Hot topic: tomorrow

1. září 2013 v 17:42 | Miss Murderer † |  Diary
Rozhodla jsem se, že tedy napíšu poslední prázdninový článek, kde budu povídat o tom, jak to všecko končí, co očekávám od sebe a od školy, stejně jako všichni. Sice bych ho měla napsat už včera, protože už je září, ale tak, do školy jdeme až zítra.
Takže pěkně od začátku.

Hello ladies, maybe gentlemen?
Vím, že jsem nenapsala dlouho článek. (Vlastně poslední před týdnem, ale čert to vem, už jsem řekla asi milionkrát, že blog by neměl bejt povinnost a měla bych sem psát jen když se na to cítím.) Asi jsem zkrátka jen vyčkávala, až bude o čem psát, jako vždycky. No a teď se to celkem hodí. Poslední prázdninový den.
A víte, že je mi to tak nějak úplně šumák? Haha, ne vážně. Celý prázdniny jsem nedělala nic vzrušujícího, nebo zábavnýho, co se od holky mýho věku očekává. Ale jaksi nemám potřebu vymetat každou chvíli bary. (Ne, že bych kvůli tomu někoho odsuzovala, to ne, vy jen víte, jak si užívat a být společenský, ale já taková bohužel nejsem, takže (b)lame me.)

Vlastně se do tý školy už těším. Budu mít co dělat. (Jo, sice to bude občas pořádný peklo zase vstávat bůhví v kolik ráno, učit se na testy, být nervózní kvůli známkám, občasný stres, školní dramata...) Ale, pořád tam jsou lidi, se kterýma ráda trávím čas. A to se mi o prázdniny nepovedlo, takže to bude i celkem fajn. Navíc, nevím proč z toho všichni dělají takovou tragédii, když budeme mít hodně prázdnin ještě během roku. (Co se týče mě, já mnohem radši zimní prázdniny, než ty letní. V zimě i chodím víc ven, jo, mam radši zimu.) Ale každopádně, jako každý prázdniny, budou mi přece jen trochu chybět. Ponocování, (Haha, dělam, jako kdybych neponocovala i o školu.) vyspávání do poledne, celý dny sledování Supernatural (oh, řekla jsem, že mě to tak moc chytlo, že jsem za poslední dva dny shlédla 3 série? :D), a tak dále.

Je mi líto, že jsem o prázdniny nedělala nic moc zajímavého, abych mohla vyprávět. Nebo že jsem se tolik nevěnovala svým povídkám. Ale přiznejme si, že jsem víc produktivní o školní dny. Nevím čím to je, možná proto, že mám hlavu k prasknutí z toho všeho, možná kvůli tomu, že získávám novou inspiraci a tak podobně. A asi taky díky tomu, že když píšu povídky o školní dny, jsou lepší, protože se díky nim odreaguju a mám to doopravdy jako relax. Zatímco o prázdniny jsem relaxovaná pořád, takže... No nic, občas si děsně protiřečím, takže tenhle článek zase nebude dávat smysl, ale co. Tohle je stejně skládka, jako ta skládka v mojí hlavě.

Na druhou stranu jsem i trochu nervózní. Druhák. Víc učení, o rok blíž k maturitě. (Jo, ještě je čas, ale když vidím, jak bleskově utekl prvák, až mě to děsí.) V únoru mi bude sedmnáct, o rok blíž k dospělosti. (Ne, že někdy dospělá budu.) Nevím, přijde mi, že to utíká všechno strašně rychle, že se ani nestačím pořádně rozhlédnout a všechno je pryč. Jako když jedete autem po dálnici. Ach jo, Lucy, to bylo zase přirovnání nějaký zakomplexovaný holky z nějakýho filmu.
Jsem nervózní i kvůli tomu, že pořád doufám, že se nějak změním, ale jsem pořád stejná. Pořád ta tichá holka, o který nikdo neví. Jo, možná pár lidí ví, že kreslím, ale to je tak všechno. Ne, že bych měla nějakou potřebu bejt nějak populární, ale bylo by hezký, kdyby si mě sem tam někdo všimnul. Ale co, každej nemá to štěstí.
Jsem nervózní, protože nemam vůbec žádný sebevědomí, za celý prázdniny vypadám celkem ucházejíc a den před školou vypadam snad nejhůř, nevím co na sebe, nevím co s vlasama a nakonec si pak řeknu, proč se o to vlastně zajímam. To mi dělá někdo naschvál. Takovej ten pocit, jako když tam nahoře hrajou The Sims a vy jste simík, kterýho si nějak moc neoblíbili.

Asi přestanu už blábolit. Já jen, že jsem si všimla spoustu článků, kde se lidi loučí s volnem, jak se cítí, tak jsem to taky zkusila. Zase další chaos. Teď se v tichosti odeberu, odpovím vám na komentáře, udělám si čaj a půjdu se dívat na další epizody Supernatural, než si budu muset jít brzy lehnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hipís >> http://allday-allnight.blog.cz/ | Web | 1. září 2013 v 18:31 | Reagovat

Mi povídej s tím, jak to letí. Přesně za rok a dva měsíce budu dospělá. PŘESNĚ! Strašně mě to děsí, bojím se maturity, bojím se dospělosti, bojím se, že až dodělám gympl, nebudu vědět, co dál. Vím, jak bych to chtěla, ale pořád se bojím, že to nevyjde. -.-
A taky se docela těším do školy. :3 Sešity mám nakoupené půlku prázdnin. :D:D

Jinak ti strašně děkuju, za komentář na blogu. Nevím proč, ale vždycky mě koment od tebe strašně potěší, asi proto, že nejsi na blogu tak často jako některý z mých dalších affs. A taky proto, že mám pocit, že mi rozumíš. Prostě z těch tvých článků, jsi jak moje dvojče. :D
V mojí třídě jsou všechny pěkný. A hlavně mají všechny super postavy. Jen já mám metr osmdesát a valím se vždycky jako sud. :D Ale nehodlám s tím nic dělat, zdravě jím, cvičení nesnáším, takže se do něj nebudu nutit, i když vím, že se sebou takhle nikdy spokojená nebudu. -.-
Já taky nevím nikdy, co na sebe. Co s vlasama, to je jednoduché. Nenosím pomalu nic jiného než drdo, na složitý účesy jsem líná a moje vlasy nevypadají moc dobře rozpuštěné (vůbec nevypadají dobře :D). Připadá mi, že je můj styl strašně stereotypní, že pořád nosím to samé, ale koho to zajímá. :D

A náhodou miluju tvoje blábolení. Taky pořád blábolím, tenhle komentář je taky chaotický, no, aspoň se k tomu článku trochu hodí. :D

2 LexiChris | E-mail | Web | 1. září 2013 v 21:32 | Reagovat

To jsi uhodla to je, Izzy byl vždycky za toho drsnějšího člověka nikdy nebyl extra ten milý jako např. Richo:-).

Vůbec nevadí vážně se neomlouvej vždycky, prostě odepiš až budeš mít čas mě to vážně nervy nedrásá neboj se, já to toleruji, takže se vůbec už nemusíš omlouvat, až odepíšeš tak odepíšeš ju:-)..Ty jsi vážně trdlo za tyhle 3 věci se straníš lidem, vůbec ošklivá nejsi nevím kde na to pořád bereš omg a to že se bojíš názoru, jajky tak jasně že vždy budou bud kladné nebo zápoírné s tím se člověk prostě musí smířit tak to je, ale tím že se lidem budeš stranit kvůli těmhle všem věcem, které jsi vypsala to bude ještě horší.Musíš jít do všeho po hlavě jak se říká zebrat veškerou odvahu a jít do toho at už to dopadne dobře nebo špatně, vždy jsou jenom tyhle dvě možnosti, ale víš život je boj a já vždy říkám ten kdo nebojuje jako by nežil:-).Skus se nad tím zamyslet takhle a začni bojovat udělá se ti o mnohem lépe a bude se ti žít o mnohem lépe věř tomu vážně se ti strašně moc uleví a zažiješ tolik zážítků jak nikdy:-).

Vůbec neděkuj vážně:-).Já ti ráda pomůžu a ty to víš:-)...Já věřím, že jednou se ti to podaří pokud za to bude bojovat vší silou tak se ti to vyplní. Čím víc budeš starší tím to bude jiné věř tomu:-).A pokud to přejdeš já to oslavím s tebou:-)

Tak to je potom jiné, když se dobře cítíš single tak to má být. A přece jenom ne nadarmo se říká, že láska příjde když to nejméně čekáš že jo:-)..Přeju ti to a věř tomu jako puberťačka každý má své chvíle kdy je smutný a kdy touží po té lásce z celého srdce:-).A jak říkáš času máš zatím dosti:-)

Není všechno v pořádku sádru dole nemám bohužel dostala jsme jí na dalších 14 dní, protože to prý je léčba na 3 týdny. Protože zjistili, že nejen jsme si vymkla kotník, ale bohužel i natrhla vaziva a to musí být pořádně zahojené.Tak mi nabídli že bud sádru s podpadkem nebo speciální sádru za kterou si připlatíš 360kč a můžeš se s ní i koupat a všechno ostatní víš.Tak jsme si připlatila a dala si tu luxusnější, přece jenom jednou jsi luxus dovolit můžu no ne?.No 2 dny jsme na to ještě nemohla stoupat a pak pomalu jsme měla zatěžovat a chodit po patě, takže ted už to je lepší. Ještě to budu mít týden a pak už mi to sundají a uvidíme bud ještě ortézu a nebo rehabilitace:-).Takže musím ještě čekat celý týden:-)
PS: Si děláš srandu vždyt to máš v normě a ot ještě vážíš méně jak já, jak vidím jsi na tom všem úplně stejně jako já a co se týče výšky tak jsme na tom stejně já měřím 163cm ale teda vážíš méně a ty se s tím tak trápíš.Jde vidět že jsi na stejné vlně jako já a řešíš to stejně jako já.Víš co ti pomůže sport.Začni běhat nebo boxovat vážně pak už to tolik nebudeš řešit, protože ten sport tě naplní energií a důvěrou a budeš si sama představovat že hubneš, ale musíš jíst normálně neomezovat s ev jídle, prostě se dej jen více na sport, vážně ti to hodně pomůže mluvím z vlastní zkušenosti:-).Věř tomu radím ti dobře:-).Je jen na tobě za si necháš poradit nebo ne:-)

3 Michelle" | E-mail | Web | 1. září 2013 v 22:05 | Reagovat

Absolutně vím o čem píšeš.Já se do školy taky těším,sice se bojím (přeci jen první setkání :D) Ale i tak :) A víš že jseš jako já? Teda až na tu zimu,to já radši teplo,ale jinak ano.Taky jsem uzavřená a chodit do klubů mě nebaví :)

4 Hipís >> http://allday-allnight.blog.cz/ | Web | 2. září 2013 v 5:29 | Reagovat

Jasný, to si taky říkámUdělám maturitu, protože jiní idioti to mojí škole přede mnou udělali. :D Třeba kluk, kterého hrozně dlouho chci, nevím, jak to udělal, ale vím, že se začal pořádně učit až ve čtvrtek o jejich svaťáku, to je prostě k nepochopení. A pak, teď se dostal na ekonomku, což vždycky chtěl. Sice o pár let později, než by měl, ale je tam. Takže já se taky dostanu na jednu ze svých škol, prostě musím.

Já k sobě na blog teď taky chodila každej den jen kvůli challenge. Jinak předtím mi trvalo klidně i čtrnáct dní, než se objevil další článek. Taky si myslím, že by se sem nemělo chodit pro povinnost. Jakmile to tak začne bejt, já pak vždycky s blogem končím. :D Měla jsem jeden fanblog, docela úspěšný (nechci se chlubit :D), jenomže mě postupně všechny moje kámošky na tom blogu nechaly samotnou a já jsem pak neměla čas na nic jinýho, než přidávat novinky, takže jsem se na to postupem času vybodla, že jo. Mrzí mě to doteď, já ten blog měla fakticky ráda, ale byla to jediný, co mě tak ještě drželo mezi fanouškama 1D, poté, co jsem ho zrušila jsem se o ně přestala zajímat téměř úplně. :DD

Já jsem taky podle BMI v pohodě, mám 174 cm a 70 kg, ale přesně! Teď o prázdninách jsem měla takový neskutečný depky, tři dny jsem nic nejedla, pak se mi udělalo strašně zle a prostě jsem měla úplně hroznou náladu, že když jsem si večer pak dala čtvrtý den rohlík se sýrem, myslela jsem, že budu skákat rdostí, úplně se mi i zvedla nálada. :D:D A jinak nejím všechno, jsem strašně vybíravá, zdravě jím jen proto, že mám malého bratra, takže mamka vaří pro něj. :D Ale tak jako mám to ráda, neříkám, že ne. Ale nejím strašně moc jídel, teď jsem ještě přestala jíst maso, mamka je na mrtvcici. :D

Hej, dneska já normálně snad pujdu s rozpuštěnýma vlasama, ony jsou tak hebké. :D Akorát já mam pak na hlavě strašné afro (proč já blbá si to nechala krátit, teď mam uplně květák -.-), takže rozpuštěné by to normálně nešlo. Úplně strašně závidím holkám, co mají rovné vlasy. Nebo vlnité tak, že jim to jde dobře vyžehlit, mě to prostě nejde, mám těch vlasů podle holičky hodně a jsou "nepoddajné". (Vždycky u toho vydím tu tvář, jakou mi to říká :D:D:D) A navíc se hned zpátky zkroutí, takže to vždycky peču. :D A noční košile je dobrej nápad, dneska jsem v ní málem vyrazila, kdybych si neuvědomila, že mám ještě hodinu čas. :D

A nemáš vůbec zač. :3

5 Hipís >> http://allday-allnight.blog.cz/ | Web | 2. září 2013 v 5:29 | Reagovat

Ježíšmarjá, já vždycky napíšu takový sloháč! Omlouvám se. :D -.-

6 Infinity | Web | 2. září 2013 v 19:46 | Reagovat

Mě by zajímalo, kdy si konečně uvědomíš, že jsi skvělá holka a začneš si věřit. :)

Tak sice se toho o prázdninách u tebe tolik nestalo, ale aspoň sis pořádně odpočinula a jdeš s novou energií do školy. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné ikonky