Listopad 2012

Řetězec

30. listopadu 2012 v 0:13 | MissFreakyLuce |  Diary
Hey guys,

Právě jsem byla dobrovolně zapojena do jedné blogové řetězovky od blogerky sídlící na tomto blogu: http://beznapadu.blogspot.cz/ . Vážně dlouho jsem žádnou nedělala. (Vlastně naposledy jsem dělala jednu když mi bylo asi 11 na svým předešlým stupidním blogu :D) Ale tahle řetězovka mi přijde zajímavá a určitě se v ní o mně něco málo dozvíte.

Je to taková řetězovka založená na čísle 11. Napíšete 11 zajímavostí o sobě, odpovíte na 11 otázek blogera, který vás zapojil a označíte dalších 11 blogerů. (Nevím jestli číslo 11 budu dodržovat i u blogerů, sice se cítím jako špatný člověk, že porušuji pravidla, ale nechci nikoho do ničeho nutit. :D)

Inu, tak jdu na to.

Desing - Silence.

29. listopadu 2012 v 19:07 | MissFreakyLuce |  About blog
Takže jsem se po delší době rozhodla vystřídat kabát blogu. Ačkoliv jsem s tamtím designem byla stále spokojená, tak jsem narazila na nehorázně nádherný fotky Mikeyho Waye a zkrátka jsem neodolala a musela je nějak využít. Design byl naprosto elegantní řešení. Je jednoduší, do tmavších barev (kterým v poslední době holduju) a je plný jeho fotek, které jsou moje nejoblíbenější. (+ Jedna fotka s jeho ženou Alicií ^.^) Předpokládám, že design tu vydrží opět dlouho a že se Vám líbí a bude se vám sem hezky vracet. Do menu přibyl nápis "music", kde najdete vždycky nějakou písničku, kterou v poslední době nejvíc poslouchám. A proč jsem nazvala design "Silence"? Ani já sama nevím. Ale asi jo - prostě tohle období celkově mi přijde takový... tichý. Nevim jak to popsat, asi se to zdá jenom mě. :D Ale ještě do toho ty pochmurné barvy a tak, navíc všichni moc dobře víme, že Mikey není zrovna nejvýřečnější, tak to bude taky jeden z důvodů. No, to bude asi vše, co bych k tomu řekla :)


Art Spam - again

25. listopadu 2012 v 18:45 | MissFreakyLuce
Tak tu máme další art spam. Řekněme, že jsem se ZASE činila :D Ani k tomu nebudu dávat popisky, protože bych se upsala k smrti xD Zkrátka - snad se vám budou obrázky líbit :)


Kapitola 3. - Ploužák

25. listopadu 2012 v 1:53 | MissFreakyLuce |  Outsiders
mwhehehehehe :D Hádejte kdo dneska ponocuje, jen aby vám napsal další kapitolu? No, měla jsem napsaný už jeden odstavec už asi od pondělka, ale až dneska jsem se rozhodla se to dopsat. Co vám o téhle kapitole říct, abych moc neprozradila. Inu, objeví se pár známých charakterů, někdo si přijde na své a Gerard bude mít z něčeho radost. :D Proč, tak to si už musíte přečíst, ale abych vás moc nenapínala, tak mi zbývá už jen popřát hezké čtení a předem zase děkuji za názory. Vážně jsem moc ráda, že se vám povídka líbí. A to jsem se bála, že jí nikdo nebude číst :D

Změna :)

24. listopadu 2012 v 22:18 | Mrs. Luce Hetherton / MissFreakyLuce |  About blog
Hej ty! AHOOOJ a tobě taky AHOOOOJ no NAZDÁÁÁÁR, hej ty tam ČÁÁÁÁU :DD
No, patřičné přivítání je na místě ne? :D Tak jak se všichni máte? Určitě si právě říkáte "No nazdar, už tady zase oxiduje." xD Ale mně to dneska nedalo, abych se neozvala, před hodinou jsem přijela z tanečních - naprosto odrovnaná, nemluvě o odumírajících prstech na nohou, ale vzpomněla jsem si na vás a na blog a taky na to, že jsem vlastně chtěla provést "menší" změnu. Z Mrs. Luce Hetherton se opět přejmenovávám na MissFreakyLuce
Byla bych ráda, kdybyste si mě kdyžtak přepsali, nemusí to být hned, nespěchejte na to, tak akutní záležitost to není :D Jen když si na mě vzpomenete, tak by to bylo fajn :) Díky moc.

btw. Nová kapitola Outsiders je skoro hotová. Jen pár řádků. Snad nebudu líná a brzy tu bude další díl. Chtěla jsem vám moc poděkovat za to, jaké jsou odezvy na tuhle povídku, tak pozitivní ohlas jsem ani nečekala, děkuji x) Kdybych vás potkala, tak bych vás umačkala radostí k smrti (a potom bychom se přidali k THE BLACK PARADE) ách ano, mám zase tu (chemicky) rockmantickou náladu :D No, zkrátka děkuji moc, posílám všem pevné objetí :)

Zatím se mějte, doufám, že se brzy zase ozvu, tohle je jen tak pro info. :)

Kapitola 2. - Incident

13. listopadu 2012 v 0:01 | Mrs. Luce Hetherton |  Outsiders
Ne, nezapoměla jsem na to, že mám blog a už vůbec na to, že mám se svýma miláčkama rozepsanou povídku. Nebojte se. Stále na to myslím a sbírám všude možně inspiraci, když je volná chvíle a nemám naprosto vygumovanou hlavu svýma problémama nebo školou :D Inu, dost o mě. Zkrátka opět má trapná omluva je na místě za toto zpoždění. I tak pevně doufám, že se vám bude kapitola líbit, i když je tu po takový době a mně nepřijde nic moc, ale přece jen už se mezi Frankem a Gerardem začíná něco pomalu rýsovat. Co? To si musíte přečíst :) Užijte si to a děkuji předem za komentáře, děláte mi radost♥
Vyměněné ikonky