About blog

Co k tomu říct. Vrátila jsem se domů.

20. července 2013 v 13:34 | Miss Murderer †
Nevím, zda to ještě někdo z Vás vůbec očekával.
Ale ano, vrátila jsem se zpátky. Tak jako vždycky. Tenhle blog byl vždycky část mýho života, ať se stalo, co se stalo. A i kdž jsem si od něj potřebovala několikrát "odpočinout", i když jsem si myslela, že už nadobro, pokaždý jsem se po delší, nebo kratší době vrátila.

Tenhle blog má v sobě prostě a jednoduše shrnuté 3 poslední roky mýho života, všechny ty etapy, kterýma jsem si procházela a není možný, abych si k tomuhle kousku neudělala srdeční pouto. (Dělat si srdeční pouto k blogu? Proč ne?) A tak jsem ho prostě nemohla smazat. Je tu všechno, co jsem kdy vytvořila a i když se za některý kousky neskutečně stydím, pořád jsem na ně pyšná. Stejně jako na to, že jsem tu tak dlouho vydržela. (Vlastně to je jedna z hodně malinka věcí, na který jsem pyšná, pokud se to týká mě.)

Ani nevím, proč jsem tentokrát odešla. Nemělo to nějakej konkrétní důvod. Nejspíš bylo zkrátka a jednoduše málo času, jako vždy. A pak se stalo něco, co mě zasáhlo. To byl rozpad My Chemical Romance. A protože tenhle blog byl pak i z větší části o nich, prostě to bolelo a vracet jsem se sem nechtěla. Pro ty, kteří mě znají, vy víte, jak přecitlivělá dokážu bejt. A hlavně pokud jde o skupiny, bez kterejch bych tu asi ani nebyla schopná bejt. A taky - neměla jsem internet asi 4 měsíce, takže... obrázek si udělejte sami.

Ale v posledních dvou měsících mi blogování chybělo víc, než kdy jindy. Denní psaní článků, sdílení názorů s úžasnýma lidma, předávání vzkazů v komentářích... Prostě jsem to chtěla znovu zažít. Nevím, jestli mi budete ještě někdo schopnej odpustit, ale konec konců, díky spoustě z vás jsem teď to, co jsem a já vám za to nikdy nepřestanu bejt vděčná. Ukázali jste mi, že i internetová přátelství můžou být silná a já vám za to děkuju.

Co dodat? Snad jen, jsem ráda zpátky "doma."

btw. Snad jen k těm organizačním změnám. Vytvořila jsem jednoduchý nový design, nevím zda budou nějaké jiné změny ohledně rubrik, to si ještě rozmyslím, ale jinak je prakticky všechno při starém. Ach ano, přezdívka - odteď tu vystupuji jako Miss Murderer †
A pokud máte stále zájem mít spřátelné blogy, zapište se zde: http://haunted-destiny.blog.cz/1005/chces-byt-sb

Desing - Silence.

29. listopadu 2012 v 19:07 | MissFreakyLuce
Takže jsem se po delší době rozhodla vystřídat kabát blogu. Ačkoliv jsem s tamtím designem byla stále spokojená, tak jsem narazila na nehorázně nádherný fotky Mikeyho Waye a zkrátka jsem neodolala a musela je nějak využít. Design byl naprosto elegantní řešení. Je jednoduší, do tmavších barev (kterým v poslední době holduju) a je plný jeho fotek, které jsou moje nejoblíbenější. (+ Jedna fotka s jeho ženou Alicií ^.^) Předpokládám, že design tu vydrží opět dlouho a že se Vám líbí a bude se vám sem hezky vracet. Do menu přibyl nápis "music", kde najdete vždycky nějakou písničku, kterou v poslední době nejvíc poslouchám. A proč jsem nazvala design "Silence"? Ani já sama nevím. Ale asi jo - prostě tohle období celkově mi přijde takový... tichý. Nevim jak to popsat, asi se to zdá jenom mě. :D Ale ještě do toho ty pochmurné barvy a tak, navíc všichni moc dobře víme, že Mikey není zrovna nejvýřečnější, tak to bude taky jeden z důvodů. No, to bude asi vše, co bych k tomu řekla :)

Změna :)

24. listopadu 2012 v 22:18 | Mrs. Luce Hetherton / MissFreakyLuce
Hej ty! AHOOOJ a tobě taky AHOOOOJ no NAZDÁÁÁÁR, hej ty tam ČÁÁÁÁU :DD
No, patřičné přivítání je na místě ne? :D Tak jak se všichni máte? Určitě si právě říkáte "No nazdar, už tady zase oxiduje." xD Ale mně to dneska nedalo, abych se neozvala, před hodinou jsem přijela z tanečních - naprosto odrovnaná, nemluvě o odumírajících prstech na nohou, ale vzpomněla jsem si na vás a na blog a taky na to, že jsem vlastně chtěla provést "menší" změnu. Z Mrs. Luce Hetherton se opět přejmenovávám na MissFreakyLuce
Byla bych ráda, kdybyste si mě kdyžtak přepsali, nemusí to být hned, nespěchejte na to, tak akutní záležitost to není :D Jen když si na mě vzpomenete, tak by to bylo fajn :) Díky moc.

btw. Nová kapitola Outsiders je skoro hotová. Jen pár řádků. Snad nebudu líná a brzy tu bude další díl. Chtěla jsem vám moc poděkovat za to, jaké jsou odezvy na tuhle povídku, tak pozitivní ohlas jsem ani nečekala, děkuji x) Kdybych vás potkala, tak bych vás umačkala radostí k smrti (a potom bychom se přidali k THE BLACK PARADE) ách ano, mám zase tu (chemicky) rockmantickou náladu :D No, zkrátka děkuji moc, posílám všem pevné objetí :)

Zatím se mějte, doufám, že se brzy zase ozvu, tohle je jen tak pro info. :)

Name?

21. srpna 2012 v 8:35 | Mrs. Luce Hetherton
Takže, mám tu pro vás další přednastavný článek - tentokrát mám pro vás připravenou anketu. Víte, připravuji nový příběh, kde mají však hrát jen moje originální charaktery a toto má být nová hrdinka. Jen mám jeden problém. Nemám pro ní vymyšlené jméno. Už jsem se ptala na návrhy lidí z DA a rozhoduji se mezi dvěmi jmény. Valeria nebo Scarlet? Co myslíte? Hlasujte prosím v anketě pod článkem :)

Abych vám rozmýšlení usnadnila, už jsem jí dokonce i nakreslila a něco si o ní vymyslela. Její vlasy jsou pořád trochu rozcuchané, pleť bledá, miluje rock, hraje na kytaru, skládá písně, ale neumí zpívat. Lidi ze školy jí nemají rádi, má jen jednu dobrou kamarádku. Ale jí to nijak nevadí. Pochazí z Anglie, takže má úžasný britský přízvuk. Také má ráda déšť a její oblíbeným ročním obdobím je zima, má smysl pro módu, ale spíše ve svém osobitém stylu. Ráda nosí tmavé barvy.

A tady jsou ty kresby:
Tak co myslíte? :) Anketu uzavřu jakmile se vrátím domů.

Anketa uzavřena.

Design - Mikey Way

17. června 2012 v 9:54 | Mrs. Luce Hetherton
Okay, tak tedy jsem se až dneska rozhodla napsat menší info o novém designu, který tu mám. (Jsem strašná, tenhle se tu měl objevit až 30.6. xD) Ale řekla bych, že se mi povedl líp než ten předešlý. (Už jen kvůli tomu, že vážně sedí tak jak má.) Takže s tím i počítám, že tu vydrží alespoň přes ty prázdniny. Bude fajn koukat na Mikeyho ne? Však je to krasavec ;D Inu, já pevně doufám, že jste s novým vzhledem stejně spokojení jako já a budete se sem rádi vracet. Co na nový vzhled vůbec říkáte? Ani jsem se nezeptala :) Předem děkuji za názory ;)

Layout - KILLJOYS MAKE SOME NOISE

26. května 2012 v 20:14 | Mrs. Luce Hetherton
Protože jsem momentálně na mcr závislá♥ Takže jsem se tedy rozhodla udělat nový lay, hodně jsem se na něm nadřela, všechno naměřovat a i teď když si všimnete, tak záhlaví moc nesedí :/ Ale líp už to nešlo, tak aspoň takhle. Ale přece jen jsem s výsledkem celkem spokojená :) Lay asi zas dlouho dělat nebudu :D Ten s Elliot minor tu byl nějak třičtvrtě roku, takže to je nezvyk a budou mi chybět, protože se mi lay pořád líbil, ale prostě už to chtělo změnu :D (však mě znáte). Taky jsem udělala dvě nové ikonky. Gerard a taky G. s Frankem (já ty dva dohromady miluju ^^ musim s nima někdy napsat povídku xD) A taky mám novej podpis, tak snad se vám layout líbí a budete sem rádi chodit :)

Zápis do povídky

20. května 2012 v 17:00 | Mrs. Luce Hetherton
Takže jak jsem se již zmiňovala v článku "I have an idea", tak tady je zápis do mojí povídky. Potřebuji pět lidí. Znova opakuji, že beru prvních pět! Ale nezoufejte. Kdyby se vám nepodařilo se zapsat včas, tak mi napište na email TheLucy01@seznam.cz a domluvíme se na vedlejším charakteru. Nějaká menší rolička se už pro vás najde. Takže mi napiště email, kde budou následující body:

1. Jméno postavy
2. Věk
3. Partner + jak jsi se s ním poznal/a
4. Povaha
5. Vzhled

A odešlete ;) Já vám co nejdřív odepíšu, jestli vás tam narvu o to se nebojte :3

Tak a teď dámy moje milé, vy, co máte zájem se stát jednou z pěti hlavních hrdinek. (Jelikož je to povídka o US5 tak pro každýho kluka jedna xD) Tak mi do komentáře odpovězte na následující otázky, to je vše co budu potřebovat, děkuji.

1. Jak se jmenuješ?
2. Jak by ses popsala třemi slovy?
3. Popiš mi co nejstručněji tvou povahu.
4. Jaké máš zájmy, koníčky, co ráda děláš ve volném čase?
5. S kým z US5 by sis přála být a jak chceš, aby váš vztah vypadal? (Třeba jestli nejdřív kamarádství, nebo že se budete nenávidět, ale všechno povede k lásce ovšem. Připomínám, že US5 jsou v povídce v sestavě : Vince, Chris, Richie, Izzy a Jay)
6. Jak jsi se se svým partnerem seznámila?
7. Popiš mi svůj vzhled, všechno co můžeš. Vlasy, oči, postava, dej volný průchod fantazii. Nějaké speciální věci jako tetování? Piercing? Jizva (pokud jizva, tak prosím jak se vám to přihodilo), také jak se oblékaš a tak.

Tak to by bylo všechno, doufám, že pak z povídky nebudete zklamaní a bude se vám líbit ^^
Všem velice děkuji.

I have an idea

20. května 2012 v 13:00 | Mrs. Luce Hetherton
Inu, takže, když jsem si psala s mou drahou LexiChris, tak jsem dostala nápad. Totiž ona mě na něj přivedla. Vím, že kdysi byl tenhle blog hlavně o US5 a teď tomu tak není (protože už je neposlouchám), ale vím, že mám ještě pár affs, které US5 mají stále rádi. Takže jsem vám chtěla udělat radost a ještě teda nějakou tu kapitolovku napsat. Jenže je v tom menší háček.

Pamatujete na The Real One? No, tak něco na ten styl by to bylo. Přece jste se mi zapsaly, jak chcete v povídce vypadat, s kým chcete být (tady s kým chcete být z US5) vaše povaha etc. Tak bych udělala něco podobného s touhle povídkou o US5. Vážně bych ocenila, kdyby jste se zapsaly a tudíž by jste byly hlavními hrdinkami mého nového příběhu. Bylo by to fajn, nemyslíte?

Já osobně v tom příběhu figurovat nebudu, tudíž potřebuji všech pět děvčat. Oh a málem bych zapomněla - skupina bude v téhle sestavě - Richie, Jay, Chris, Izzy a Vince (aby byla taky nějaká změna). Ještě to není oficiální, ale ráda bych, kdybyste se pod tenhle článek ozvali. Udělalo by mi to velkou radost.

A popřípadně prosím má affs, které mají blogy s US5, jestli by se nemohli o téhle povídce zmínit na blogu. Jako, že kdyby mi chyběly ještě nějaké dívky, třeba dvě, nebo tři, tak jestli by jste tam nehodili něco jako, že se může zapsat kdokoliv. Ovšem potřebuji jen 5 dívek, ale i to je u mě teď problém sehnat :D (blog už není holt na výslunní jako kdysi) Byla vych vám strašně moc vděčná! Lásky moje♥

No, tak mi sdělujte své názory, kdybyste měli zájem, tak napište koment a já sem pak hodím zápis do povídky :3
Děkuji za pozornost, vaše

EPIC COMEBACK

7. května 2012 v 12:59 | Mrs. Luce Hetherton
Ano, už to tak je. :)
Ani nevíte jak je krásný poct Vám všem zase napsat veliké "AHOJ". Čekali jste, že se vrátím anebo ne? Víte... Po čase jsem si uvědomila, že nemusím být na blogu pořád, ale věnovat se mu, kdy budu chtít. Ale je to pěkný koníček, díky kterému jsem si našla spoustu kamarádek a..ehm řekněme "fanoušků" mých povídek.

Co mě přimělo zase začít? Dneska jsem se sem po dlouhé době podívala. Prohlížela jsem si povídky, komentáře, zkrátka celý vývoj blogu a pak jsem si řekla, kolik času jsem do toho narvala, kolik snahy a všechno jen pro to, abych nakonec skončila? Přišlo mi to celkem nelogické a i ošklivé vůči mě i vůči Vám. Sice jsem k tomu měla své důvody, ale přece jenom může mi být ukradené kdo všechno o tomhle blogu ví a co si myslí o mých článcích.

A tak jsem se rozhodla vrátit a zase to tu rozjet. Psát povídky, přidávat kecy z mého nudného života, zapojovat se do debat s Vámi a tak. Až teď si uvědomuju, jak moc mi to chybělo. Psaní článků, pocit, že je někdo čte, obíhání blogů... jak jsem vlastně bez toho mohla vydržet? :D

Každopádně jsem ráda, že jsem zase zpátky "doma". Je tu spousta novinek, co vám můžu říct, pak taky dvě nové povídky a ještě k tomu mám hodně kreseb. (Chcete-li nějaké vidět, tak tady - http://www.missfreakyluce.deviantart.com/ ) Takže to tu rozhodně ožije.

Teď se jdu podívat na Vaše blogy a napsat Vám, že jsem zpět a zeptat se, jestli se chcete dál přátelit :) Tak se zatím mějte. Vaše nevyzpytatelná adminka.

btw. Zjistila jsem, že většina z mých affs zrušila blogy :( to je mi moc líto... ale jsem ráda, že na vás mám kontakt holky! Takže kdo by byl popřípadný zájemce o místo v mých affs, tak se můžete zapsat zde: http://haunted-destiny.blog.cz/1005/chces-byt-sb


No, moc jsem se nezměnila, ale tumáte aktuální foto :D

It's Over... I'm Leaving...

2. listopadu 2011 v 18:29 | Mrs. Luce Hetherton

Nikdy jsem nevěřila, že tomu tak bude... Tedy alespoň ne v nejbližší době, ale stalo se

Věřte mi, že jakmile jsem roztěkaně napsala název článku, slzy se u mě hlásily. Možná jsem teď někoho vyděsila a bohužel Vám, mí zlatí lidé, musím potvrdit, že vaše předtuchy jsou správné. Pro ty, kteřím to ještě nedošlo - Ano, je konec.
Konec čeho? - Konec tohoto blogu.
Nechtěla jsem, aby tomu tak bylo. Ale nakonec jsem se rozhodla takto. Co mě k tomuto naprosto "idiotskému" rozhodnutí přivedlo? Řeknu vám to hned. Dobrá, mohlo za to pár lidí, ale také můj nedostatek inspirace, nedostatek času, pak snad i dokonce nechuť jsem něco přidávat. Jakto? Vemte to tak... V poslední době jsem si z blogu udělala spíše něco jako povinnost. A přitom by to měl být můj koníček, něco, co by mě bavilo. A já tak nedávno zjistila, že tomu tak už není. Vím, byly časy, kdy jsem sem přidávala denně hafo článků. Ale bohužel jsou pryč. Poslední dobou jsem se musela doslova přemáhat sem něco přidat. Jediné, co mě sem přimělo se vracet, jste byli právě VY.
To kvůli VÁM jsem sem chodila a stále se snažila sem něco přidávat. To kvůli VÁM (tedy kvůli těm, kteří čtou mé povídky, anebo je alespoň trochu zajímají), jsem namáhala svou hlavu, abych něco vymyslela, nějaký krátký příběh, ale nezdařilo se.
Nechci říkat, že "blog mě přestal bavit", protože bych lhala. Ale každý blog k tomuhle bodu jednou přistoupí. Nechci strašit, nebo tak něco, ale tak to vidím já. A je mi moc líto, že to takhle končí. Ale věřte mi, že věci, co tu píši, mi jsou od srdce. Nechtěla jsem jen zmáčknout tlačítko "smazat blog" a nedát Vám vědět. A víte proč? Protože pro mě něco znamenáte. Protože díky Vám jsem dostala blog tam, kde teď je. To díky Vám, existoval tenhle blog cca 1 rok 8 měsíců 1 den 10 hodin a 18 minut.
Nelituju toho, co jsem tady s Vámi prožila, nelituju jediného dne, který jsem tu strávila. Nelituju toho, jaké lidi jsem zde poznala. Ano, hlavně ti lidé. Naprosto jsem díky tomuto blogu změnila svůj názor na přátelství po internetu. Protože díky tomuto blogu jsem potkala všechny ty úžasné holky, co mám v affiliates. Protože tyhle holky, pro mě hrozně znamenají a beru je taktéž jako své přátele. Jsem ráda, že jsem mohla patřit do jejich komunity. Do krásné komunity blog.cz
Věřte mi - nezapomenu. Nezapomenu na nic, co se tu kdy událo. Ponechám si to ve své mysli.

Jestli si kladete otázku, proč jsem Vám o tomhle článku nedala vědět na Vaše blogy - neměla jsem na to dost síly. Neměla jsem dost síly všem patnácti dívkám vykládat vše, co je v tomto článku. Ale pevně doufám, že na tento článek narazíte všechny. Ještě jednou se Vám všem velmi omlouvám.

Ještě teď si pamatuji, jak jsem v ono osudové ráno seděla u počítače a přemýšlela o tom, že si založím nový blog. Stalo se. A teď - teď jsem tady a píšu sem poslední článek. Poslední článek pro Vás, který ode mě na tomto blogu uvidíte.
Neříkám, že nadobro končím s blog.cz, třeba mě někdy časem najdete na jiném blogu, který si časem založím. Třeba si vůbec neuvědomíte, že jsem to já, anebo to naopak poznáte. Budu chodit na vaše blogy dále, když budu mít čas. Ovšem ne toliko, jako dodnes... Pořád existuje něco jako facebook, twitter etc., kde si mě můžete přidat (kontakt máte v menu), anebo mi jen tak napsat na mail. Potěší mě to. Budu s vámi ráda v kontaktu, ale zkrátka tento blog už nejspíš nikdy nerozchodím. Je mi to líto, strašně mě to mrzí, že to takhle končí... Blog mazat nebudu. Nechám ho. Kvůli povídkám, které byste si chtěli případně přečíst, anebo se k nim vracet. Pamatujte na mě v dobrém, jako já budu v dobrém pamatovat na Vás. Nevím, co bych dál napsala... Nemám víc slov... Zkrátka je konec... Budete mi chybět, ale vím, že čas všechno zpraví... Časem si uvědomíme všichni - že rozhodnutí nás činí těmi lidmi, kterými jsme dnes.
A tak se s Vámi všemi naposledy loučím.

Bye bye, Sayonara, Salam, Tschüs, Nashle xxx

Vaše sebekritická, ukecaná, potrhlá blogerka...


 
 

Reklama

Vyměněné ikonky