Leden 2013

Kapitola 8. - Nový začátek

28. ledna 2013 v 0:51 | MissFreakyLuce
Tak a je to tady zlata. Poslední kapitola Outsiderů a já jsem strašně moc ráda, že jsem jí dokázala dokončit. Připravila jsem si zase takovou malou řeč :D Ehm ehm, tak tedy: Nejdřív bych vám všem chtěla poděkovat za to, že jste to četli, byli tu se mnou a sdíleli vaše názory, které mě hodněkrát inspirovaly k tomu, abych psala další kapitoly, protože se vám to líbilo. Je to neskutečnej pocit a autorovi to vždycky přinese velkou radost, zvlášť když to byl vlastně nejdřív takový experiment, jestli tenhle žánr může psát. Děkuju vám všem. Jste ti nejlepší a proto pevně doufám, že i tahle kapitola se vám bude líbit. (Celou povídku co nejdřív hodím na uloz.to, aby byla ke stažení)
edit. Celá povídka ke stažení ZDE

Kapitola 7. - (vy)Loučení

27. ledna 2013 v 1:53 | MissFreakyLuce |  Outsiders
Tak je tu další kapitola Outsiders. Tentokrát předposlední. Jestli vás zajímá, co se bude dít dál, tak se dejte do čtení :) Celkem jsem se v tomhle díle rozepsala, i když bych ho nehodnotila nějak chvalně. I přesto doufám, že se vám bude líbit a předem vám děkuji za všechny komentáře, hodnocení, názory, protože to pro mě hodně znamená, jelikož je to moje první band-slah povídka a jsem moc ráda, když se vám líbí, nebo popřípadně nelíbí, ať vím, co mám zlepšit. :) Pořád nemůžu uvěřit, že je tu předposlední díl. No, tak se příjemně usaďte a hezký počtení :)

Kapitola 6. - Špatný nápad

21. ledna 2013 v 23:52 | MissFreakyLuce |  Outsiders
Ano, můj první článek v roce 2013. :D A ano, nebojim se přiznat, že jsem příšernej admin, co je línej a hrozně na to kašle, vážně se to nebojím přiznat. Ale jak stále opakuji, blog by měl být koníček, ne věc, kam chodíte jen z povinnosti. Ale to neznamená, že sem nechodím kontrolovat komentáře od vás a že nejsem za každý vděčná. Pořád to pro mě moc znamená, i vy. :) Proto vám přináším další kapitolu. (Konečně!) Pomalu ale začíná vrcholit, (ještě tak dvě kapitoly a bude konec). Tak co se bude dít? To se nechte překvapit, dobře se u čtení bavte :) Předem děkuji za komentáře!
Vyměněné ikonky