Říjen 2012

Thank you + apologize + some news

30. října 2012 v 22:28 | Mrs. Luce Hetherton |  Diary
Hey guys,
Prej žiju, ano, stále ano. Přežívám. Jen nevím kam dřív skočit. Kreslení (moc objednávek), škola, můj osobní život, taneční, povídka, blog, já nevím zkrátka tohle všechno nestíhám. Ale vím, že jste tolerantní a máte se mnou svatou trpělivost a já si vás za to vážím jako nikoho. Takže tu máme opět tu mou klišetickou omluvu. (Všimli jste si jak často slovo "klišé" používám? :D) a teď přecházíme do dalšího stádia, do děkování.

Hrozně vám chci všem hromadně poděkovat za tu odezvu u první kapitoly Outsiders. Vážně z toho mám velkou radost, že se vám povídka tak líbí a to mě nejspíš dokopne k tomu dopsat konečně tu druhou rozepsanou kapitolu, takže díky moc ! Pojďte sem všichni ať vás můžu obejmout :3


A teď k těm novinkám - s největší pravděpodobností tu bude zase nějaký zimní úklid. Nevím jestli budu měnit layout (protože s tímhle jsem i přes tu dobu, jakou tu je, stále spokojená), ale budu nejspíš třídit rubriky a taky budu možná s největší pravděpodobností měnit přezdívku. (Nejspíš zpátky na miss freaky Luce, nebo ještě něco vymyslím, uvidíme.) To já jen abyste byli připravení.

Jen jsem sem chtěla zaskočit, protože jsem se zase dlouho neozvala. Teď půjdu zalézt už do pelechu a budu si číst ještě chvíli Harryho Pottera a pozadí mi budou podbarvovat nové songy mcr. (Boy Division, Tomorrow's money) Jen tak mimochodem, už jsem vám říkala, jak moc mcrmy miluju? Je skoro nemožný jak cítíte to spojení se všemi ostatními z celýho světa v ten jeden moment, kdy mcr zveřejní nový songy. Prostě... ach, jsem hrdá na to být součástí mcrmy ^___^

Jinak v rychlosti novinky ze života. No, všechno při starým. Ve škole mi to jde líp než na základce (což je podivný) a rychle jsem si na střední zvykla. Ty holky jsou bombový ♥ A taneční? No, co dodat, snad jen, že by mě to bavilo, kdyby mi to nezabilo celý sobotní večer, ale zatím mi to jde, takže si to i celkem užívám. (Až na takový ty kluky "chmatáky", jestli chápete, to je noční můra.) No, to je všechno.

Inu, tak se tu mějte, dobrou noc xx


Kapitola 1. - Příjezd

12. října 2012 v 20:55 | Mrs. Luce Hetherton |  Outsiders
Ohohoo :D Ano ano, já jsem tady! A na tu povídku jsem se vážně nevykašlala! Takže tohle je moje historicky první kapitola historicky první kapitolový povídky na téma Frerard. Takže prosím buďte ohleduplní, je to pro mě něco novýho, takže se omlouvám předem za nějaký nesmysly co jsem psala :D A taky za překlepy a spoustu dalšího, ale já pevně doufám, že se vám kapitola bude líbit :) Psala jsem jí v létě na chatě, ale až teď jsem jí hodila do pc. Tak prosím o názory, děkuji :) je to psané z pohledu Franka a asi celá povídka bude psána z jeho pohledu, je občas zajímavý hrát za Franka, ale ještě mi bude trochu trvat, než se do toho vžiju :D No tak dost kecání, přeji příjemné počteníčko ;)
Vyměněné ikonky