Prosinec 2012

Slave

30. prosince 2012 v 20:41 | MissFreakyLuce |  Slave

stav: Rozepsaná
varování: 15+, vulgarita, homosexualita

ÚVOD

Frank je obyčejným studentem jedné velice prestižní univerzity. Má spoustu přátel, jeho dívka je nejpopulárnější holka na škole a jeho rodiče jsou nejvlivnějšími lidmi ve městě. Ano, to všechno kvůli tomu. Pravda je, že Frank se o tyhle věci nikdy neprosil. Prakticky se vychovával sám, když jeho rodiče pořád nebyli doma. A hlavně - je zcela jiný, než jak by si ho jeho rodiče představovali. Ale oni ho vůbec neznají, tak proč jim tu iluzi perfektního syna kazit? Proč by měli vědět o tom, že je gay, miluje skupiny, které oni označují za "sebedestrukční hudbu", kouří a chodí na mejdany téměř každý pátek? (Ne, že by ho to v té společnosti bavilo samozřejmě.) Až se jednoho dne všechno zvrtne. Už od rána se Frankovi nebude nic dařit a všechno to vyvrcholí obrovskou hádkou s jeho rodiči na večeři. Naštve svého otce natolik, že ho vykopne z domu. Jediné co Frank opravdu nečekal bylo to, že po tom všem ucítí úlevu. Konečně všichni věděli, jaký doopravdy je, i když to teď znamenalo, že jeho celoživotní "kariéra" je pryč. Neměl u sebe skoro žádné peníze, takže mu nezbývalo nic jiného, než se vydat do horší čtvrti města, kde aspoň bude mít na chvíli na ubytování. To však nevěděl, do jaké společnosti přichází. V životě byl vždycky před takovými lidmi varován. Ale vždycky ho to k nim táhlo. Ta jejich nespoutanost, vášeň, zapálenost pro věc. Když něco chtěli, šli si za tím a taky to nakonec dostali. Jejich svoboda ho lákala vždycky nejvíc. Ten večer se mu stal osudovým. Vřava lidí v klubu, kde se rozhodl že přečká do rána a uvidí, co bude dál, se stala jedním velkým bojištěm. Frank si samozřejmě nikdy nenechal nic líbit a když k němu někdo bezdůvodně přijde a praští ho do obličeje, vrátí mu to. Do rozzuřeného davu se dostane snadno, ale hůř z něj vyjde. Zanedlouho Frank bezmocně leží na zemi a snaží se krýt si svůj obličej. Než ho zachrání zpěvák skupiny, co ten večer v klubu hrála. Tajemný mladík s havraními vlasy v kožené bundě hned Frankovi padl do oka. Jmenoval se Gerard. Nabídl mu nocleh v jednom menším hotelu, který prý vlastní jeho otec, ale má ho na starosti on. Frank nemá však moc peněz, aby tu mohl přečkat víc, než týden a tak Gerard přijde s nabídkou, která až odhalí jaký Gerard ve skutečnosti je. Navrhne mu bydlet s ním. Ale co za to bude chtít, to Frank vážně nečekal.

KAPITOLY

Již brzy

Kapitola 5. - Konečně

29. prosince 2012 v 23:06 | MissFreakyLuce |  Outsiders
Ano, "Konečně", mám pár důvodů proč jsem tu kapitolu tak nazvala. :D Za prvé: KONEČNĚ jsem jí napsala. A za druhé KONEČNĚ se něco děje. Hned vám řeknu, proč jsem kapitolu nepřidala na Vánoce. (Nebudu se vymlouvat na pomáhání v kuchyni, protože jsem i tak čas měla.) Ale můj počítač je vážně "super" věc. Přehřeje se a vypne se zrovna, když píšete poslední odstavec. Pak jsem neměla vůbec chuť to znova psát a tak to dopadlo, že jsem se k tomu dokopala až dneska. Promiňte :( Snad to budete akceptovat jako pozdní dárek k Vánocům. :3 Předem děkuji za komentáře!
btw. Velké dík patří i drahé Gee-Bee, která mě inspirovala k scéně s "pavoukem". ^^ Kdo chce vědět víc, klikněte na celý článek.

merry christmas!

24. prosince 2012 v 12:56 | MissFreakyLuce |  Diary
Ano ano, žiju :D
Včera jsem sem chtěla dát novou kapitolu Outsiderů abyste věděli! Kdyby se mi tahle šmejdka nepřehřála a nevymazala můj poslední neuložený odstavec TT^TT, ale tak snad vám tu novou kapitolu dám jako dárek k Vánocům.
Vlastně kvůli tomu jsem sem přišla, chtěla bych vám poděkovat, že přes všechny ty moje výlevy se mnou tady zůstáváte a trávíte se mnou a mým blogem další Vánoce. :) Děkuju.
Šťastné a veslé všem!

btw. Neodpustila jsem si vánoční video s my chem. :3"Kosťa Rosa"

1. prosince 2012 v 14:59 | MissFreakyLuce |  Diary
Ahoj lidi!
Takže, se po dlouhé době ozývám do mého "deníčku", dneska s větší novinkou. Pravda je, že jsem v poslední době pracovala na jednom projektu - založit blog skupině Kosťa Rosa. Kdo to je, ptáte se?
No, můj táta je výbornej baskytarista a účinkuje právě v této tříčlenné skupině. Pořád mi říkal, jestli bych neudělala něco taky pro ně, když svůj volný čas trávím na blogu anebo dělám grafiku. Řekla jsem si "proč ne?" a rozhodla se jim udělat stránky a takovou menší reklamu u sebe na blogu. :D Snad mě za to neukamenujete :D Jinak jsem celkem proti reklamám, ale je to můj táta :)

Kosta-Rosa.blog.cz


Budu ráda, když se tam podíváte a uděláte jim i mně radost nějakým komentářem. Ještě tam toho moc není, jen několik fotek z akcí v galerii a jeden rozhovor, který jsem s nimi dneska dělala. :) Design je taky moje práce (je hodně podobný tomuhle, jen barevné schéma a fotky jsou pochopitelně jiné). Učinili mě jejich "správcem webu", takže budu oxidovat i tam :D Jako kdyby mě na světě nebylo dost co? xD
No, tak snad přece někoho trochu zaujmou :)

Děkuju!

btw. Tady je jeden jejich videoklip :)Kapitola 4. - Strach

1. prosince 2012 v 1:24 | MissFreakyLuce |  Outsiders
Okay, tak vám přináším další kapitolu. Dneska mám celkem kreativní náladu, takže pevně doufám, že se to alespoň trošičku na kapitole odrazí. Jinak jsem dostala pár otázek na ask.fm jestli hodím celou tuhle povídku na ulož.to, až bude hotová. Řekla bych, že to není tak špatný nápad, ale vážně mě zajímá, kdo všechno si jí stáhne. :D Takže až bude všechno zveřejněné a hotové, hodím vám odkaz na ulož.to a bude to, co říkáte? Ale teď už dost, do konce povídky máme přece jen ještě víc kapitol, takže snad si tenhle díl užijete. Předem děkuji za vaše názory. :)
Vyměněné ikonky