Jednorázovky

My friend’s brother

19. srpna 2012 v 8:16 | Mrs. Luce Hetherton
Takže toto je můj první přednastavený článek za dobu, co jsem pryč. V tuhle chvíli jsem na chatě a bůhví co dělám xD Kažopádně jsem tohle psala 2 hodiny před odjezdem, tak to vypadá, jak to vypadá. Každopádně, taky máte další tuctovou Frerard lovestory - možná se i příště víc odvážu, aby to nebylo jenom takové vození za ručičku, to bych vám udělala radost co ? :D No, ale snad si užijete i tuhle povídku, snad se vám bude líbit :)
Předem děkuji za komentáře, odpovím vám jen co ce vrátím ^^

Something was changed

14. srpna 2012 v 22:17 | Mrs. Luce Hetherton
Oukej, to čubrníte co? :D Takže dovolte mi nejdřív vysvětlit mou absenci. Šest dní jsem byla odstřihnutá (nečekaně) od netu, takže jsem s tím nemohla nic dělat a dát vám to vědět dopředu. Byly s tím ještě k tomu problémy, ale teď už je naštěstí všechno cajk a já se tomu tady můžu věnovat. Zatímco jsem byla odstřihnutá od civilizace, tak jsem napsala další jednorázovku na pár "Frerard" protože se několika lidem ta předchozí líbila. (Za to jsem moc ráda, děkuju ^^) Tak se vám snad bude líbit i takhle. Ale nic moc si od toho neslibujte, stejně jako já, protože jsem to psala, když všichni spali, já neměla co na práci a sama jsem byla celkem utahaná, takže se omlouvám za případné překlepy a pravopisné chyby. (Kdybych si to zpětně četla, tak je ještě opravím). Přeji příjemné počtení :)

Your biggest fan

8. srpna 2012 v 21:08 | Mrs. Luce Hetherton
Okay, takže tady máte tu jednorázovku na pár Frerard. Užijte si jí miláčkové :D Je to moje historicky první povídka na tenhle pár a vůbec je to slash, s čímž nemám moc zkušenosti. (Krom teda toho, že jsem jako 12 letý děvče psala Shounen ai, nebo-li Yaoi, či jak se to píše, už to jsou 3 roky xD) Inu, takže to podle toho i tak vypadá, tudíž jediný varování je to, že nečekejte nic světobornýho a žádný lechtivý scénky. (ano, už vidím vaše zklamané výrazy, možná příště ;D) měla jsem tu povídku napsanou už ráno, ale pak jsem jela pryč, proto jí přidávám až teď :) Snad se bude líbit, prosím o komentáře. Děkuji!

When everything you see is darkness

2. srpna 2012 v 20:31 | Mrs. Luce Hetherton
Ahoj všichni, to je co? Zase jsem se po týdnu ozvala. Ne, nebudu se omlouvat, protože vím, že je to neomluvitelné a také ani nebudu vysvětlovat, proč jsem tu nebyla, protože je to osobní. Ale každopádně se vám hlásím s novou povídkou, jednorázovkou. (fanoušci unstoppable nebojte se, jen jsem teď neměla náladu psát něco jiného, ale poslední kapitolu Unstoppable tu uvidíte již brzy.) Nevím, zda bych to měla brát jako povídku. Bylo to spíš takové vypsání z něčeho, čím si teď procházím. Navíc je to krátký a vypadá to jak deníček přecitlivělý puberťačky, která se zhroutí z každý kraviny. (Ale to přece já jsem.)
Je to temný, depresivní, až k pláči, je to strašně napsaný, slova kolikrát nedávají smysl, pořadí vět také nedává smysl, jako kdybych odbíhala z jednoho tématu do druhého. Ale takhle to mám když mi není nejlíp, každou chvíli přemýšlím o něčem jiném a tahle povídka je o tom jak právě v těchto chvílích moje mysl funguje. Neptejte se proč jsem to psala, ale myslím, že tahle povídka vám dá odpověď na to, proč tu tak často nebývám.

More than friend

18. května 2012 v 23:58 | Mrs. Luce Hetherton
Tak tady je ta slibovaná jednorázovka. Nevím, měla jsem depresivní náladu, tak jsem se na tom vybila a ten konec je takovej nemastnej neslanej. Jsem už hodně ospalá, takže se mi to nechce už přepisova,t není to nějaký veledílo a nejsem na tu povídku moc hrdá, ale chtěla jsem psát, takže tady něco máte :) Opět můj nejoblíbenější pár Lucy/Dan, snad se vám to bude líbit, začátek trochu smutnej a konec jako vždy happy, co byste u mě jinýho čekali, že :D Tak prosím o komentáře a vaše názory, zajímá mě to. Děkuji moc a přeji příjemné počteníčko ;) btw. První část psána z pohledu Lucy, druhá z pohledu Dana.

Někdy nejsou věci tak, jak si myslíme

7. května 2012 v 20:10 | Mrs. Luce Hetherton
Je to tu. První povídka od mého návratu :) Tato povídka je věnována jedné z mých nejmilejších čtenářek a affiliates. LexiChris. Vážně tě mám ráda kočko ;) Tak snad ti tahle povídka udělá radost. Fííha. Víte jak je divný přidávat zase nějakou mojí tvorbu na blog? Docela dost a ještě o to víc, když je tam Chris z Us5 o kterých jsem nepsala snad skoro rok..? :D Tak snad se Vám to bude líbit, prosím o komentáře a přeji příjemné počtení. Omlouvám se za případné chyby!
btw. Tentokrát není avatar ode mě, kdybyste znali autora, dejte vědět a já ho uvedu ;)

Drawing

13. září 2011 v 23:11 | Mrs. Luce Hetherton
Fajne, tak tady vám dávám na čas tu slibovanou jednorázovku, tamtu co jsem měla rozepsanou jsem smázla, jak jsem již říkala, takže tady máte novou a podle mě i lepší :) Snad se bude těm romantikům a čtenářům tady líbit. Přeji vám příjemné počtení a byla bych ráda za váš názor, který byste mi napsali do komentářů. Díky moc předem. A ještě něco, tahle jednorázovka je na pár Lucy Davies a James Matthews (The Dead Famous, Go:Audio) Tak dost keců, tady to je :)

I need you

9. září 2011 v 22:40 | Mrs. Luce Hetherton
Takže tady je ta slibovaná jednorázovka, co vám přináším mezi reklamami, páč se koukám na toho Harryho Pottera ♥ Za chvilku bude konec :) Není ta jednorázovka podle mě vůbec dobrá. Psala jsem jí z nudy, včera v jedenáct večer, psala jsem to první co mě napadlo, je to celý takový divný... No já nevím, snad se vám to ale i tak bude líbit, budu ráda za každý váš komentář. Uděláte mi tím ohromnou radost :))) Tak tady to máte :)

In the background

4. září 2011 v 19:05 | Mrs. Luce Hetherton
Takže vám konečně koncem víkendu přináším tu slibovanou povídku na pár, který jste si sami vybrali prostřednictvím anktety v Exclusive Question. Na pár Freddie Edwards & Lucy Rudolph :) Vlastně představu o téhle jednorázovce jsem měla v hlavě už od té doby, co jsem uzavřela EQ (exclusive question), ale byla jsem líná to nějak ztvárnit. Ale snad se vám výsledek bude líbit. Nevím, nejsem zase spokojená s touhle povídkou, ale zase také nemohu říct, že by se mi nelíbila. Prosím o komentáře, budu za ně vděčná, děkuji :)

First Date

4. srpna 2011 v 23:10 | Mrs. Luce Hetherton
Tak je tu KONEČNĚ ta slibovaná jednorázovka. Je krapet delší, tak tři odstavce asi, tak se pohodlně usaďte a připravte si oči na čtení, snad se povídka bude líbit. I když mě přijde taková - málo slaná. Ale někomu může přijít na chuť =D Okay, přestanu povídku srovnávat s jídlem (asi mám jen hlad xD) tak tady to je. A omlouvám se předem za nějaké překlepy nebo tak, prosím o toleranci :) A prosím o vaše názory, budu za ně ráda. Děkuji.
 
 

Reklama

Vyměněné ikonky