Červenec 2012

Kill the party tonight

27. července 2012 v 13:58 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
(Název je úryvek z písničky od my chemical romance - Party Poison, která mi tu právě hraje)
Konichiwa,
Tak mě napadlo se zase ozvat. S radostní vám oznamuji, že další díl Unstoppable bych mohla vyčarovat už dneska. (Buď to bude poslední, nebo předposlední díl, to si ještě rozmyslím). Inu, co jinak já? Právě jsem u babičky a spím tu do neděle, docela si to tu užívám. S dědou a babi je sranda (hlavně když vypráví svoje příhody z dětství, to se nasmějeme :D) a přes plot bydlí moje teta, starší ségra a prababička (toto máme ale vychytaný co?) + moje teta a strejda bydlí o několik bloků dál, takže chodím na návštěvy a celkově teď žiju mimo počítač víc. (Teda večer se sem vždycky podívám, nebo když nemám co na práci.) ale stejně si myslím, že se to vše vrátí do starých kolejí jakmile budu doma, ale to je vedlejšák.

Jinak právě teď sedím v pokojíku, který mám zařízený na přespávání u babičky a dědy a píšu vám sem a mezitím poslouchám cd Danger Days: The true lives of fabulous killjoys, takže mám dobrou náladu a hlavně nápady na pár jednorázovek. Jestli se budu dneska nudit, tak něco málo sepíšu. Zítra v jednu jedu na takovej "výlet" s tetou a strejdou do Prahy, pojede se nakupovat, takže to bude pohodový den, už se i docela těším, když bude čas, tak vám zítra večer napíšu. :)

Dneska mám tedy v plánu psát a vybarvit jeden obrázek s Gerardem a Frankem, trochu to teď na DA zas flákám, ale to se brzy napraví. A taky chci obhlédnout vaše blogy samozřejmě.

Tak já nejspíš už půjdu, mějte se tu všichni, já půjdu navšívit starší ségru a mého drahého synovce a švagra, tak si užívejte prázdnin a mějte se :)Kill all your friends... Don't worry, I was just kobra-kidding ! :D

22. července 2012 v 15:39 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
...Ne lepší název mě nenapadl, oh thank you lord for the my chem. !

Umm...well, let's say hi to everybody!
Okay, tak se vám konečně ozývám, s radostí vám všem oznamuji, že je mi už líp. Už nezvracím a hlava už nebolí, jenom oči, ale to se dá přežít, nejsem přece bábovka. (mmm...bábovka :D) Takže co nejdřív začnu psát další díl Unstoppable, jste rádi ? :) Já pevně doufám, že ano, ale to už přece není žádná novinka. A co se jinak v poslední době dělo zajímavého?
Vlastně nic moc, akorát jsem pořád dělala něco kreativního, pracovala na novejch projektech, inspirovala se písničkama a kreslila. Ano, kreslení, to je moje. Včera jsem nakreslila, když jsem nemohla spát, zase mojí Killjoy Electric Diamond a asi nikdy nepřestanu pozměňovat její image, tentokrát jí přibylo tetování na bříšku. "Dreamer"


Ale také stalkerovala :D Ne, nebojte se, to já dělám jen u my chem., u vás to nehrozí :D Takže fangirling na prvním místě. All Day and All Night baby :D Což mě vlastně přivádí k tomu, že jsem si založila tumblr, mam to tam ráda, jsem tam chvíli a hrozně mě to baví, takže jestli někdo z vás tady má tumblr, nebudou vám vadit moje příspěvky s my chem., mýma kresbama a prostě tím co mě baví, tak mě můžete followovat, oplatím :3


A co jinak plánuji za novinky tady na blogu? Inu, krom ukončení Unstoppable a tím ukončení veškerých povídek s US5, tak nic moc novýho. Jo, možná nějakou tu jednorázovku bych mohla napsat. A taky bych konečně mohla začít psát nějakou tu novou kapitolovku s my chem. docela se těším, až to začnu psát. Chci říct - mám strašně moc nápadů, ale nevím jak je poskládat do sebe, aby to dávalo smysl, možná by mohla bejt nějaká Frikey nebo Frerard povídka? Hmmm... :D


No, tak já přestanu, už začínám nějak nesmyslně kecat, tak se tu všichni zatím mějte a já se s vámi rozloučím tentokrát se songem od Halestorm, který nemůžu vyhnat z hlavy.Tumáte menší spam mých nejnovějších děl :D

21. července 2012 v 15:47 | Mrs. Luce Hetherton
Ano ano, já stále žiju. Promiňte, že tu nejsem tak často, ale v poslední době mi vážně není dobře. Jakto? No protože zvracím a bolí mě oči a hlava - vypadá to na zánět spojivek. (To je ten důvod, proč mám teď u počítače snížený jas a dvoje sluneční brýle na očích, jo vypadám komicky, ale aspoň to pomůže xD)
No, víc novinek si nechám až mi bude líp, tak se vám sem pořádně rozepíšu, teď místo toho vám sem dám moje nejnovější kresby. Protože kreslím dnem a nocí. (Což je nejspíš ten důvod proč mě tak bolí oči, už nikdy nebudu kreslit v noci při tom debilním světle v pokoji...)
Tak dost mluvení, tady to máte :) Převážnou většinu tvoří my chem. anebo Lucy/Dan nebo i En/Ed a taky nějaké obrázky, co jsem kreslila pro lidi na objednávku. Snad se vám to bude líbit :) Pro více obrázku klikněte na celý článek.

↓ Kresba na objednávku pro Whatsername na DA, její Killjoy ↓

Kapitola 19. - Únos

16. července 2012 v 22:16 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Ano ano, čtete dobře, je tu nová kapitola :) máte radost? Nebudu se tu klišeticky omlouvat, protože by vám to akorát způsobilo jen další dejavu. -.-" Ale to bych vlastně nebyla já, kdybych se neomluvila, takže mi prosím promiňte, že jsem vás nějak naštvala a odpusťte mi, že díl přidávám až teď. Důvody tu nebudu řešit, něco se má přece jen nechat tajemstvím. :) Ale snad vám to tenhle díl vynahradí, bude tam víc akce a taky víc romance. Takže doufám, že se vám bude líbit. cca 2, nebo 3 díly a už bude konec povídky, věříte tomu? :) No, ale dost už toho, přeji příjemné čtení a během děkuji za názory :)

mažte se krémem!

11. července 2012 v 21:39 | Mrs. Luce Hetherton
Hello ! x)
Tak se vám po DLOUHÉ době ozývám (dobře není to tak dlouho), ale chtěla jsem vám jen říct, že pro to mám omluvu. Chtěla jsem napsat už předevčírem, ale neměla jsem čas (a ne, bohužel jsem si ho udělat nemohla) a včera jsem byla na koupáku - řeknu vám, tak blbě mi ještě nebylo. Asi to byl menší úpal, zvracela jsem, motala se mi hlava, bylo mi strašně blbě. Plus mám ještě spálenej obličej a trochu ramena - usnula jsem na sluníčku, takže se nezapomeňte mazat mí drazí (což vysvětluje název článku). Takže rozhodně nebyla nálada psát něco "duchaplného" na blog.

Chtěla jsem se všem také omluvit, že jsem tedy tak i nepřidala delší dobu Unstoppable (pokusím se to co nejdříve napsat). Tak snad sem vám touto zprávou udělala radost :)

A co jinak jsem dělala během toho co mi bylo blbě? Tak různě. Hlavně jsem tedy kreslila. Namalovala jsem dva obrázky. Lucy z Clair De Lune (tuto povídku chci co nejdříve zveřejňovat) a Franka a Gerarda (ten pár zbožňuju). Tak snad se vám obrázky budou líbit. (viz. pod článkem).

Jinak se nic moc neděje. Vlastně skoro vůbec nic. Takové docela nudné prázdniny, ale už se mi vrátila Ennie, měla bych s ní co nejdřív navázat kontakt, protože plánujeme, že u ní budem spát a dělat pizzu, takže se celkem těším, bude zase sranda, plno zážitků, co vám budu moct vyprávět. Takže tohle bude určitě super. Pokusím se udělat nějaké ty fotky :)

Tak to byl jen takový menší zápisek, zatím se tu hezky mějte, zase se brzy ozvu (doufám, že tentokrát i s dalším dílem Unstoppable). Na závěr vám sem dám písničku od my chem. , kterou právě uspávám synovce, ale spíš ho to akorát víc rozdovádělo xD Tak už ahoj.


btw. Tady máte ty moje obrázky, co jsem malovala :)

↓ Tohle je Lucy z Clair De Lune - nazvala jsem to "She'll never know". ↓

↓ A tohle jsem nazvala "You and me" podle písničky od Lifehouse. Je to dokonalej song. Tak mě inspiroval nakreslit Franka a Gerarda ^^ ↓

Tak to je vše, snad se vám to líbí :)

Mikey's addiction on coffee

6. července 2012 v 18:23 | Mrs. Luce Hetherton
Ano, Mikey je vážně závislý na kávě :D A tak se z toho zrodil tenhle můj menší komiks, se kterým jsem si teda dala. Vybarvovala jsem to několik hodin, vážně -.-" bylo to úmorný a myslela jsem, že se na to vykašlu, ale nakonec jsem to nezvdala a domalovala jsem to celý a jsem ráda, protože teď to má celkem úspěch u MCRmy na DA :D (dshgjkfgdskjhfs!!! to nejde popsat jak jsem za to všechno šťastná, miluju deviantart♥)

No, přestanu kecat a dám vám sem teď teda ten komiks ^^ Snad se líbí. (jinak dneska budu malovat dalších pár obrázků, takže sem taky brzy přibudou nějaký ^^)


Kapitola 18. - Zvraty

4. července 2012 v 23:28 | Mrs. Luce Hetherton |  Unstoppable
Ano ano! Vidíte správně! Další kapitola Unstoppable je na světě, takže doufám, že máte radost :) Docela jsem se na téhle kapitole nadřela, ale poněkud jsem byla i líná jí dopsat, stále mi ležela rozepsaná v počítači. Ach jo, jsem hrozně lenivý člověk v poslední době, budu s tím muset něco udělat -.-" Každopádně tahle kapitola pro vás bude určitě zajímavá. (No, nebudu říkat určitě, do hlavy vám nevidím :D) V téhle kapitole vás čeká mnoho velkých zvratů, věci se začínají hýbat a povídka se pomalu ale jistě blíží ke konci.

Ba ba ba, ba ba ba ♫

4. července 2012 v 11:13 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Dobré ráno dámy, mohu nabídnout šálek čaje a kousek bábovky?
Tak jsem se zase rozhodla ozvat. Omlouvám se, že jsem doteď ještě nepřidala další díl Unstoppable, asi vás tím už trochu napínám, že? Tu kapitolu mám rozepsanou, ale jsem jaksi líná to dopsat, ale jakmile dopíšu tenhle článek, spolehněte se, že půjdu psát. (Protože stejně nic jiného nemám na práci). Popíjím tu čaj (už asi druhý hrnek a plánuju si udělat další) a zajídám vynikající máminou bábovkou a poslouchám do toho mcr a sem tam se kouknu na Akta X co dávaj teď na Prima Cool, zkrátka taková běžná ranní pohodička :)

Ale stejně - musím přiznat, že na to, že to jsou prázdniny, tak se celkem nudím. Ani si neumíte představit, jak se mi stejská po En. (Nejlepší kámoška). Už se nemůžu dočkat, až se vrátí. To to bude hned o něčem jiným. Chození ven, přespávání jedné u druhé, dávání filmových maratonů, povídky, hlášky (ano, hlavně ty hlášky), poslouchaní našich oblíbených skupin, spekulování o všem možným, společné rozčilovaní nad věcma a dokonce budeme i vařit (no - spíš dělat poháry, na tom se nedá nic zkazit, ofotím to naše dílo, až to uděláme a hodím vám to sem). Áááá... Ennie, mně se po tobě tak stejská!!! TTwTT


Až na to stýskání se mám fajn, co vy? Jak si užíváte prázdnin a co máte za plány dělat? Neporadíte mi něco proti nudě? :) (Krom psaní, to si dám chvilku pohov, jakmile dopíšu Unstoppable). Jo, to mi připomíná - včera jsem chtěla tedy vybarvit ten komiks s mcr a on se mi sekl ten program, já to musela resetovat a všechno bylo v p*deli. Já měla takovýho vzteka. Dvě hodiny jsem to vybarvovala a ono všechno v hajzlu. Ještěže jste mě neviděli, vypadala jsem nějak takhle:


Tak jsem se na to vykašlala s tím, že to dokončím až dneska, takže půjdu asi taky vybarvovat. (Dneska bych po tý kreativný stránce měla mít celkem napilno, takže můj denní program je nalajnovaný.) A co vy? Jak se vůbec máte? Ani jsem se nezeptala. (Hrdelní zločin!)
Tak já už půjdu, na závěr sem dám zase písničku od mcr. Pořád jí poslouchám (ale upřímně - kterou písničku od mcr já pořád neposlouchám, že ? :D) a text už umím nazpaměť. A to slovo "friends" v názvu songu mi zas připomíná En, ach joo :(1st entry to my diary on holidays 2012

2. července 2012 v 12:08 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hi my sweethearts,
Tak jak se tu všichni máte? Užíváte si prázdnin? Já si až teď začala uvědomovat, že nějaký prázdniny jsou. (Připadají mi takový divný, to je fakt, ale bude to jen tím, že mi tu chybí kámoška, už se nemůžu dočkat, až se vrátí z chaty, máme toho spoustu naplánovanýho na tyhle prázdniny, tak bych to ráda už začala uskutečňovat) Docela se i nudím. Každý den je stejný, ráno vstanu, poklidím v kuchyni, něco sním, pak jsem na počítači, než se mi někdo ozve, zda jdu ven, tak jdu ven (ale není to jako kdybych šla s En), večer přijdu domů, jsem zas na počítači a takhle pořád dokola. Začíná to být jako nudný stereotyp. Ach jo. Takže jsem se rozhodla, že dneska nejspíš zůstanu doma a dopíšu definitivně Unstoppable a načnu novou povídku s mcr, těšíte se na ní ? :)

A co jsem vlastně jinak celé dny dělala? Nic moc krom toho stereotypu a poslouchání písniček a přemýšlení nad povídkama. Jo - snad jen - už jste zažili takovou nudu, že jste se z toho rozhodli dělat něco pro svý tělo? :D Normálně si teď každý den dávám 100 sklapovaček jen tak. No vlastně ne jen tak - abych vypadala fajnově v plavkách, když už je to léto :D Sice není ještě ten rozdíl viditelný, ale já na sobě cejtím, že ty svaly tam prostě jsou xD

Dneska by to tu mělo ožít, protože večer naskenuju nový obrázek do pc, takže ho sem hodím. (Cítím se provinile, dlouho jsem nepřidala nic na DA, tak to dneska aspoň napravím, bude to další komiks s mcr ^^)

Taky jsem docela fotila dokud mám ten foťák, takže tady vám sem hodím fotky :) (Jestli chcete vidět všechny - klikněte na celý článek)

↓ Tož to jsem já - inspirovala jsem se písničkou Perfect od Simple Plan, vždyť vy víte, co pro mě ta písnička znamená :) ↓
Vyměněné ikonky