najdu brzy kamarády i na střední. I když se trochu bojím a jsem nervózní. (Trochu??? Ne! Úplně maximálně nejvíc!) :D

Uh... Okay, calm down Luce. *šprechtí si pro sebe anglicky*.
Asi už přestanu, píšu kraviny. Tak se tu hezky mějte, užívejte si sluníčka a přicházejícího léta a chvil, kdy tu tolik nejsem, protože o prázdniny vám nedám pokoj, muhahahahahaha!

btw. A na konec si dáme obrázek mcr. Jen pro zajímavost, je to takovej menší spoiler k mé příští povídce, takhle tam totiž kluci s mcr budou vypadat, tak se kochejte ;) víc neprozradím. Ano jsem velice zááhadnááá :DKapitola 15. - Doznání

23. června 2012 v 19:06 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Okay no, tak s několika minutovým zpoždění je nový díl tady. Za to, že o hodinu později jsem se omlouvala ve statusu na fb téhle stránky, snad jste si toho všimli a prominete (zase). Ano, vím, jsem s tímhle strašná. Ale tak snad se na mě nebudete zlobit a ta kapitola vám to vynahradí. Tentorát se dozvíme co Bell k Jayovi opravdu cítí :) Tak snad se ti bude díl líbit Bello, je to převážně o tvém "doznání" a vy ostatní se nebojte, v dalším díle toho plánuju víc. Tak snad se budete na to těšit ^^ Předem děkuji za komentáře a názory, moc to pro mě znamená ;)

Kapitola 14. - První bod spolupráce

22. června 2012 v 18:33 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable

Tak tady je ten opožděný díl. Omlouvám se, že kolikrát ty díly nepřidávám tak, jak by tu měli být, ale zkrátka to kolikrát nejde. Není čas, buď mám něco naplánovaného a nezbyde čas na psaní, nebo mi do toho něco zkrátka přijde a někdy zase není inspirace. To snad chápete, že ano? Tak se vám tedy až dneska a až teď hlásím s další kapitolou. Jmenuje se "první bod spolupráce" zní docela neškodně co? Ale nějakého toho konfliktu se tam dočkáte ;) (ano, už slyším jak Christen nadšeně tleská u počítače za monitorem :D) Tak snad se vám díl bude líbit, byla celkem sranda to psát :)

Kapitola 13. - Spletitost

18. června 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Takže - dneska se těšte, protože zrovna tohle je jeden z těch obsahově delších a zajímavějších událostí xD Neřekla bych teda, že se tam děje něco důležitého, ale spíš nahlédneme částečně do mysli Jaye, Belly, Christen a Michelle, tak doufám, že vás to bude bavit číst :) Já si celkem užívala psaní téhle kapitoly, ani nevím proč, ale prostě je to tak. Ale také jak komu se to bude zamlouvat, nic extra neočekávejte, spíš čekejte takové ty teenagerské fylozofie, co se odehrávají v hlavách pár holek :) Předem děkuji za komentáře a vaše názory. btw. kapitola obsahuje mnou vymyšlené verše, nekrást ( jsou debilní, takže stejně nechápu, kdo by je kradl xDD)

Před spaním

17. června 2012 v 21:59 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Dobrý večer,
Tak jsem se rozhodla napsat ještě jeden zápis do mého deníčku, než půjdu spát. Jak se mám? Já vlastně ani nevím, ale vcelku i dobře. Takže nejspíš prostě - ujde to? Ano, to je to správné slovo. Cítím se docela provinile, protože tenhle víkend jsem si nijak extra neužívala na to, že bylo venku takový vedro. (Ale přece jenom do čtvrtka sluníčko ještě bude, takže se o to nějak nestarám.) Spíš jsem se jen tak bezvládně povalovala, jedla dobrý jídlo, poslouchala písničky, věnovala se blogu, takže tím pádem i Vám, mí přátelé. (Doufám, že jste za to rádi, alespoň trošíčku.)

Jinak se nic extra o víkend nepřihodilo. Nepočítám můj dnešní menší úraz ve sprše. (Ach ano, jen já se můžu oprařit o kouhotek, že mám teď jeden velkej červenej flek na levý ruce -.-") Taky jsem se učila ten dějepis, protože mi jde o známku. Reformy 60. let, prosím držte mi palce, ať to zítra dám, protože jsem z toho kvalitně nervózní jako z toho zeměpisu. Jsem z toho vyklepaná. Ale snad to nějak dám, když si místo Harryho Pottera před spaním otevřu sešit.

A jaký jste měli víkend vy? Já doufám, že jste si ho užili víc než já, když bylo celou dobu venku tak krásně :) (Nedivila bych se, kdyby lidi začali říkat, že si hraju na upíra, ale já za to nemůžu. Jen zrovna když je venku hezky, tak nemám žádný plány no :D) Ale zase nedá se říct, že bych si víkend neužila, protože jsem ho strávila s vámi, my chemical romance a psaním povídek. Což je taky (pro mě) celkem příjemné strávení dne :) A taky jsem se nejspíš i psychicky svým lenošením připravovala na zítřejší tělocvik. (Proboha, zachraňte mě před tím někdo, nesnáším ten předmět, je to naše poslední hodina těláku, tak určitě nám dá učitel zabrat. Ach jo.)

No, už to tak vypadá, že tu jen nesmyslně blábolím. (Ostatně jako vždycky, že jo?). Takže už asi radši vypnu notebook a půjdu zalehnout a ještě si projít ten dějepis, to bude to nejlepší, co teď můžu udělat, i když se mi do toho zrovna dvakrát nechce. Ale zase mi to za tu známku stojí a když se to naučím a zítra to dám, tak budu mít ze sebe dobrý pocit a konečně budu moct lelkovat, protože nebudu z ničeho nervózní. (Známky budou konečně uzavřený, juchů! Ten stres se kolikrát nedá ani zvládnout, to určitě chápete.)

Zítra nejspíš přibyde jenom kapitola Unstoppable (nevím jestli budu mít náladu psát ještě něco dalšího) a taky bych v nejbližší době měla přidat nějaké další mé kresby - ale hlavně novou povídku s my chem. Tak to bude snad stát za to :) Konečně se to tu začíná rozjíždět, jsem za to ráda, to bude asi těma prázdninama. Ale dost už, řekla, jsem, že už půjdu, tak se přestanu vykecávat :)

Tak se tu všichni mějte, hezky se vyspěte a sladké sny. Posílám vám všem pusu jako tady Frank ;)


A aby se líp usínalo - pustím si tohle. Je to pro mě další ze srdcovek od my chem. Pořád si jí pouštím, mám k ní jakési pouto. :) Tak a teď už fakt dobrou noc :*Design - Mikey Way

17. června 2012 v 9:54 | Mrs. Luce Hetherton |  About blog
Okay, tak tedy jsem se až dneska rozhodla napsat menší info o novém designu, který tu mám. (Jsem strašná, tenhle se tu měl objevit až 30.6. xD) Ale řekla bych, že se mi povedl líp než ten předešlý. (Už jen kvůli tomu, že vážně sedí tak jak má.) Takže s tím i počítám, že tu vydrží alespoň přes ty prázdniny. Bude fajn koukat na Mikeyho ne? Však je to krasavec ;D Inu, já pevně doufám, že jste s novým vzhledem stejně spokojení jako já a budete se sem rádi vracet. Co na nový vzhled vůbec říkáte? Ani jsem se nezeptala :) Předem děkuji za názory ;)


Kapitola 12.-Schůze

16. června 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Okay, dneska opět kratší kapitola, protože jsem toho nestíhala do těch šesti víc napsat, snad mě omluvíte a i tak se vám bude tenhle díl líbit, protože jsem se celkem snažila, aby to vypadalo jakovážně "netradiční schůze Unstoppable a US5" (musím tě zklamat Christen - žádná agrese xD)
Tak si díl užijte, zanechte komentář, ať vím, co do příště vylepšit. Díky moc :)

Decisions, decisions

16. června 2012 v 16:07 | Mrs. Luce Hetherton
Takže jelikož včera žádná povídka nakonec nepřibyla, (Byla jsem zaneprázdněná okukováním animací mcr xD) tak se vám tu alespoň tasím s novým obrázkem, celkově jsem to dělala asi 3 hodiny. Celkem fuška, ale jsem s výsledkem docela spokojená. Tuším, že víte kdo to je, ano je to Lucy.

Pojmenovala jsem to "Decisions, decisions". Proč? Jedná se zase o jedno období z Junk Heap. (společná povídka s kamarádkou). Dan podvedl Lucy, následně se rozešli a jedinou oporou jí byl Teddy (Danův bratr), jak šel čas, tak ti dva spolu začali randit. Jenže Dan na svoje činy pěkně doplatil, jeho holka mu dala kopačky a on se vrací zpátky do domu, kde všichni bydlí. (Včetně Lucy) Uvědomuje si, jako udělal chybu a tak se snaží Lucy získat zpátky (jenže ona je přece s Teddym). On ale přijde zrovna když Teddy a Lucy nebudou moc vřelí. (Nejdřív Danovi dají doslova vyžrat co provedl, ale on přes to všechno jí pořád miluje). Teddy se začne podezřele chovat divně (bude na Lucy hnusnej) a Dan bude zase ten, kdo jí bude utěšovat a ona si musí přiznat, že Dana nikdy nepřestala milovat, ale Teddyho taky miluje a nechce mu ublížit. Jenže kdo by kdy čekal, že Teddy bude ten, kdo přijde za Lucy a rozejde se s ní, aby dal bratrovi šanci. (S Danem budou mít menší rozhovor a Teddy zjistí, že Dan miluje Lucy víc než on. Lucy pro Teddyho byla vždycky totiž dobrá kamarádka, ale ne jako přítelkyně). No a tudíž se rozejdou, ale Lucy řekne Danovi, že potřebuje čas (bude z toho přece jen zdrcená, i když se s Teddym rozejde v dobrým. Ale jelikož Dan a Lucy jsou přece jenom ten jeden z nejlepších párů, který jsem kdy vymyslela, tak spolu zase nakonec skončí a on jí nikdy neprovede to, co jí udělal ;D)
No zkrátka jsem chtěla vystihnout to, jak se cítila, když se nedopatřením octla v milostným trojúhelníku :D

Je to těžký na vysvětlování, ale aspoň tak ve shrnutí. Tady máte ten obrázek. Snad se vám líbí :)

btw. Určeno Christen - nemá velký poprsí, vidíš!? :DD


I'm a bandit for a life

15. června 2012 v 17:59 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
'Cos I'm a b-a-n-d-i-t
Gonna bang that head that doesn't bang and do it for free
So baby be my bandit wife, I'm so damn hardcore
Well I'm a bandit for life

Dobrý den, mí stoupenci.
Jako tradičně se zase ozývám v pátek. Protože jak je všem zcela jasné - začíná víkend, více volného času a já se vám můžu po většinu času naplno věnovat. (Je to štěstí nebo prokletí? :D) Každopádně jsem ráda, že se teď můžu jen tak bezvládně válet v posteli, poslouchat písničky a koukat na filmy. Tenhle týden byl poněkud ... inu... vyčerpávající.
Taky jste psali závěrečné písemky? Já si musela ještě pár předmětů vytáhnout na dvojku. ( Jsem hrdá, že jsem to dokázala xD) Jen v pondělí jsem ještě zkoušená z dějáku z reforem 60. let, abych to uhrála na dvojku, ale to nějak umím a ze zeměpisu taky, prý že mám naběhnuto na jedničku, což by byla bomba. (Jen ta matika to kazí, ach jo.)
A co vy a známky? Fajne? Držím kdyžtak palce.

V poslední době jsem vlastně nedělala nic moc jinýho, než se učila, poslouchala písničky, vymetala tumblr četla kámoščinu povídku a pořpípadně nějaké ty fanfiction s MCR na DA. Jo a vlastně jsem taky kreslila. (Pro obrázek klikněte na celý článek.)

Co jinak dělám? No právě teď popíjím Big Shock Exotic Juicy (takže čekejte menší potrhlost, protože takhle na mě energy drinky působí.) a prozpěvuju si nahlas písničku od Blowsight. (viz. pod tímhle odstavcem.) Takže mamka si na chodbě zcela určitě užívá mého pěveckého nadání :D (ještěže nepraskají okna).


Plánuju dneska asi psát napřed Unstoppable a začít (konečně) nějakou tu povídku s my chemical romance, už bych nějakou takovou mohla totiž napsat, nebo alespoň jednorázovku byste mohli dneska tady čekat. (Ale jedině na pár Mikey/Frank nebo Gerard/Frank, mám 'slash' náladu. Slash = Kluk + Kluk + láska xD)
Takže se snad máte dneska ještě na co těšit.

Ale jinak asi nic zajímavého se u mě nedělo. Takže jste na řadě vy, co plánujete na víkend, co děláte? Už víte co budete dělat o prázdniny? :)

Kapitola 11. - Příměří

13. června 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Tak co? Jak se vám daří? A co? Těšili jste se na novou kapitolu? Co očekáváte? xD Okej, přestanu radši s tím výslechem, trochu moc otázek na začátek, nemyslíte? xD Dobře, už radši přestanu plácat blbosti a povím vám něco ke kapitole. Nemyslím si, že je nějak dlouhá, ale zase taky že ne nijak krátká, takže snad se vám bude po obsahové stránce líbit. V téhle kapitole se konečně dozvíte, jak to tedy dopadne s tím Jayovým velkým plánem a jestli to bude jako bitka malých dětí ve školce, nebo jako sezení dospělých lidí. Čtěte a dozvíte se víc, snad se vám to bude líbit :) Předem děkuji za komentáře a názory.

Kapitola 10. - Nápad

11. června 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Inu - psaní této kapitoly jsem si vyloženě užívala. Proč? No protože je příjemná změna psát jak to vlastně všechno vypadá u kluků. Takže už teď nejspíš víte, že místo holek v hlavní roli tam teď chvilku zaskočí US5. Nejspíš vám to pomůže nahlédnout do toho, jak to vlastně všechno je a možná že i zjistíte, že nejsou tak špatní, jak je vidí Unstoppable. A kupodivu dostanou US5 jeden nápad, který je vlastně dalším krokem k rozpoutání té smršti v povídce :D Takže doufám, že jste příjemně naladění a máte náladu na čtení. Přeji příjemnou zábavu a jako vždycky když něco napíšu - škemrám o kometnáře, nebo-li vaše názory, kritiky a hodnocení :) Děkuji!

Rebel

10. června 2012 v 23:18 | Mrs. Luce Hetherton
Takže, já vím, že je pozdě a já bych už měla spát kvůli zítřejší škole (bože, jak já tam nerada chodím), ale řekla jsem si, že před spaním ještě něco přidám. Takže jsem dneska kreslila a pak to jako tradičně hodila do pc a naskenovala. Tohle je Sophie. Je to mnou vymyšlený charakter. Vlastně je z daleký budoucnosti toho, co se bude dít v povídce, co píšu s kamarádkou (kterou ale bohužel zveřejňovat nebudeme). A je to vlastně budoucí přítelkyně Olivera (Oliver Hetherton = syn Lucy a Dana - ten pár již znáte) je to taková rebelka, už odmalička je taková vážná a zkrátka ledová královna (vážně nevím, co mě přinutilo k tomu z ní udělat takovou netykavku... xD), je to taková ta drsňačka, která ale svojí maskou léčí svou zakomplexovanou složitou povahu a její nepříliš hezkou minulost. (Utrpěla psychický šok, když byla svědkem vraždy nevinných lidí za bílého dne, od té doby s nikým nemluvila.)
Sophie dřív byla blondýnka, ale když jí bylo šestnáct, tak se rozhodla obarvit na modro, žádný spešl důvod není ;)
Snad se vám to líbí.


*NoseBleed*

9. června 2012 v 22:19 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Dobrý večer (tedy spíš noc),
Tak jak si užíváte víkendu? Já se měla dobře, až na nějaké chvilky, ale to tu nebudu takhle veřejně rozebírat. Ale jinak můžu říct, že jinak byla fakt sranda a taky jsem dost unavená, ale i přesto se tu dopuju pepsi colou, abych tu mohla s vámi být a také abych dokoukala mumii (já ten film žrala už jako malý děcko, i když jsem se pak vždycky bála jít třeba na záchod, aby tam na mě nevyletěl Imhotep, nebo jak se to píše), ale proč tu pořád takhle nesmyslně blábolím, určitě vás tak hrozně zajímám viďte?

Každopádně jsem se chtěla jenom ozvat, přece jen - na takové ty mé nudné zápisy do deníku jste už zvyklí. Nebo snad ne? Asi teď půjdu naskenovat obrázky do počítače, vybarvím je a hodím konečně na DA a taky sem. (Dlouho jsem nějakou ze svých tvoreb nepřidala, zda jste si všimli.)

Jo a vidíte, málem bych zapomněla. Je pravda, že poslední dobou překypuji inspirací na povídky. Už mám v hlavě tak tři, ale nevím kterou mám začít psát jako první. Tedy jako mám takové tušení, ale fakt nevím ještě jistě. Jen jsem se chtěla optat, jestli bude vážně někdo číst tu povídku na pár Lucy/Mikey, jen bych to potřebovala vědět, protože jinak to nemá cenu to sem vůbec dávat, že? To je zcela logické. Kdyžtak hlasujte v anketě pod článkem.

A co název článku? No, to neřešte. Když jsem nadopovaná kofeinem, chovám se vážně divně a ani nevím co blábolím. (Vsadím se, že zejtra budu mlátit hlavou o stůl, až se budu zpětně dívat na tenhle článek, proč vlastně píšu takový kraviny? Někdy si říkám, že napíšu něco hlubokomyslnýho, ale to se mi fakt nikdy nepovede, ale zase nechci být nějaký rádoby filozof, když jím nejsem.) No to je jedno. Zase jsem brouzdala po tumblr. (Teď tam trávím spoustu času.) a to bych snad ani nebyla já, kdybych nekoukala na obrázky mcr. (Ano ano, jsem závislá, já to vím xD) myslím, že víc vysvětlení na "NoseBleed" nepotřebujete xD

Zkrátka a jednoduše se rozplývám. Proč mi tohle dělaj? Gerarde!!! :D Já ho zabiju, pořád to tam takhle rozjíždí a my fanynky jenom: "Ááááááá." :DD Bože, já jsem asi fakt nějaká narušená a debilní dneska xD Fakt si mě moc nevšímejte xD

Tak já vám tedy všem přeji dobrou noc, hezky se vyspěte.
Na dobrou noc vám sem dám Mikeyho a Gerarda Waye, jak to ti bráchové umí rozproudit xD (Btw. Chudinka Frank, k němu přišel pak G. jen na chvilku xD )
Tak dobrou !

btw. Neodpustím si to - Rawwwrrr :DDKapitola 9. - Zkušenost

9. června 2012 v 18:00 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Takže vám musím hned na začátku říct, ať se pohodlně usadíte, dojděte si na záchod, připravte si k tomu nějakou dobrou hudbu, něco k pití a jídlu a připravte oči, protože v téhle kapitole jsem se prostě rozepsat musela. (Teda, řekla bych, že se umím rozepsat ještě o hodně víc, tady jsem se ještě hodně krotila, abyste to neměli dlouhý xD) Tuhle kapitolu mám v hlavě už od začátku, co jsem začala Unstoppable psát, tudíž je to krapet delší. Tohle by měla být taková ta "průlomová" kapitola, ze které se bude odvíjet většina věcí, teď se to teprve pořádně nakopne ta povídka. (Ehm, doslova "nakopne", protože kopanec v tomhle díle je xD ale víc už neprozradím). Prosím o komentáře :)

Very creative mood

8. června 2012 v 17:29 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Dobrý podvečer kamarádi a kamarádky,
Jak se všichni máte? Já už dobře. Konečně už je mi dobře, nemarodím a máme doma veselo, protože tu mám většinu svý rodinky, to tu dlouho nebylo, takže celkem sranda. Hlavně s malýma dětma. Ty maj kolikrát hlášky, že to za to stojí. Co jinak? Víkend nám pomalu začíná, co máte v plánu? Povídejte, zajímá mě to.
Já mám teda hlavně v plánu psát a kreslit. (Dneska nejspíš budu vybarvovat nějaké svoje kresby, tak je sem pak hodím.) Tudíž je dobře, že mám tak kreativní náladu. Jinak jsem dneska ještě blbla z webkou (edit. 9.6. 2012 - Vážně jsem napsala "Z" webkou? xD Blbá, blbá, blbá!!! *mlátí lampičkou o hlavu jako domácí skřítek Dobby z Harryho Pottera*) (viz. fotka pod tímhle odstavcem). Budu mít brzy nějaký nový sestřih, vlasy budou kratší a červené (jo jo, jdu zase na červeno, protože jiná barva mi prostě nesedí xD), takže tyhle fotky slouží jako takové to rozloučení s dlouhým hárem.


A jinak se vlastně nic moc zajímavého neděje. Dnešek jsem strávila především brouzdáním po netu (protože jsem ještě dneska zůstala doma, pro jistotu). Dokonce jsem se i spojila s jedním mým, dalo by se říct - "fanouškem" z deviantart.com. ( moje galerie - http://www.missfreakyluce.deviantart.com/ ), je až z USA a musím říct, že je to vážně něco suprovýho se takhle s ním dorozumnět a popovídat si o kreslení a dalších věcech. Nejvíc mě dojalo, když mi napsal, že miluje mou práci. Opravdu to zahřeje u srdce, když si ještě před půlrokem schováváte své kresby do šuplíku, pak je začnete strkat na net a někdo to takhle ocení. Je to bezva. Doopravdy. Ale to bych tu o tom pocitu tlachala ještě hodně dlouho, protože se to těžko popisuje.

Také jsem narazila před několika dny na zajímavý blogspot. Beznapadu.blogspot.com . Vážně byste měli zavítat. Nechci dělat nějakou reklamu, protože víte, že já jsem zásadně proti něčemu takovému jako jsou reklamy. Ale tohle si to prostě zaslouží. Autorka má vážně úžasné názory na věc, v jejich článcích najdete kolikrát i hlubší myšlenku. Zkrátka ke mně její články promlouvají, píše o skutečných věcech. (Ne jako já o blábolech, co dělám) Ale o skutečných problémech dnešních teenagerů a jiné. (Zkrátka počtení pro někoho jako jsem já, která dokáže o těhle problematikách diskutovat pořád). Určitě se mrkněte ;)

A co dál pro vás mám? Inu - asi nic krom dobré písničky od my chemical romance nakonec. (Zdá se mi to, nebo písnička od my chem. se stala takovým rituálem? Kdoví, nejspíš ano.) Už se nemůžu dočkat jejich nového CD♥ Inu tady to máte - kdo by od nich tuhle skladbu neznal. Jedna z nejznámějších dle mého. The Black Parade.


Vyměněné ikonky